Евволюція/Зірка здоров'я

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зірка здоров'я— це народна система запобігання будь-якому захворюванню, знайдена колись народом, складається з п'яти правил, Порфирій Іванов зібрав ці правила в систему, назвав зіркою здоров'я, випробував практично на собі за піввіку, свій досвід описав і передав усім людям. Ці п'ять правил, можна вважати практичною частиною його вчення. Це здоровий спосіб життя.

Чому правила називаються зіркою здоров'я?[ред.]

Порфирій Іванов зібрав ці правила, знайдені давно народом, в систему, випробував практично на собі, назвав зіркою здоров'я, своїм досвідом за піввіку поділився з усіма людьми, щоб люди були здорові, не застуджувались і не хворіли. Ці заповіді є порятунок для всього людства від будь-якої віросної інфекції, наприклд коронавірусної інфекції. Якщо всі люди будуть робити це, то житття наше всіх скоро зміниться в кращу сторону, люди не будуть робитися злочинцями і хворими.

Іванов пише в працях.6610:147. «Перше. Мити ноги щодня вранці й увечері. Друге. Треба буде зустрічатися з дорослими людьми, кланятися головою їм, говорити слова свої: «Здрастуйте». Не пропускай ніколи. Це твоє щастя, заслуги в цьому. Третє. Сам шукай людину, яка потребує. Якщо потребує, треба допомогти їй. Не давати без усякого діла, дається з метою. 149. Добре узнай, а потім дай зі словами. Скажи собі, що даєш, щоб не хворіти, було добре через це діло завжди. Четверте. Поїж у п'ятницю о 6 годині вечора, а потім лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Коли будеш сідати, виходь надвір, поверни обличчя вгору і вдихай зверху три рази. Це найголовніше. Кому віриш, проси з душею і серцем, якщо це правда. Субота – це є твоє свято. Будеш робити щотижня. П'яте. Не плювати слину, не харкати на землю, не курити тютюн і не пити вино. 150. Це п'ятикутна зірка».

Звідки Іванов узяв ці слова?[ред.]

Люди давно зайшли ці правила для здоров'я і життя, ними користувалися тисячоліттями. Іванов зібрав їх п'ять в систему, назвав їх зіркою здоров'я, випробував на собі, отримав здоров'я, ділиться досвідом з усіма людьми, щоб всі люди не хворіли, були щасливі.

Іванов пише в праці 1972.02:103: «Він ввів людські слова, щоб наші люди це робили. Вони повинні мити ноги холодною водою до колін, щоб пробуджуватися. Вранці встав – мий. Це буде твій енергійний догляд за собою. Друге. Будь-яка людина йде по дорозі. Ти не чекай від неї ввічливості, щоб вона сама представила її тобі. Ти повинен представити її сам йому або їй, поклонитися своєю голівкою з душею і серцем, і сказати їй або йому: «Здрастуй». Твоє діло – сказати, а вони нехай, як хочуть. Третє. Ти повинен знайти бідну, нужденну людину. Їй треба допомогти, дати хоч 50 копійок. Сказати собі, що даєш за те, щоб не хворіти. Четверте. Потрібно терпіти без їжі 42 години від п'ятниці до неділі до 12 годині. Перед тим як сідати за стіл, треба вдихати повітря через гортань, і просити Учителя, щоб дав здоров'я. Учитель навчає всіх не красти, не вбивати, не сміятися, не засуджувати, а бути перед усіма ввічливими. Це будеш робити щосуботи, як свято. П'яте. Не харкати, не плювати, не пити вино і не палити тютюн. Це є людські слова, люди знайшли самі в природі, і вони передали їх. Бог зібрав їх у систему і учить цим ось за законом своєї ідеї. В'язниця і лікарня не буде потрібна їм». Отже, ця система заповідей перевірена на практиці багатьма людьми за тисячоліття. Люди знайшли цю систему до народження Христа.

Цитати Іванова про зірку здоров'я[ред.]

5804:74. «Перше. Якщо ти встав, мий ноги, і якщо лягаєш, помий ноги. Лягай у ліжко з митими ногами. Друге. Ти ідеш по дорозі. Людина, він чи вона, старша від тебе зустрінеться з тобою. Ти не знаєш зовсім її. А твоє діло – треба вклонитися головою низько, і сказати: «Здрастуйте». Це є дідусь чи бабуся, чи дядько з тіткою. Третє. Особливо бідні є у нас, вони живуть дуже погано. Можливо, ти будеш жити гірше завтра. Але ти живеш добре зараз. Допоможи йому, щоб задовольнити його. У нас не кожна людина має здоров'я. У нас є здоров'я різне. Один дає його, ніхто не відмовляється від нього. А якщо нездоров'я пробирається в тіло твоє, то буде прогресувати, як завжди. Гроші дають за працю, а ти даєш їх за своє хороше, щоб не хворіти. Четверте. Не вживай їжі й води 42 години від п'ятниці до неділі, до 12 годин. А коли потрібно сідати, то потрібно обов'язково вдихати три рази повітря через гортань і сказати: «Учителю мій, дай здоров'я». П'яте. Не плювати, не харкати, не курити, не пити алкогольне».

5902:6. «Природна профілактика, пробудження центральної нервової системи, щоб ми знали про це діло, що воно нам дає реальне і хороше в своєму тілі здоров'я. Це є продовження життя. Що зробити людині, щоб було енергійне пробудження завжди? 1. Мити ноги до колін холодною джерельною водою вранці й увечері два рази. Якщо ти встав, мий, і якщо лягаєш, помий. 2. Здороватися з людьми: з дідусем і бабусею, з дядьком і тіткою. 3. Шукати бідного, знайти, довідатися нужду його, і допомогти йому. Сказати собі, що даєш для доброго здоров'я. 4. Не їсти і не пити води 42 години від п'ятниці до неділі, до 12 годин. Треба сідати їсти о 12 годині в обід. Ти вийдеш надвір, і піднімеш голову в атмосферу обличчям, і вдихай до відмови повітря. Сам говори, тобто проси. Не рекомендується харкати і плювати на землю, легше і краще буде проковтнути через гортань. Свідомість нас оточить усіх, ми зробимось ввічливими. Цей учинок нам допоможе легко кинути палити і горілочку пити».


6011. «Потерпи без усякої їжі, без води 42 години в тиждень. А коли треба їсти, то треба вдихати повітря з висоти для поповнення в шлунку окису з повітря. 151. Якщо віриш моїм силам, що вони тебе вчать, проси: «Учителю, дай мені здоров'я» в цей час. Будеш робити щотижня. Нікому не рекомендується харкати, плювати. А треба проковтнути, як їжу. Спробуй зробитися таким, як зробився я».

6201:129. « Час приходить, тобі треба лягати в ліжко спати. А ти мий свої ноги холодною водою по коліна, тоді твоє тіло буде розмовляти з тобою своєю мовою. Вже твій мозок буде сіяти свою думку про це діло.170. Друге. Ти йдеш, а старші від тебе люди зустрічаються з тобою. Дідусь з бабусею, чи дядько з тіткою. Ти вияви їм свою шану, вклонися головою своєю, зробися між ними нижче їх, і свої слова скажи їм: «Здрастуйте». Дідусеві чи бабусі, чи дядькові з тіткою. Це ти вимолив, ти стаєш небувала людина між ними. Ніхто не скаже про тебе слова поганого, а завжди позаздрять такому вчинку. І скажуть свої слова: ось молодий чоловік, він один з усіх є ввічливий. 39. Знайди таку нужденну людину, щоб вона дійсно потребувала твої 50 копійок. Треба віддати їх їй. Сам собі скажи, що даєш ці гроші цій людині за те, щоб було в житті своєму добре. І віддай. Не їж 42 години щотижня від п'ятниці до неділі до обіду. Треба буде їсти о 12 годині дня. Вийди надвір перед їжею, і піднімай своє обличчя ротом догори. Вдихай повітря з висоти через гортань до відмови. У тебе народяться сили не такі, як були до цього, а сили здорові. І проси Учителя. Ворог здається, відступає від твого тіла, і йде геть подалі. Нікому не давалося права харкати, плювати на землю, не пити вино, і не палити тютюн. Треба розповідати всім про це все, передавати один одному, щоб люди знали, і робили все, що треба для свого здоров'я. Ось тоді-то ми всі будемо здорові люди цим ділом займатися. Природа зробить нас близькими, ми зробимося друзі, і не будемо ніколи ворогувати, а зародиться між нами любов. Ми будемо допомагати один одному вчити цьому».

6205:23. «Мий ноги вранці і ввечері, доглядай за ними щодня. Здоровайся завжди. Кланяйся головою людям для того, щоб вони бачили тебе, і чули від тебе. Стань нижче на соломинку від іншого свого близького, допомагай потопаючому завжди. Ти терпи, не їж свідомо і не пий 42 години підряд щотижня. Я не їм, не п'ю систематично. 24. Проси мене особисто: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Проси те, що треба. У мене вистачить багатства в природі. Ти не плюй на землю, не харкай, горілку не пий, а тютюн не кури».

6206:55. «Вставати треба миттєво. А лягати з думкою, щоб нічого не робити, нічого не отримувати за це. А коли спав свій час, то потрібно ставати на ноги. Ти, як чоловік, інший зовсім, повинен любити сам себе. Треба пробуджувати ноги. Людина повинна мити ноги холодною водою до колін вранці й увечері. Це є твій особистий догляд за собою. Друге. Коли ти йдеш по дорозі, то дорослі люди зустрічаються з тобою, люди старі, бабусі, і дядько з тіткою. Ти, як чоловік, повинен поклонитися їм своєю головою, і сказати їм: «Здрастуйте». Дідусь, бабуся, дядько з тіткою. Твоє діло – сказати. А вони як хочуть. Люби іншого, допомагай йому чим-небудь. Це є заслуги твої в цьому. 42 години на тиждень терпи без їжі для свого здоров'я. Це твоє розвантаження. Учитель допомагає робити це, він учить. Кому цікаво бути здоровим, він просить Учителя, як ініціатора цієї справи. Коли протерпів цей час, треба сідати їсти. Вся природа є перед тобою, особливо атмосфера, ніким не розпочата. Вона є вище твоєї голови. Ти вдихай повітря через горло. Воно задовольнить тебе, буде легко для твого шлунку завжди. Сам вдихай це повітря і говори слова: «Учителю, дай мені здоров'я». Роби це з душею. Нікому не рекомендується плювати і харкати. І не треба пити вино, не треба палити тютюн».

6207.16:15. «Спершу треба визнати Іванова за Учителя, що він учить нас хорошого. Мити ноги свої по коліна холодною водою щодня двічі. Якщо ти лягаєш спати, мий ноги. Якщо ти встаєш з ліжка, теж мий. І ти йди, куди тобі треба. Друге. Ти йдеш по доріжці, з тобою зустрічаються старі, дорослі люди, дідусь, бабуся, дядько з тіткою. Ти здоровайся з ними: «Здрастуйте». Твоє серце повинно бути до них з любов'ю. 17. Третє. Шукай біднішу людину, яка потребує чого-небудь, і треба допомогти їй. Коли будеш допомагати, сам собі скажи, що даєш для того, щоб тобі було добре. І віддай без осуду. Четверте. Не вживай їжу і воду 42 години щотижня від п'ятниці до неділі до обіду. Треба сідати їсти в неділю о 12 годині. Вийди надвір, і вдихай повітря до відмови три рази. Ти віриш Учителеві, що він знайшов це. Вір йому, і проси його, як Учителя: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Скажи і зроби вдих три рази. Це будеш робити все життя. П'яте. Не плювати, і не харкати, не пити, не курити. Наше діло одне – любити і берегти природу».

6603:37. «Не я буду допомагати тобі, а ти будеш допомагати сам собі. Я кажу йому. Я зроблю тільки це, у мене є на це сили. Я примушую його дивитися всередину своєю думкою уважно, невідривно в саму біль, і зосередитися добре туди. А потім ти тягни повітря туди. Мінерали, такі корисні речовини є в повітрі в будь-якому місці, які це діло розтинають. Секретар зрозумів, йому дійшло, і те, чого я його вчив, він став робити сам. А у нього вийшло вдало, добре. Я ввів йому свідому голодовку. Користь вийшла».

6506:150. «Починай мити ноги добре холодною водою по коліна до самого пробудження, до самого тепла. Вони горять після миття, як жар. А в тілі є вже здоров'я. А якщо нога буде в здоров'ї, то більше не треба нічого. Треба зберігати її роззутою. Друге. Ти будеш ходити між людьми, тобто перебувати. Люди є різного характеру: старі, ровесники, молоді. Ти будь з ними, як з рідними. Ти не вважай, що вони чужі. Роби зі своїми словами, ввічливо їх представляй. Кланяйся своєю головою низько, говори сам. Ти повинен сказати вголос: «Здрастуй». Дідусь, чи бабуся, дядько з тіткою, і молода людина. Ти роби це без усякого сміху, з істиною. 151. Третє. Люди є нужденні у нас. Допомога потрібна їм у житті. А перш ніж допомогти, треба дізнатися, чи справді він потребує. А коли ти дізнаєшся, треба допомогти обов'язково. Ти скажи собі, що даєш, щоб тобі було добре в житті. Четверте. Це свідомо терпіти без їжі й води 42 години. Це час один для всіх, від п'ятниці до неділі до 12 годин. Роби вдих і видих перед їдою на чистому повітрі. Якщо ти віриш моєму вченню, проси, благай мої сили. Говори: «Учителю, дай здоров'я». П'яте. Не плюй на землю слину і не харкай, і не кури, не пий вина. Ти будеш гарантований у природі від в'язниці та лікарні. Якщо не будеш робити, не будеш мати гарантії».

6511:88. «Мийте ноги холодною водою до колін щодня вранці й увечері. Краще було б обливати все тіло. Ми зустрічаємо старих, дорослих і малих наших людей, треба здороватися з ними. Не вважай їх чужими, а вважай близькими рідними своїми. Обом сторонам буде добре. Імуща, сильна людина повинна шукати бідну. Треба пізнати добре, чи вона потребує допомоги, і якої допомоги. Якщо вона потребує, треба дати зі словами. Гроші не роздають даремно. Скажи собі, що ти даєш ці гроші для того, щоб більше не хворів. І віддай їй без усякого. Цей вчинок не пройде даремно, а отримаєш тільки хороше. Четверте. Не їсти і не пити 42 години, свідоме терпіння від п'ятницю до неділі до 12 годин. Перед їдою треба вдихати через гортань з висоти і просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Це є твоє свято в кожну суботу, будеш робити раз в тиждень. П'яте. Не плювати і не харкати на землю, не пити ніякого вина, і не палити тютюн. Це все є заслуги людини між нами і природою. 91. Війна, боротьба з природою не буде ніколи через це. Здоров'я не купують за гроші».

6602:26. «Коли встав з ліжка, не берись ні за що, крім води холодної. Мий ноги свої по коліна. Це є пробудження твоє в теплу сторону. Коли лягаєш спати, теж мий ноги холодною водою по коліна. Енергійне тепло є ногам. Мий два рази, мий з любов'ю, не лінуйся. Це робота твоя для себе одна з усіх у природі. Треба проявити у себе ввічливість до всіх, щоб ніхто з оточуючих не ображався на нас ніде ніяк. 35. Треба кланятися низько своєю головою раніше від людини, що зустрічається. Треба сказати їй: «Здрастуйте». Дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, і молодій людині. Це є наша така дружба, любов між собою в природі. Ти отримаєш тільки хороше у житті за твоє хороше. Знай добре, що ти живеш між людьми, які потребують чого-небудь. А треба знайти їх самому, і узнати, чого вони потребують, чому вони живуть так погано. 36. В одного є, а в іншого немає, тому ненависть смітить між нами. Ми є люди хворі цим, ідемо від людей неімущих. Ми повинні шукати їх, і допомагати їм за можливістю, щоб вони не жили так погано. Тоді природа не образить нас з вами ніколи. Ми не будемо отримувати хворобу чи застуду через цей весь учинок. Залежить від самих нас. Четверте. Не їсти 42 години підряд».

6604.07:31. «Перше. Треба мити ноги холодною водою до колін щодня вранці й увечері. Бажано тіло обливати все. Живе пробудження є це. Друге. Ти повинен поспішити сказати свої слова. Йому треба сказати: «Здрастуйте». Треба сказати дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою і молодій людині. Твоє діло є сказати, а вони, як хочуть. Третє. Ти повинен знаходити людину, якому треба обов'язково допомогти, бо він потребує. Не давати без слів. А якщо намітиш своєю душею і серцем йому допомогти, ти дай зі своїми словами. Ти скажи, що даєш за те, щоб ніяк ніде не хворіти. Віддай без жодної задньої думки. Четверте. Це стосується твого прагнення. Ти намічаєш свідомо терпіти свій час, не їсте і не пити води 42 години. Ти повинен не вживати заради свого здоров'я всю суботу до обіду неділі. Коли треба буде сідати їсти, треба вдихати чисте повітря, треба просити Учителя під час цієї дії. Вдихай повітря, а сам говори: «Учителю, дай мені здоров'я». Три рази скажи, сідай їж. Це будеш робити щотижня. Субота – це є свято твоє. П'яте. Не плюйся слиною і не харкай на землю. не кури тютюн, і не пий вина ніякого».

6604.24:92. «Коли треба буде вставати на ноги, щоб на них ходити, треба мити їх холодною водою по коліна. 93. Ноги пробудив, а потім треба ходити по землі у цьому. Треба мити ноги перед сном. Ти йдеш, а люди зустрічаються з тобою. Треба здороватися обов'язково з ними, як з близькими і своїми для того, щоб не робитися чужими і шкідливими через це. Але не викидай ніколи з голови про бідних, хворих, забутих усіма. Треба допомогти їм у цьому ділі. Ти повинен узнати про їхню хворобу і запитати, що заважає в житті? Коли дізнаєшся, і зможеш допомогти, скажи, що допомагаєш через те, щоб тобі було добре. 94. І віддай з душею і серцем. Це буде твоя заслуга. 42 години підряд не їж, води не пий».

6605.20:19. «Вранці біжу під кран, швидше мию ноги по коліна. Холодно, і сильно холодно. Якщо взявся за гуж, не говори, що не дужий. Коли лягаю в ліжко, теж мию ноги. Я отримую задоволення. Мої ноги горять від тепла, і мені приємно. А коли я йду по дорозі, люди зустрічаються зі мною, які йдуть назустріч. Я не проходжу будь-кого мовчки. Я вклоняюся головою їм низько, кажу слова: «Здрастуйте». Так Учитель навчає нас. 20. Знайомий або незнайомий, а ввічливість треба. Душа і серце потрібна. Треба шукати нужденного. Не давати тому, хто просить, він є професіонал. А треба дати тому, хто не просить, а живе погано. Його треба знайти, і обов'язково допомогти зі словами, що даєш ці гроші для того, щоб було добре. Віддай без усякого осуду, це теж треба. Не їсти 42 години від п'ятниці до неділі до 12 годин. Я не поспішаю їсти, а виходжу надвір, вдихаю повітря через гортань. 21. Я поповнюю внутрішні умови для того, щоб продукт не впливав. І прошу Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Три рази роблю. А потім сідаю їсти. Це роблю один раз на тиждень, як свято, з душею і серцем. Харкати, плювати на землю не рекомендується. Пити вино не можна, також курити тютюн не можна».

6703.24:77. «Шановний, раз лікарі не допомагають, так бери моє і роби моє. Коли будеш виконувати, ніколи не будеш хворіти ніякою хворобою. Пам'ятай завжди, живи разом з Учителем. Він є твій помічник вічно всюди зі своїм ділом. Нічого не роби без нього».

6712.21:103. «Перше початкове в житті – це треба мити ноги водою холодною вранці й увечері. Коли встав, мий; коли лягаєш спати, теж мий. Це система людини. Вона повинна робити з душею і серцем. Друге. Людина людині є друг у житті, товариш. Якщо вона буде йти по дорозі, хто б вона не була у своєму житті. Дідусь, бабуся, дядько, тітка, або ровесник тобі, чи молода людина. Не чекай милості від неї, а поспішай сам пробудити її, сказати свої слова: «Здрастуй». Він чи відповість, це нам не треба, лише б ти сказав. 105. Третє. Треба буде навчитися знаходити бідного, і треба узнавати, чого він потребує. Якщо ти можеш допомогти, треба допомогти обов'язково вміло, щоб він залишився задоволений допомогою. Ти скажи, що даєш цій людині за те, щоб тобі в цьому ділі було добре. І віддай без усякого осуду. Четверте. Ти повинен нічого не їсти всю суботу до самої неділі, до 12 годин. Ти повинен вийти надвір, і там підняти обличчя вгору, вдихати чисте повітря з висоти, просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Потім сідай їж. Це буде велике свято у тебе, ти не забувай про нього ніколи. Це твоє особисте здоров'я одне з усіх, будеш робити завжди. 107. П'яте. Не пий алкогольне, не кури, і не плюй, не харкай на землю». 6902:61. «До мене звернулася жінка доросла, 40 років мочилася (хвороба нетримання сечі). Вона живе в Луганській області, Ольга. Вона стала моїм вченням займатися, здоров'я стало у неї». 6904:24. «Мити ноги до колін два рази на день. Система така. 25. Здороватися з дідусем і бабусею, дядьком і тіткою, і молодою людиною. Це буде твоя ввічливість. Знайти бідного в цьому, нужденного, допоможи йому. Коли будеш давати, скажи собі, що даєш для того, щоб на користь твого здоров'я. 42 години не їсти від п'ятниці до неділі до обіду. А потім сідай їсти. Потрібно вийти надвір у природу, вдихати три рази повітря з висоти і просити Учителя, якому ви вірите. Не харкати і не плювати на землю, не палити і не пити. 129. Люди робляться друзями в природі, самі себе звільняють від вічно вмираючої залежності».

6902.16:182. «Перше. Ноги мити до колін холодною водою вранці для того, щоб тіло пробуджувати, і тілу давати доступ до повітря. Коли лягаєш у ліжко, теж ноги помий холодною водою. Це система, яку виробили люди всі в процесі всього загартованого життя. Ми повинні любити і робити це. Друге. Не забувати про свою ввічливість. Ми, молодь, повинні сказати старим і дорослим: «Здрастуйте». Це така свідомість буде наша перед ними. Не очікувати, поки вони скажуть, а треба сказати самим. А вони як хочуть. Але ми повинні їх примушувати, щоб вони знали нас таких, і з нами віталися. Третє. Шукати бідну, нужденну людину між собою, якій треба допомогти від душі і серця. Сам скажи собі, що даєш цій людині для того, щоб не хворіти, добре, легко жити. І віддай без усякого такого. Четверте. 42 години не їсти від п'ятниці до неділі, о 12-й треба буде їсти. Ти повинен вдихати повітря з висоти і просити Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Попроси три рази, вдихни повітря три рази.184. П'яте. Не треба харкати на землю, не плювати, вино не пити і не палити. Все наше погане відпаде саме, а народиться в природі на людині хороше через погане і холодне в природі».

6911:88. «Щоб не застуджуватися і не хворіти, вчення практичне Іванова треба. Доглядати за своїми ногами, мити холодною водою два рази в день. Коли встав з ліжка, ноги мий. Коли лягаєш у ліжко, теж мий. Це твій милий труд для того, щоб тебе носили енергійно ноги. 89. Твій перший внесок є любов твоя до себе, ти повинен пробуджувати в природі. А коли ти йдеш по дорозі, люди зустрічаються з тобою усякого порядку, старі, ровесники і молоді. Ти не забувай пробудити їх своїм словом. Вклонися низько головою, і скажи «здрастуй» дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою і молодій людині. Не чекай їхню таку милість від них, ти роби сама або сам. Це буде твоє все для всіх. Ти не забувай шукати нужденного чоловіка, він потребував чого-небудь, треба допомогти йому. Якщо ти можеш, допомагай. Не треба давати без слова. Сам скажи, що даєш цій людині за те, щоб не хворіти нічим ніяк ніколи. Віддай цій людині з душею і серцем. Четверте. Терпи без їжі і не пий 42 години. Поїж у п'ятницю ввечері о шостій, а будеш сідати обідати у неділю о 12 годині. Перед цим виходь надвір, піднімай голову, вдихай повітря з висоти і проси Учителя, хто тебе учить. Вдихай повітря через гортань і говори: «Учителю, дай мені здоров'я». П'яте. Не плювати і не харкати на землю, і не пити ні горілки, ні вина, ні пива, і не курити. Ось це ми повинні в себе усно знати, і вчити цьому всьому нашу молодь».

7005:86. «Перше. Ноги мий до колін холодною водою вранці і ввечері. Це є пробудження твоє, органічний догляд твій за ногами. Друге. Ти йдеш по дорозі своїй, а люди різного характеру зустрічаються з тобою. Чи ти знаєш, чи не знаєш, твоє діло одне – вклонися їм головою в пояс, і скажи вголос їм «здрастуйте»: дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, або молодій людині. Це є заслуги твої улюблені в природі від людей. Ці люди не будуть забувати тебе ніколи. Вони виправдають твій учинок у будь-якому місці. Ти не будеш ображений ніким ніде ніколи за твою здібність. Третє. Люди живуть бідно між людьми. Тобі буде краще, якщо ти знайдеш сам цю людину. Дізнайся, чим вона хворіє. Що треба їй в житті? Ти допоможи їй словом і ділом. Природа не буде забувати тебе за це твоє діло ніколи. Вона обдарує тебе своїми небаченими дарами. Якщо ти допоможеш цій людині своїм умінням, то і ти отримаєш хороше за це в будь-якому місці твого життя від природи, від людей. Дай зі словами, що даєш для того, щоб тобі було добре. І віддай. Четверте. Потрібно протерпіти 42 години, не їсти свідомо для свого здоров'я. Поїж у п'ятницю ввечері, а до неділі до 12 годин дня не їсти і не пити воду. Ти повинен поїсти о 12 годині. Ти вийди надвір, підведи обличчя, і вдихай повітря з висоти через гортань до відмови. Сам або сама проси Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Це буде дано тобі, ти ж просиш у природі у переможця її. Це будеш зберігати щотижня, як свято твоє. П'яте. Не плюй на землю, не харкай, не кури тютюн і не пий вина».

7010:139. «Якщо хочеш жити, так треба буде робити. Не лежати в ліжку в цих умовах. Треба на ногах, і по кімнаті ходити. Міняти цю атмосферу. Якщо побула на подвір'ї на морозі, заходь у будинок, тут побудь». 7012:159. «Нам треба не хворіти і не застуджуватись, особливо нашій молоді, яка займається цим у спорті. І вони горять скоро без усякої користі. Якщо молодь зрозуміє Бога, піде по його дорозі». 7101:43. «Ми живемо в природі для того, щоб нам було добре і тепло від цього діла, чим ми і програємо в цьому самі. Він веде себе до того, щоб не воювати, любити природу, друга свого. Помирати не будеш через це. І коли всі люди зробляться через це, не буде ніякого злочинця, ніякої хвороби. Навіщо тоді в'язниця, лікарня, якщо люди жити будуть у природі в любові».

7102:12. «Миття ніг холодною водою виділяє в тілі тепло. Це вже здоров'я починає робитися в людині через це все. Перше. Це людина доглядає за собою, система є з душею і серцем щодня. Коли вранці встав, помив. Коли лягаєш, теж мий. Це одне є твоє пробудження. Не лінуйся, а роби. Друге. Коли ти йдеш по дорозі, і люди зустрічаються з тобою. Ти не чекай милості від них, щоб вони поклонилися тобі в цьому. Твій програш буде це. Ти повинен поставитися з душею і серцем, і вклонитися своєю головою їм низько. Скажи слова вголос: «Здрастуйте, дідусю». «Здрастуйте, бабуся». «Здрастуй, дядько». Здрастуй, тітка». «Здрастуй, молодий чоловік». Це виграш буде твій перед усіма. Третє. Шукай розумом своїм між людьми бідну, нужденну людину, хто живе в природі бідно, важко. Ти дізнайся, чого вона потребує. Їй не треба багато. Ти дай їй 50 копійок зі словами. Коли давати будеш, скажи (про себе), що даєш ці гроші лише тому, щоб не хворіти нічим. І віддай з душею і з серцем. Четверте. Тобі треба провести у себе розвантаження. Не їж від п'ятниці до неділі до обіду. Треба сідати о 12 годині. Ти дочекався час, іди надвір, підведи вгору обличчя, і вдихай повітря з висоти до відмови, і проси в цьому Учителя: «Учителю, дай здоров'я». Це буде твоє свято, про яке ти не повинен забувати. Це буде твоє здоров'я. П'яте. Ти не повинен на землю плювати і харкати, не пити, не курити. Найкраще є в житті. У нас з вами не буде злочинець і хвора через це все зроблене. Якщо ми зробимося на всій нашій землі такі люди, то ворог зникне у нас, не буде всередині нас його, і не буде його ззовні. Сама режимна система зміниться в законі. Учитель прийшов на землю для того, щоб учити одному. Вірити йому, вченню. Найголовніше, Учитель просить весь народ виконувати його вчення. Це має світове значення. 15. Війська всі внутрішні не будуть потрібні, також зовнішні війська не будуть потрібні. Вся медична інтелігенція не буде треба через це вчення. 52. Бог – це чоловік зі своїми заслугами. Природа дала йому всі свої можливості володіти цим, допомагати людям хворим. 53. Люди перестануть робитися злочинцями через свою чесність, зроблену ними. 148. Що може бути краще від цього всього в житті в природі. Ми всі виходимо серця цим, вони будуть у нас загартовані, здорові, молоді, як 25-річної людини. Це наше буде здорове життя в природі, чим ми роззброїмо в'язницю і лікарню. 169. Я є Бог недарма. Я несу ім'я його у ділі його. А випущу всіх з в'язниці, з лікарні.

7112 «64. Я, як Бог, прийшов на землю для того, щоб підняти нашу бідну, хвору людину, звільнити ув'язненого і божевільного. Щоб не було в'язниці та лікарні. 111. Вона почула про нього, а сама не бачить своїми очима. Ось що вона зробила. Назвала його: «Учитель, ти дай мені зір». Я, як Учитель, описую їй своє вчення практичне, щоб вона зрозуміла мене, що треба зробити їй для цього всього. Вона повинна мити свої ноги холодною водою вранці і ввечері. Пробуджувати себе, Учитель учить цьому небувало на людях. Клонися низько людям, говори їм вголос «здрастуйте»: бабусі або дідусеві, дядькові з тіткою або молодій людині. Твоя душа з серцем відірвала у них задуману думку. Він повернув головку, як на незнайомого, каже йому: «Ти не знаєш мене, а вітаєшся». Він або вона каже, я прославляю вчення Учителя, роблю для того, щоб ворог мій забрався від мене, тобто я не хворіла. Третє. Треба самому шукати нужденного, хворого в природі. Вибачитися перед ним, і треба допомогти йому в житті. А коли дізнаєшся, що він потребує, треба сказати, що даєш цю допомогу для того, щоб ніяк ніде не хворіти. І віддай без усякого. Треба терпіти без їжі та води від п'ятниці вечора до неділі до 12 годин. Треба їсти в обід. Ти виходь у природу, через гортань вдихай повітря всередину до відмови три рази. Якщо віриш цьому Учителеві, то проси: «Учителю, дай мені здоров'я». 113. Треба не харкати на землю і не плювати, не пити, не курити. Це старенька пише лист на мою адресу. Я, як Бог, отримав його, читаю, сам не вірю цим словам. Вона дякує мені: «Ти є мій Бог, відкрив очі». 8209:44. «Читайте, розумійте, і, найголовніше, робіть. Не одному робити це діло, а всім людям, що живуть на білому світі. Треба дружити з холодною водою, людей не забувати, свою ввічливість представляти».

Про ракове захворювання[ред.]

6912.31:121. Можна позбутися від цієї страшної хвороби тільки тоді, якщо постійно користуватися моєю порадою. Люди є, які страждали пухлинами раковими, але твердо взялися за самолікування природними багатствами за моєю порадою, і не відчували ніякої пухлини. 122. Хімія не робить будь-якої користі для хворого. Єдиний і правильний вихід хворого від своїх мук – це є природне самолікування. Повітря, вода є найголовніше. Хворий відчуває себе легко навіть з перших днів роботи над собою, і не буде від цього шкоди ніякої. Тільки користь, і швидке повернення до праці. Я провів дуже багато експериментів з різними захворюваннями, і можу сказати з гордістю, що ефект від цієї поради величезний. Можна позбутися від будь-якої хвороби, тільки потрібно працювати самому над собою. Природа є багата своїми якостями, потрібно їх у неї взяти, щоб не хворіти і не застуджуватись.

7102:178. Я не лікую який-небудь рак. Хвороба будь-яка є для мене, вона є ворог на людині. Ніхто не має права зняти її з людини. А я це зроблю з допомогою повітря, води, землі. Людина позбавиться від цієї хвороби.

7309:58. Ракове захворювання на людині є від природи. Вона садить його на тіло. Ніхто з людей не може прогнати його в житті, крім Іванова. 75. Людина, хвора на рак, треба йому, він передає сили свої їй. Вона отримає ці сили від Іванова, тоді людина не буде хворіти і застуджуватися. А коли буде займатися вченням, рак сам розійдеться у хворого в цьому процесі. 77. Рак виліковується шляхом вчення Іванова. Це ідея є не людська, а Бога. Він лікує рак природою. Людина, хвора на рак, вилікувалася засобом Іванова. 82. Я кричу про це на весь світ. Тільки я зроблю це, я вилікую рак сам. 83. Найголовніше в житті, це запобігти будь-якому захворюванню. Ось яке вчення є, Іванов вносить нам. 86. Не штучне допомагає, а природа допомагає в цьому. Повітря, вода і земля.

7712:64. Будь-хто з усіх не має права лікувати рак. Його посадила на тіло сама природа, а ми, учені люди, не знайшли засобів і нема в нас чоловіка для цього, щоб він навчився допомагати не раку, а чоловікові. Треба навчитись чоловікові, щоб природою: повітрям, водою, землею допомагати не одному чоловікові від раку, а багатьом людям із своїми захворюваннями.

Заповіді Іванова і Христа[ред.]

Ці правила використовував колись Христос. Порфирій Іванов піввіку творив науку здоров’я. Він взяв від вчення Христа ідею любити людей, доповнив своїм, виконав сам і навчив того людей. Він далекий від релігії і протилежний їй. Він написав у праці. «Я не жалів віддати своє здоров'я іншому. Я зробив те, що Христос говорив нам колись». 8302:49. Що говорив нам Христос? Христос прийшов виконати Божий закон. Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе». Мф 22:37. «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть. Закон і пророки є в цьому». Мф 7:12. Христос має свій закон. Христос не виконував закон Божий від Мойсея, котрий учив євреїв любити євреїв і ненавидіти ворогів, їх убивати, поступово завоювати світове панування, щоб залишились євреї та їхні раби. (Див: Второзаконня гл.7, 11, 20). Христос говорив учням, що любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте позбавленням волі в тюрмі, не вбивайте. Іванов має закони Божі такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Найголовніше, Христос заповідав людям бути в житті незалежними від природи, тобто основних потреб людей: їжі, одягу, житлового дому. Бо люди втрачають здоров'я і вмирають через свою залежність. Залежність веде до смерті, а незалежність веде до продовження життя. Христос заповідав, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод. Іванов виконав це, став у житті незалежним від природи.

Христос мив учням ноги до колін холодною водою. Він учив, щоб і вони мили ноги іншому. Христос говорив: «Якщо Я є Учитель, умив ноги вам, то і ви повинні вмивати ноги іншому. Бо Я дав вам приклад, щоб і ви робили так само, як Я зробив вам». Ін13:5. Христос заповів любити всіх, вітати друзів і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка нагорода вам? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Христос заповідав поститися щотижня. Дні посту визначати через такі слова: «Весільні друзі не сумують, поки жених є з ними. Але дні настануть, коли відберуть у них жениха, і вони будуть поститися тоді». Мф 9:15. Очевидно, він говорив про себе. Христа відібрали в учнів у п'ятницю, Його розіп'яли, тіло поховали. А він вийшов із гробу в неділю, прийшов до учнів, вони дали чечену рибу і мед і він їм разом із ними. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню на хліб на день. Нагодувати голодного, одягнути роздягненого. Він учив усі блага суспільства розподіляти порівну між усіма людьми, зарплата має бути всім однакова. Прощати людям провини, не карати в'язницею, не вбивати. Христос заповідав просити в ім'я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б ви не захотіли, і буде вам». Ін 15:7. Ці заповіді Христа треба виконувати кожному, щоб мати здоров'я, життя. Христос учив: «Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному». Мф 7:24. «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, того назвуть найменшим у царстві небесному. А хто виконає і навчить, той назветься Великим у Царстві небесному». Мф 5:19. Священики церкви порушують ці заповіді і навчають того людей, тому називаються найменшими. Ми не робимо так, як вони. Порфирій Іванов виконав ці всі заповіді Христа у своєму житті і навчив того людей, тому називали його Великим, мудрим у царстві Божому. Іванов зібрав заповіді в систему, виконав їх, навчив того людей. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він писав про прийом: «Ми прийняли чоловіка, як я приймаю всіх. А потім облили водою холодною, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці й увечері. (Ін 13:5) 2. Вітатися з людьми всіма, не проходити жодної людини. Твоє діло є сказати їм. (Мф 5:48). 3. Треба знайти людину нужденну, треба дати 50 копійок. Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. (Мф 19:21). 4. 42 години не їж від п'ятниці до неділю до 12 годині. Вийди надвір, вдихай повітря і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 1983.03:34. Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Свідоме терпіння є легке лікування. Робіть поки ви здорові. Особливо це треба всім ради майбутнього. Іванов стверджує: якщо чоловік загартовується в цьому житті, то він може не боятися загробного життя. Душа не вмирає, не має кінця. Пропонуємо людям вірити тому, кому дали назву Великий, і виконувати його заповіді. Христос та Іванов свідчать про одне, їхнє свідчення за законом є істинне.

Дитинка. У 1982 році Іванов був під домашнім арештом. Влада заборонила йому приймати хворих людей, тому він написав зірку здоров'я молоді й усім людям, в яких немає можливості прийнятись, щоб вони зміцнювали здоров’я вдома. «Дитинко! .1. Купайся в холодній воді два рази в день, вранці і ввечері, щоб тобі було добре. Купайся в озері, річці, ванні, приймай душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним. Перед купанням стань босими ногами на землю, сніг хоча б на 1 – 2 хвилини. Вдихни через рот декілька раз повітря й побажай собі й усім людям здоров’я. 2. Здоровайся з усіма всюди, особливо з людьми похилого віку. Якщо хочеш мати в себе здоров’я, здоровайся з усіма. 3. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідному, хворому, ображеному, нужденному. Роби це з радістю. Відгукнись на його нужду душею і серцем. Ти придбаєш у ньому друга і допоможеш ділу миру. 4. Старайся хоч раз в тиждень обходитися без їжі й води з п’ятниці 18 – 20 годин до неділі 12 годин. Це твої заслуги і спокій. Якщо тобі трудно, то терпи протягом доби. Вийди на природу у неділю босим і декілька раз подихай, як написано вище. Це свято твоєї справи. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається. 5. Люби природу, яка оточує тебе, не плюй на землю, не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього, це твоє здоров’я. Не вживай алкоголь і не кури. Перемагай у себе жадність, лінь, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Вір людям і люби їх. Не говори про них несправедливо. Не приймай близько до серця недобрих думок про них. Звільни свою голову від думки про хворобу, смерть. Це твоя перемога. Думку не відділяй від діла. Прочитав – добре, а найголовніше, виконуй. Досвід цього діла розказуй і передай, але не хвались, не вивищуйся в цьому, будь скромним». Іванов. 8211:106. Учителя треба просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Учитель учив, щоб самі учні приймали всіх бажаючих. Як зараз починати загартовуватися? За вченням Учителя Іванова, початківцю бажано починати загартування після прийому. Учитель усіх нас до одного приймав. Перед відходом Учитель заповів своїм учням через учня Ош, щоб вони приймали всіх бажаючих, як показав Учитель, давали усно п'ять заповідей. Кожен має просити Учителя Іванова: «Учителю, дай мені здоров'я». Для цього треба знайти будь-якого здорового послідовника, який не застуджується і не хворіє, його просити, щоб він прийняв.

Посилання[ред.]

Праці Порфирія Іванова