Евволюція/Свідоме пробудження

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Свідоме пробудження – метод пробудження центральної нервової системи з метою оздоровлення організму.

Свідоме пробудження – метод оздоровлення[ред.]

Учитель Іванов учить людей. Ніхто не має права лікувати хвору людину штучними, хімічними, технічними засобами. Тільки сама людина повинна допомогти собі своїми рідними силами з допомогою повітря, води, землі. Учитель учить її, як це треба зробити. Він говорить, що в тілі є сили, нитки мозкові, які залежать від очей від зору. Коли людина охоплює своїми очима думкою це місце, де турбує, тобто дивиться на це місце своїми очима, то це місце відновлюється цими силами, і біль щезає. Особливо допомагає тоді, коли людина вдихає через гортань з висоти повітря, достатньо три рази вдихнути. Завдяки цьому в організмі робиться енергійна кров, вона проштовхується швидко і потрапляє в клапани серця. А серце постачає мозку якісну продукцію. Особливо користуватися повітрям при терпінні без їжі. Природа допомагає дуже сильно в цей час, щоб ворог хвороба ішов з тіла, а здоров'я приходило назад, що і потрібно людині. Це відбувається швидко. Учитель демонстрував це оздоровлення на людях. Одного разу Учитель їхав у поїзді, розказав людям про своє загартування, запропонував допомогти тому, у кого болить голова або нога. Одна жінка сказала, що у неї болить голова. Учитель послав її в тамбур, щоб вона вдихала свіже повітря і просила його. Повторила тричі. Жінка пішла, зробила все, приходить і говорить усім, що голова не болить. Вона допомогла сама собі. В той час, коли жінка вдихала повітря, Учитель на відстані заочно дивився в її голову в місце, котре болить. Іншого разу літом жінка їхала в шубі, бо їй було завжди холодно. Учитель порадив їй в поїзді зробити так само в тамбурі, вона зробила, приходить і знімає шубу, бо їй жарко. Іншій жінці допоміг позбутися болі в спині, іншій допоміг побачити своїми очима білий світ. Він допоміг жінці, яка не ходила своїми ногами понад 15 років, вона стати ходити. Щоб володіти цим методом, треба тренуватися щодня, як робив Учитель.

Прийом для оздоровлення[ред.]

Здоров'я треба передавати іншим людям бажаючим. Іванов довів практично. Коли здорова загартована людина, котра не хворіє багато років, торкається руками до другої хворої людини, то проходить через руки струм. Він включає евволюційний процес у кожній клітині нездорового організму, вони оздоровлюються, починають діяти автоматично. Аналогічно серце запускається з допомогою електричного розряду, коли воно зупинилося. Так здоров'я передається від здорової людини до хворої. Учитель робить свідоме пробудження. Учитель кладе хворого, його або її, на спину, він оточує тіло його своїми руками. Він бере, правою рукою за великі пальці ніг, ліву руку кладе на лоб. Потім він говорить, щоб хворий дивився на серце, легені, живіт, потім тягне за кожен палець ніг і рук, потім робити вдих і видих. Потім він ставить на ноги, бере своїми руками за руки, говорить, щоб дивитися на органи, потім вдихати. Потім він обливає холодною водою, потім дає усно пораду, що робити вдома, це виконувати п'ять заповідей або зірку здоров'я. Цілує, прийом закінчується. Поцілунок з любов'ю знімає хворобу найкраще. Бажано заняття не припиняти після прийому, бо це подібно до зупинки серця.

Іванов пише: 7707:7 «Я учу вас, що треба робити в природі, щоб не хворіти. А хвороба ваша зникає сама. І починаю з ними займатись, як з усіма. Кладу на ліжко, щоб руки були по швах. 8. Сам беру рукою за пальці ніг, а другою беру за голову, за лоб. Моє тіло робить свої органічні сили по його тілу. Вони роблять так, щоб прогнати цю біль. Це дійсна правда. А потім розумом усно дивитись на серце своє й на легені, а слідом за цим дивитися у живіт, з боку на бік повертай. Учитель тягне за пальці рук і ніг. Після цього ставить на ноги й просить, щоб хворий робив. Рухати пальцями в ногах, у руках, на серце дивитись і на легені, рухати животом, потім вдихати і видихати три рази. А тепер купатись надворі, відро води холодної вилити на тіло». 7712:86. «Здоров'я не продається, не купляється, а з любов'ю дається. Я цілую всіх, я не гидую своєї роботи, я люблю».

Цитати Порфирія Іванова[ред.]

Порфирій Іванов говорить про свідоме пробудження для здоров'я. «Моє загартування». 1958.07: «2. Я не боюся ніякої ні хвороби, ні зарази, а завжди говорив і говорю, це ворог напав на людину, він заважає їй в житті. Це природа, вона змусила її бути в цьому, ніхто не допоможе тобі, крім моїх сил. А вони лежать в моїх руках, аби я взявся за твої руки особисто своїми руками, я вб'ю струмом твого ворога. Він зараз же почне відступати з твого тіла – ось чого треба буде навчитися в природі. А це все є для будь-якої і кожної людини, аби людина сама особисто захотіла бути здоровою.

6. Ніхто не має повного права лікувати іншу людину, а тільки сам хворий зможе сам собі допомогти своїми рідними силами. Він все це зробив в процесі свого життя, він сам особисто отримав цю викладену хвороба через свій вчинок в природі, він і хворіє. Він став говорити, як Учитель. Тільки я зможу навчити будь-яку і кожну людину своїм умінням, через руки свої передам свої сили і волю. Людина буде виконувати мої особисті усні поради моїх слів, і завжди отримає своє колишнє здоров'я.

7. Я заочно став думати про неї, я заочно став мріяти про неї, мої сили заочно стали ритися по її тілу. Вона стала на відстані отримувати собі краще в здоров'я. Я роюсь у неї в мозку, лажу по всім ниткам, і також звертаю увагу на серце і на аорту рухому, також і на венозний стан, особливо на живильну кров по м'язах. І беру опускаюся від голови до самих ніг до пальців, до кінчиків, також піднімаю свою думку в плечі рук і спускаюся до самих пальців. Я роблю це ось не для того, щоб людині було погано. Я роблю для того, щоб цій людині було добре, тобто здорово. 19. Для мене природа – це мати моя, а по життю мій друг, з ким я завжди дружу, і хочу сказати прямо. Я роблю це все не на шкоду навколишньому, а на користь. Я шукаю людину своєю думкою для того, щоб їй допомогти, в чому вона потребує.

20. Моя думка заочно риється в людині, в її тілі від самої голови і до самого низу ніг. 21. Це буде свідоме пробудження. Я жодної хвилиночки не полишаю сам себе, щоб забути це себе, я перевіряю своє тіло для того, щоб воно щось робило. 26. Я сказав їм, тільки це врятує нас усіх від тяжкого життя на землі. Ми змусимо самих себе бути такими, як я тепер сам себе зробив. Це моє буде для всіх улюблене загартування і моя обрана дорога».

Іванов говорить про себе. 6602:129. «Не кидав одного дня, щоб не пройти від головного мозку. А потім я спускаюся вниз по хребту до самих ніг, по всім окремим пальчикам, і великим, і маленьким. А потім піднімаюся до серця, до легень і до плеч, та вниз по руках до самих пальчиків. І знову доходжу до самої місцевої системи, яка укладається в життя мозку». 7010:73. «Я сам думаю про хворого. Я починаю спускатися з голови вниз по хребту до самих ніг, до пальчиків. А потім я повертаюся назад, і піднімаюся до центра, до мозку, а потім спускаюся до рук, до пальців. А потім я вертаюся до серця, до легень, до живота. Це все розсікати. 93. Це робиться для пробудження людського тіла».

6209.27:50. «Треба навчитися жити в природі за рахунок свого організму, за рахунок тіла свого. Тоді відпадає від людини весь хитрий закон. Не буде потрібна міліція, дружина, прокурорський нагляд, суддя. Немає, за що судити. Тюрма повалиться, і лікарні не буде. Евволюційна сторона, свідомість, наука загартування-тренування зробить це все. Вона доб'ється від природи, природа допоможе зробити все. У новому законі немає політики, і немає економіки. Вона не потрібна загартуванню. 73. Вона лізе на чоловіка, як ворог. І вона ставить свої сили, а здорові жене з тіла. Але в тілі є сили, нитки мозкові, які залежать від очей від зору. Коли людина охоплює своїми очима думкою це місце, де турбує, то це місце відновлюється цими силами. Особливо тоді, коли людина вдихає через гортань з висоти повітря, де робиться енергійна кров. Вона проштовхується швидко і потрапляє в клапани серця. А серце постачає мозку якісну продукцію. Особливо користуватися повітрям при терпінні без їжі. Природа допомагає дуже сильно в цей час, щоб ворог хвороба ішов з тіла. А здоров'я приходило назад, що і потрібно чоловікові в його житті. Людина сама запобігає своїми наявними силами, і хвороба не прогресує більше, ця біль. Тільки треба інші людські руки, щоб вони були у здорового тіла. Вони передають людині свої розумові сили, які є у кожної людини. 77. Люди примушують самі себе, щоб тіло було здорове. А раз тіло буде здорове, то і дух буде здоровий. Людина навчилася сама себе лікувати».

Приклад. Якщо людина дивиться в очі, і робить вдих і видих, то оздоровлюються і відновлюються очі при цьому. Учитель відновлював очі незрячим таким методом, і вони бачили своїми очима білий світ. Учитель допомагав при болі живота. Якщо робити в метою профілактики фізичні вправи для очей – дивитись багато разів вправо і вліво, потім вверх і вниз, по діагоналі, кругові рухи тощо – то зір покращується, відновлюється. При цьому відбувається свідоме пробудження.

Посилання[ред.]