Евволюція/Профілактика захворювань

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Профілактика захворювань[ред.]

Профілактика захворювань— народний метод запобігти інфекційним захворюванням без використання вакцини, штучних засобів, котрий люди, котрі живуть по-евволюційному, використовують на собі, вони діляться досвідом з усіма людьми.

Ми живемо по-евволюційному, не застуджуємось і не хворіємо, нам добре, ми хоче передати досвід усім. Зараз мільйони людей хворіють від коронавірусу, створеного природою, можуть бути інші. Люди будуть хворіти доти, поки більшість населення не виробить імунітет. Людям треба адаптуватися до природних умов з усякою інфекцією, не надіятись на вакцину, на будь-які штучні, хімічні засоби, а надіятися на себе. Кожен повинен допомогти сам собі своїм учинком, своїми рідними силами у природі, запобігти інфекції за допомогою повітря, води, землі. Природа інфікувала нас – природа вилікує нас. Ми допоможемо всім, навчимо запобігти захворюванню. Наша мета – зменшити смертність населення. Ми не проти медицини. Ми не лікуємо, а вчимо здорових запобігати хворобі. Ми ставимо своє в житті, а іншим людям не заважаємо. Легше запобігти хворобі, ніж її лікувати. Профілактика не потребує засоби. Якщо люди будуть запобігати захворюванню, вони виженуть таку смерть. Ми рекомендуємо всім запобігати коронавірусу, грипу народним методом: виконувати заповіді Христа і науку загартування Порфирія Іванова, котрий піввіку літом і зимою ходив у шортах, босим, щоб люди не вмирали. Він піввіку творив науку і написав у праці: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос». 8302:49. Він узяв від вчення Христа, доповнив своїм ученням і ввів людям, прославив Христа. Іванов є далекий від релігії і протилежний їй.

Заповіді Христа[ред.]

А що говорив Христос? Він говорив, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Треба спасати душу свідомим терпінням холоду, голоду. 1. Він учив, щоб учні мили ноги: «Якщо Я є Учитель, умив ноги вам, то і ви повинні вмивати ноги іншому». Ін13:5. 2. Він заповів любити всіх, і ворогів також, вітати друзів і незнайомих: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка нагорода вам? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш». Мф 5:48. 3. Він заповідав допомагати бідним, хворим, ображеним, нужденним дати милостиню на хліб на день. 4. Він заповідав поститися: «Весільні друзі не сумують, поки жених є з ними. Але настануть дні, коли в них відберуть жениха, і тоді вони будуть поститися». Мф 9:15. Він говорив про себе. Його відібрали в учнів у п'ятницю, його розіп'яли, тіло поховали. А в неділю він вийшов із гробу, прийшов до учнів. «Вони подали йому частину печеної риби і стільниковий мед. І, взявши, їв перед ними». Лука 24:42. Його не було 42 години, треба не вживати їжу в цей час. Він заповідав просити в ім'я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б не захотіли, і буде вам». Ін 15:7. Він учив любити людей, як самого себе. Бажати людям те, що собі хочеш. Прощати людям провини, не карати в'язницею, прийняти однакову для всіх зарплату. Так люди виробляють імунітет, запобігають хворобі. Він говорив: «Хто порушить одну з цих заповідей найменших і навчить того людей, той найменшим назветься в Царстві небесному; а хто виконає і навчить, той великим назветься у Царстві небесному». Мф 5:19. Священики церкви порушують заповіді й навчають того людей, тому називаються найменшими. Ми не робимо, як вони.

Заповіді Порфирія Іванова[ред.]

Один українець Іванов Порфирій Корнійович виконав заповіді Христа і навчив людей, тому люди назвали його Великим, мудрим у Царстві Божому, Учителем народу, Богом за ділом. Просимо визнати. Іванов допомагав людям у здоров’ї. Він зібрав заповіді в систему загартування, виконав і навчив людей. Він приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив, він вводив дух, обливав водою і давав усно вчення, що робити. 1. «Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці й увечері, мити ноги до колін. (Ін 13:5) 2. Здороватися з людьми всіма, не проходити жодної людини. Твоє діло – сказати їм. (Мф 5:48). 3. Треба знайти нужденну людину, дати 50 копійок. Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. (Мф 19:21). 4. 42 години не їж від п'ятниці до неділі до 12 годин. О 12 годині вийди надвір, вдихай повітря з висоти і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 1983.03:34. Це зірка здоров’я. Будете робити – отримаєте. Тепер дай нужденному 10 гривень. Не вживай наркотики. Перемагай у себе жадність, лінь, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Люби людей, як самого себе. Бажай і роби людям те, що собі хочеш. Прощай людям провини і не карай позбавленням волі в тюрмі, прийми однакову для всіх зарплату. Іванов за піввіку прийшов до висновку, що послідовники не застуджуються, не хворіють. Вони запобігають хворобі тому, що мають антитіла, набутий природний імунітет. Це проходить у легкій формі. Христос та Іванов свідчать про одне – це істина. Це загартування народ створив для народу для життя. Коли ми свідомо не вживаємо їжу 42 години, організм очищається від токсинів, шлаків, вірусів і оздоровлюється. Бажаємо всім щастя, здоров’я. 2020.07.16.