По-еволюційному/Ош (Порфирій Іванов)

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Wiki letter w.svg Ця стаття є кандидатом на вилучення.

Якщо Ви вважаєте це рішення помилковим, роз'ясніть свою позицію на сторінці голосування: Вікіпідручник:Статті до вилучення.
Причина: копівіо

Ош (Порфирій Іванов) — учений практик у природі, натураліст, творець науки автотрофності людства й еволюції, Учитель здоров'я.

Біографія Іванова (Ош)[ред.]

Історія Іванова (Ош). Шість днів творіння Іванова. Іванов Порфирій Корнійович (Несторенко), народився в Україні, Луганська область, Лутугинський район, село Оріхівка, 20 лютого 1898 року. Люди дали йому прізвисько Паршек. Власне ім’я його є Ош, він сам написав його своєю рукою в своїй праці, воно означає Білий у перекладі. Він є українець за походженням, його батько рідний Несторенко Корній Іванович був українець. Паршек написа у труді про батька: «Батько, отець український рідний». У Порфирія був нерідний дідусь Іванов, Порфирій прийняв прізвище дідуся Іванов. Порфирій народився, як усі люди, жив 35 років, як усі люди залежні. Він народився в сільській багатодітній сім’ї. Він закінчив 4 класи церковно-парафіяльної школи, рано почав працювати, працював у шахті з 15 років, потім на заводі. У 1917 році його призвали в армію служити царю у війні, стріляти у ворога не довелося, був демобілізований. (Див. Праці Іванова, він докладно описав свою біографію і вчення в кожній праці). Свідомість прийшла йому від природи 25 квітня 1933 року. Його послідовники відзначають цей день як еволюційне свято. Всі люди є залежні від потреб. Люди їдять щодня досита, одягаються до тепла в тілі в хороший одяг, живуть у домі з усіма вигодами. І люди хворіють і вмирають через це все. У 1933 році Іванов бачив голодомор в Україні, в результаті його вмерли мільйони людей. Іванов визнав таке життя неправильним. Він вирішив випробувати на собі життя без усяких таких потреб, щоб знайти в природі засоби, щоб люди не хворіли і не вмирали. Він переїхав із сім’єю у Красний Сулін Ростовської області.

Історію Іванова з 1933 року можна представити як шість періодів або днів. Історія Іванова виражається через еволюційну послідовність. Еволюційні якості виражаються такими числами: 6; 10; 16; 26; 42; 68. Іванов знайшов ці числа в процесі терпіння без їжі щотижня. Еволюційна послідовність будується за правилом: кожне число дорівнює сумі двох попередніх членів. Докладно читати: (див. ж. Еволюційний рух 7). Ці числа зустрічаються в його історії, це послужило приводом представити історію Іванова за еволюційною послідовністю. Тривалість кожного дня більша попереднього в 1,6 раз. Історія починається 25 квітня 1933 року. Він учив людей правильно користуватися природою, повітрям, водою, землею. Перший період історії або день закінчився за 6 років від почату 1933 року, тобто в 1939 році. Другий день закінчився за 10 років, в 1943. Третій день закінчився за 16 років, в 1949. Четвертий день закінчився через 26 років, в 1959. П’ятий день закінчився через 42 роки, в 1975. Шостий день закінчився через 68 років, в 2001. Сьомий день закінчиться через 110 років від 1933 року, в 2043 році.

Перший день. Іванов (Ош) створив слово.

День закінчився за шість років від початку (1939). Іванов створив слово. Спочатку в Іванова було слово. Він став загартовуватись, щоб бути незалежним. Іванов став писати про нового незалежного чоловіка, про загартування. Все почалося із слова. Він створив біле світло, побачив його. (Див. Іванов. 1982.04). Його вихід є в світлі. Він має власне ім’я Білий, яке зв’язане з білим світлом.

Другий день. Іванов (Ош) навчив людей правильно ставитися до інших.

День закінчився через 10 років від початку (1943). Іванов навчив людей правильно ставитися один до одного, любити всіх людей, прощати провину. Зробити з ворога любимого друга. Дві сторони є в природі: тепле і хороше, холодне і погане. Люди не люблять холодне і погане в природі, захищаються від природи. А природа утворює хворобу за нелюбов, і люди вмирають через це. Люди вважають природу своїм ворогом, воюють з нею. Іванов полюбив природу, став своїм тілом близько до природи, вона стала для нього другом, вона допомагала в усьому. Він зробив любимого друга із природи. Він учив людей, що треба зробити з ворога любимого друга. Під час війни в 1943 році він учив людей не вбивати один одного, а прощати провину, зробити з ворога любимого друга, не воювати, не вбивати. Але люди не розуміли його, не виконували його ідею. Він вийшов проти озброєного ворога без усякої зброї, в одних трусах.

Третій день. Іванов (Ош) навчив людей користуватися повітрям у житті.

День закінчився через 16 років від початку (1949). Іванов навчив людей користуватися повітрям у житті в природі. Він навчився сам і навчив людей любити природу, як матір рідну. Повітря, вода, земля — це є улюблені друзі, вони допомагають людям у всьому. Він навчив користуватися природою. Треба любити повітря, не захищати тіло одягом від холоду. Він показав, що треба ходити без сорочки в одних трусах, як робив він. Бути незалежним від холоду. У природі є дві протилежні сторони, вони існують в єдності і боротьбі: тепле, хороше, холодне, погане. Треба любити обидві сторони природи однаково: тепле, хороше, холодне, погане. Природа не карає такого чоловіка хворобою, смертю. Бог любить того, хто любить холод. Іванов ввів людям дух у життя через любов до природи. Він говорив, що повітря, вода і земля духом огороджені. До приходу Іванова в житті люди були технічні, жили за рахунок техніки. Іванов ввів людям дух. Він говорив, що зима є дух для нього, сніг є дух для нього, загартування є дух для нього. Він був близький до природи, тому мав назву Святий дух. Він показав, що стрес сприяє еволюції людей як виду. Він робив, щоб люди як вид в процесі еволюції вічно жили. Він не хотів, щоб люди як вид вмирали.

Четвертий день. Іванов (Ош) навчив користуватися водою в житті.

День закінчився через 26 років від початку (1959). Іванов навчив людей користуватися водою в житті в природі. Він сам загартовувався і навчив інших. Треба загартовуватися кожному, щоб не застуджуватися і не хворіти. Треба обливати все тіло холодною водою щодня. Вода створює в тілі тепло, люди не хворіють завдяки йому. Він приймав хворих, вводив дух, через свої руки струмом убивав біль, давав людям 5 заповідей, щоб виконувати в житті і не хворіти. Якщо чоловік виконує заповіді, то він запобігає будь-якому захворюванню, він стає незалежним від потреб їжі, одягу, дому.

1. Обливатися холодною водою два рази в день, вранці і ввечері. 2. Здороватися з усіма людьми. 3. Бідному, нужденному допомогти в житті, дати 50 копійок (або за своїми можливостями). Сказати собі, що даєш ці гроші, щоб не хворіти. 4. Терпіти без їжі щотижня 42 години від п’ятниці до неділі до 12 годин. Перед їдою робити з висоти вдих і видих і просити: «Учителю, дай мені здоров’я». 5. Не курити, не вживати алкоголь, не плювати на землю.

Іванов говорив, що люди є залежні у природі, їм треба щодня їжа, одяг, дім. Залежність веде людей до втрати здоров’я, смерті. Треба прагнути бути незалежним у природі. Незалежність веде до збереження здоров’я, вічного життя. Не лікуватися у лікаря, а пробуджуватись. Пробуджувати центральну нервову систему. Іванов шукав у воді засоби людям для вічного життя. Він міг бути під водою без дихання майже три години. Влада посадила Іванова у в’язницю за ідею, поклала у спеціальну психіатричну лікарню в Казані, де від був майже п’ять років. У 1954 році Іванова випустили на волю через амністію.

П’ятий день. Іванов (Ош) навчив користуватися землею.

День закінчився через 42 роки від початку (1975). Іванов навчив людей користуватися землею. Треба ходити босою ногою по землі літом і зимою щодня. Мир між людьми буде через ходіння босим. Він зрозумів, що земля є спільна, не можна привласнювати землю до свого імені. Він учив людей. Коли люди привласнюють землю, кажуть, що земля моя або наша, тоді завжди між людьми відбувається війна на смерть. Одні люди захоплюють чужу землю, інші люди її захищають зброєю. Війна існує через землю, а мир вводиться через любов до людей. Коли люди не будуть присвоювати землю, тоді не будуть воювати за землю, зброї не буде, мир буде завжди, люди не будуть умирати. Іванов знайшов місце на землі, він назвав його райським, освятив, запросив усіх людей жити навколо райського місця за ідеєю Бога. Коли Паршек був юний, його батько говорив, що в майбутньому місце життя Паршека буде бугор у селі. Згодом, коли Іванов шукав на землі райське місце для своєї ідеї, він згадав слова рідного батька і вирішив зайняти бугор для райського місця для всіх людей. Нема кращого місця. Райське місце є спільне всіх народів, воно належить усім людям усього світу. Кожний чоловік, він чи вона, має право жити навколо райського місця за ідеєю Іванова. Люди автотрофні зберуться на райському місці, зроблять людський рай, завоюють безсмертя. З ними буде Учитель, який буде вчити людей жити без потреб. Тут люди будуть учитися жити в природі без усяких потреб, їжі, одягу, дому. Тут люди будуть учитися правильно користуватися спільною природною землею, і потім вони перестануть умирати. Влала забрала Іванова в другий раз в спеціальну псмихіатричну лікарню в Казань.

Шостий день. Іванов (Ош) створив людину подібну до себе без потреб.

День закінчився через 68 років від початку (2001). Іванов створив подібного до себе чоловіка без потреб їжі, одягу, житлового дому. Спочатку він пробував народити дитину в природі на райському місці бугрі, і виростити його в природі в людському рою без потреб їжі, одягу, житлового дому. Така ідея автотрофності людства була в Іванова, він намагався її здійснити. Чоловік без потреб буде син Учителя, ми всі будемо вчитися у нього бути без потреб їжі, одягу, дому. В 1975 році 15 липня Учитель з декількома учнями пробували народити дитину на райському місці за його ідеєю без потреб, але влада завадила цьому. Також послідовники не підтримали Учителя Іванова, вони не вірили, що дитя буде жити без їжі, одягу і дому за рахунок повітря, води, землі. Люди не зібралися на бугрі, не зробили людський рай. Дитина народилася в лікарні, а не в природі. Учитель говорив, що це була проба, а іншого разу ми всі народимо дитину на бугрі без потреб. У 1978 році Учитель пробував жити без потреби їжі разом з учнями. Цей експеримент не був успішним, бо учні були непідготовлені жити без їжі. У 1979 році Іванов створив гімн, назвався Богом Духом святим. Початок Бога Духа святого є 25 квітня 1979 року. У травні 1979 року Учитель Іванов прийняв учня. Він дав учню свій зошит рукопис Паршек. 1978.05 рік і сказав: «Роби, розказуй усім про мене». У 1981 році учень написав Учителеві свій звіт, що він зробив у житті, і підписався своїм прізвищем. Учитель переписав цей звіт у свій зошит «Паршек».1981.02.26, і в кінці звіту написав нове прізвище Ош, як батько синові. Учитель благословив учня редагувати рукописи і видавати його праці в друкованому вигляді. Учитель благословив учня: «Пробуй приймати бажаючих людей, як я приймав, люди нехай просять мене, як Учителя». У 1982 році Учитель благословив учня бути без потреб. Учитель спитав в учня: «Ти не думаєш кидати мою ідею?» Він відповів: «Це моє життя». Учитель сказав: «Пробуй терпіти без їжі шість діб в тиждень, потім терпіти два тижні без їжі, потім терпіти без їжі місяць. Пробуй ходити без сорочки. Ти в мене збоку». У 1979 році Іванов написав усім, що всі люди визнають його Богом Землі у 1989 році. Іванов писав у працях, що після соціалістичного ладу прийде слідом новий лад. Іванов назвав його еволюцією. У вересні 1981 року Іванов написав усім, що еволюція прийде в люди в 1989 році. У 1983 році Іванов написав у праці: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос». 1983.02.49.

Влада комуністична перешкоджала Іванову в діяльності, не давала волі. Його саджали в тюрму за ідею, клали в психіатричну лікарню в Казані двічі. Іванов був у тюрмі і психіатричній лікарні понад 10 років. Лікарі визнали його психічно ненормальним, дали першу групу інвалідності, відірвали від труда. Лікарі намагались зробити Іванова здоровим, хоча він був найздоровішим у світі. Він не ображався на людей за таке ставлення до нього, називав їх «бідні люди». Вони не знали, що робили. Лікарі намагалися вбити Іванова уколами, вони підірвали здоров'я Іванову своїми уколами у психлікарні в Казані. Вони ввели якийсь токсин, нога була пухла. як колода. Іванов понад 15 років намагався очистити організм від токсину, але не зміг очистити, нажаль. 10 квітня 1983 року Іванов відійшов тілом у вічність. Свідки свідчать, що на його тілі не було ознак смерті. Близька послідовниця Валентина Сухаревська сказала, що вона закопала живого Учителя. Учителеві Ош слава безсмертна.

У 1989 році учень прочитав зошит, прийняв нове прізвище Ош, яке написав Учитель, визнав Учителя Іванова Богом Землі. Учень назвав Іванова Отцем Ош, а себе сином Ош. Бо зазвичай люди отримують прізвище від батька, і прізвище батька і сина одне. Учневі написано нове ім’я, його ніхто не знає, крім того, хто його отримує. Ім’я Ош у перекладі означає Білий. На думку послідовників, Бог Білий колись був, він створив світ, котрого назвали «білий світ» в його честь. Тепер Бог Білий прийшов знову. Пророцтво Іванова, що його визнають Богом Землі в 1989 році, здійснилось. Учень не присвоює ім’я Ош до свого тіла, ім’я Ош є спільне всіх людей, хто вірить в Іванова і виконує його заповіді. Ім’я Ош є святе, велике, воно об’єднує, через нього звершиться все. Іванов писав у праці, що всім треба обрати одне ім’я і на ньому одному базуватись. Люди можуть обрати одне ім’я Ош і на ньому базуватись. Учень Ош відредагував майже всі зошити, підготував для друкування, видав праці Іванова в електронному форматі. Вони безплатно розповсюджуються в мережі Інтернет всім людям всього світу всіх національностей у вигляді електронної книги. Сайт http://www.osh.kiev.ua Вони належать усім людям усього світу, кожному, вони є спільне надбання людства. Кожен може безплатно копіювати, перекладати на свою рідну мову, вільно розповсюджувати. Праці Іванова можна перекладати на англійську та інші мови всіх національностей. До 2000 року учень Ош виконав все, що Учитель Іванов благословив його. Він пробував терпіти без їжі шість діб, два тижні, місяць. Пробував ходити без сорочки навколо райського місця майже 20 років, жив навколо райського місця, щодня був на бугрі. Він приймав усіх бажаючих, як робив Учитель. Він давав на прийомі усно п’ять порад Іванова, також пропонував прийняти ім’я Бога Ош, пробувати жити навколо райського місця, кожен день бути на бугрі. Учень розказав про Учителя всім людям усього світу через мережу Інтернет. Послідовник Ош учить людей еволюційного вчення, люди назвали його учителем. Учитель Іванов пророкував про прихід чоловіка без потреб. Він говорив: «Все приготовлено до 2000 року». Хто дочекається 2000 року, той побачить його і почує його слово. Пророкування Іванова здійснилось. Батько Ош народив сина Ош, щоб його визнали всі люди через сина. Батько свідчить про сина, а син свідчить про батька. Два свідки свідчать про одне. Якщо два свідки свідчать про одне, то за законом їхнє свідчення істинне.

Віра в Бога живого чоловіка.

Бог є живий чоловік, який зробив людям корисну справу. Христос вірив у живого чоловіка Бога, про це свідчать його слова. Він говорив, що живий Бог має обличчя й ім’я. Люди будуть бачити обличчя Бога, знати його ім’я, коли прийде час. «І побачать лице його, й ім’я його буде на чолах їхніх». Одкровення. 22:4, 5. Якщо люди будуть бачити Бога і знати його ім’я, то це означає, що Бог живий чоловік існував, існує і буде існувати в дійсності. Живий Бог був, є і буде. Бог живий чоловік є істинно. Бог вигаданий, якого не бачили, не існує і не буде існувати в дійсності. Христос вірив у Бога живого чоловіка. Один Бог є творець усього живого, йому хвала і слава безсмертна. Він сам приходить на Землю у живому чоловікові, щоб зародити в людях любов, що є основне в житті. Бога пізнають за його ділами, за плодами творіння. Бог творить усе живе для життя людського. Творіння Бога в кожний день подібні й однакові, як пшеничне зерно подібне із зерном, яке зростило його. Спочатку Бог творить все для життя людського. У шостий день Бог творить чоловіка подібного до себе, і дає йому своє нове ім’я. (див. Книга Буття). Потім він перестає творити. Історія Ош (Іванова) за шість днів творіння доводить, що він є Учитель народу, Бог Землі за ділом, за плодами творіння.

Сьомий день. Еволюційні ідеї здійснюються, люди переходять на автотрофне харчування.

День закінчиться через 110 років від початку (2043). Послідовники виконують еволюційні ідеї Учителя Іванова (Ош). Ідеї Іванова поступово здійснюються в житті. За наукою Іванова, новий суспільний лад прийде слідом після соціалістичного ладу. Іванов назвав його еволюцією. (див. Еволюційний рух 1). Він пророкував у 1965 році, що комуністична система розвалиться. Іванов пророкував, що еволюція прийде до людей у 1989 році. Значить, у цей час буде скасований комуністичний лад в якій-небудь країні. Це здійснилося в Україні в 1990 – 1991 році, коли Радянський союз розвалився на незалежні держави. Зараз комуністичний лад і партію заборонено в Україні через реформи. Умови для впровадження еволюційного ладу створилися в Україні. Еволюційний лад треба впроваджувати шляхом реформ, без усякого насилля, щоб нікому не заважати. Всі люди повинні зрозуміти, що після комуністичного ладу повинен бути еволюційний лад, а не старий капіталістичний. Люди в усьому світі повинні зрозуміти ідею Іванова, що місце на землі не можна присвоювати до свого імені, воно є спільне. Еволюційна ідея: людей не треба примушувати, закривати в кордонах, їм треба дати волю. Зараз кордони між державами скасовуються, люди вільно переїжджають з однієї країни в іншу, безвізовий режим, відбувається вільно трудова міграція між країнами. Всі люди повинні зрозуміти еволюційну пропозицію Іванова. Люди повинні творити суспільне життя для всіх однакове через любов один до одного. В сьомому дні всі люди повинні прийняти однакову для всіх зарплату і звільнити всіх ув’язнених. Зараз кожен повинен прощати провини іншому, не віддавати його судді, не саджати у в’язницю – про це говорив Христос. Еволюційний рух є синтез вчення Христа і науки загартування, він буде переважати в житті. У 1979 році Іванов сказав послідовникам і усім людям: «Діти, зараз не треба читати Біблію, вона вже виконана. Читайте мої зошити, в них є все». До 2043 року значна частина населення Землі перейде на автотрофне харчування.

Про вчення Іванова (Ош) коротко[ред.]

 • Іванов (Ош) є творець науки Автотрофне людство, Володимир Вернадський створив теорію. Іванов створив систему переходу з гетеротрофного живлення на автотрофне живлення, підготував людей для переходу. Люди завоюють незалежність, безсмертя, перестануть умирати через автотрофне живлення. http://www.osh.kiev.ua/ukiv8840htm
 • Іванов є творець науки Загартування людини. Він розробив систему оздоровлення, перевірив практично на собі й людях, навчив людей. Для цього він загартовувався, ходив літом і зимою в одних шортах піввіку, свій досвід описав у щоденниках. Його праці обнародувані безплатно на сайті послідовників www.osh.kiev.ua
 • Іванов створив науково обгрунтовану оздоровчу систему очищення організму від шлаків і токсинів сухим голодуванням 42 години щотижня і шість діб декілька раз на рік за індивідуальними можливостями. Бажано голодувати, крім 42 годин, 66, потім 108 годин щотижня. Очищення голодуванням підтверджує мікробіологія, це процеси апоптоз і автофагія.
 • Іванов застосував закони діалектики у своєму вченні.
 • Іванов застосував біологічну і соціальну еволюцію в своєму вченні. Він доводить еволюційне походження людини.
 • Іванов створив вчення про Автотрофне суспільство на основі незалежності, любові між людьми. Людина буде вільна, в'язниці там не буде. Життя буде всім однакове, експлуатації людини людиною не буде, всі будуть мати рівні права. Бідних не буде, якщо треба буде людям зарплата, то вона буде всім однакова, дорослим і дітям. Люди будуть дуже любити один одного за такий учинок, ненависті, крадіжки між людьми не буде, хворіти не будуть. http://osh.kiev.ua/ukiv8844htm
 • Іванов знайшов людям райське місце на Землі поблизу села, де він народився. Він назвав це місце райським, його освятив, благословив усіх автотрофних людей і людей без потреб жити навколо райського місця однією сім'єю за його ідеєю. Люди автотрофні зберуться на райському місці. Тут буде рай на Землі, люди научаться і завоюють безсмертя, народять людину без потреб.
 • Іванов є миротворець, він є переможець ворога, він учить людей, як припинити війни між народами. Він учить людей зробити з ворога любимого друга.
 • Іванов є далекий від релігії і протилежний їй, віру в невидимого бога вважав неправильною. Він вважав, що Бог є живий чоловік, якого люди бачили, це Христос. Іванов вважав вчення Христа не релігією, а наукою, основою якої є любов між усіма людьми. У 1983 році Іванов написав: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос». 8302:49. Іванов виконав сам усі заповіді Ісуса Христа і навчив людей, за це отримав від народу назву Великий.
 • Апокаліпсис здійснюється через Іванова. http://osh.kiev.ua/ukiv8820
 • Паршек має прізвище Іванов у миру, його друге власне Боже ім'я є Ош, яке в перекладі означає Білий, він сам написав його у своїй праці Паршек. 1981.02. с.127.
 • Іванов говорить про еволюцію Всесвіту. Він просить людей любити природу як матір рідну, цінувати, берегти як око, творити білий світ. http://osh.kiev.ua/ukiv8807

Про ці теми можна читати докладно в журналі «Еволюційний рух» на сайті послідовників Праці Іванова.

Оцінка діяльності[ред.]

Оцінка від народу. Люди, які виконують вчення Іванова, дали назву йому за корисне діло Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі. Іванов є Бог за ділом. Він навчив людей оздоровлюватися через природу, навчив людей жити без їжі, каліки ходили, сліпі бачили. Він будує рай на Землі, смерть виганяє, вводить безсмертя. Христос говорив, що хто виконає мої заповіді і навчить людей, той назветься Великим. Іванов виконав всі заповіді Христа і навчив людей, тому люди віруючі дали йому назву Великий. Іванов діяв за правилом: своє знайдене впроваджуй, а іншим не заважай.

Оцінка від служителів церкви. Іванов вірив у Бога живого чоловіка, як Христос. Він говорив, що Бога треба бачити, йому вірити, виконувати його заповіді. Він визнавав наукове еволюційне походження людини. Через це все церква неславить, ганьбить, проклинає Іванова, називає Іванова і послідовників сектою, шкідливою для церкви. Іванов як науковець є далекий від релігії і протилежний їй, тому церква і релігійні службовці не мають права давати оцінку діяльності Іванова, бо не розуміють цю науку. Їхня оцінка неправдива. Іванов поважав церкву і віруючих і не заважав їй у діяльності. Він виконував слова Христа «Любіть ворогів ваших, благословляйте».

Наукова спадщина[ред.]

Праці Ош — Іванова Порфирія Корнійовича — це є подарунок молоді, всім людям всього світу всіх національностей. Вони редагуються і видаються за благословенням Учителя Іванова. Кожен бажаючий будь-якої національності має право, йому дозволяється безплатно копіювати всі праці Іванова, перекладати з російської або української на свою рідну національну мову, вільно видавати і розповсюджувати без авторського права, як подарунок. Книги захищати авторським правом нема необхідності при розповсюдженні. Книги Учителя Іванова – це є спільне благо, спільне надбання всіх людей світу. Вони не є приватною власністю будь-кого. Слова Учителя не продаються, не купляються. Книги Іванова П. К. видаються на пожертви, розповсюджуються безплатно, як подарунок. Даром одержали – даром давайте. Іванов пише: «Ця писанина пишеться мною, я пишу її для того, щоб люди наші читали її, вірили їй, і старалися зробити самі себе таким». 1972.04:98. «Ви прослідкуйте всі мої написані так зошити, кінця нема їм у цьому, ви узнаєте із цього про моє діло зроблене. А воно є, воно було, і воно буде вічно в житті. Слово – це є моє діло в природі, ніколи ніяк не вмираюче. Я роблю це для людей для життя». 1983.02:78. «Я оформив скільки слів, а я написав скільки букв! Це все є істина в житті». 1977.12:200. «А ось книга, я написав її, людям треба її читати». 1977.07:159. Мудрішої, кориснішої і кращої книги нема у світі.

Письмова мова Іванова — це суміш або суржик російської й української мови, давньоруські вирази є. Українські слова вживаються в працях, їх понад 500, їх нема в російському словнику, а є в українському. Словник створено для них, вони перекладені на російську мову. Іванов називає всі свої слова одним словом руська мова, як називали його предки. Іванов користувався однаково російською й українською мовою, бо він є українець за походженням. Іванов використовує граматику української мови, закони благозвучності. Наприклад, в рукописах нема російського префіксу «бес», але український префікс «без» є, ради благозвучності мови пишеться «у» замість «в». Розділові знаки не вживаються в рукописах, крім крапки, м’який і твердий знак пишеться так, як писали в минулому вертикальною лінією. Українські слова перекладаємо на літературну російську мову в російських текстах, щоби була можливість перекладати тексти на інші мови всіх земних народів з допомогою словників.

Праці Іванова мають Статус Суспільне надбання згідно його заповіту. Ці цитати Іванова слід вважати заповітом Іванова. Іванов говорить про ставлення до своїх праць.

Цитати Іванова. «Цього немає в природі, що це твоє. Раз ти зробив у природі, тобі далося це все, вже це є наше спільне, але не твоє особисте». 1966.07:125. «Я є в цьому ділі один-єдиний чоловік. А слова мої, діло моє – це все є наших людей. Вони заселили цю нашу таку Землю, вона заселена нами для мертвого життя». 1977.12.с.361. «Це все моє належить народові». 1973.11.с.27. «Люди всіх національностей є для Паршека однакові, вони всі жити хочуть». 1979.10.с.45. «Я вболіваю не за одну націю, а за всіх наших у світі людей». 1979.11.с.19. «Ми не кинемо це діло ніколи. Це є не одним нам руським таким людям, а всім людям усього світу». 1982.04.с.81. Іванов пише про своє слово і діло: «Мій подарунок молоді». 1983.02.01.

Іванов хотів надрукувати свої праці, він неодноразово звертався до державних видавництв, але ніхто не погодився надрукувати праці Іванова. Тоді він попросив свого учня, щоб він відредагував зошити і підготував до видавництва в друкованому варіанті. Учень зробив, відредагував, Іванов схвалив це і підтвердив своєю рукою це у своєму зошиті: Паршек.1981.02:127. Праці надрукували тепер, вони розповсюджуються безплатно в електронному форматі, через сайт http://www.osh.kiev.ua

Цитати Іванова. 6803.09:159. «Я покажу вам практично все те, що зробив, тоді, коли надрукуєте всі мої праці, написані для вас. А я написав їх вам сам своєю рукою. Дуже справедливе це, про це не забути ніколи». 7010.07:128. «Хочу, щоб праці мої були надруковані в народі, щоб я порозмовляв на відстані за письмом своєї праці. Якщо люди прочитають мої праці, вони примусять мою практику жити між собою». 7011.04:181. «А от Іванов б'ється в природі, кричить на весь голос свій. Сам просить учених, щоб вони друкували його праці. Він написав сам їх».

Пророцтва Порфирія Іванова[ред.]

Природа любила Паршека за те, шо він любив її, загартовувався, ходив літо і зиму босим і без сорочки, допомагав людям, вона допомагала йому в усьому. Паршек запитував щось у природи з душею і серцем, вона відповідала йому, приходила правильна пророча думка. Про це Учитель розказував усім людям, писав у своїх працях. Іванов любив усіх людей, робив усе, щоб вони не вмирали. Пророцтва попереджали людей про небезпеку, учили, як вижити і не загинути в природі. На сьогоднішній день всі основні пророцтва Порфирія Іванова здійснились. Пророцтва відіграють важливу роль у житті людства, вони показують істинну дорогу в житті людства в майбутньому. Це свідчить, що вчення Порфирія Іванова – це є природна істина.

1.Природа допомагала Паршеку в юності. Цар призвав 19-річного Паршека служити в армії, в той час війна була між Росією і Німеччиною. Паршек сказав перед усім селом Оріхівкою на бугрі, що тільки ми замиримо війну – це здійснилось. Паршек не встиг доїхати до Петрограда, а цар відмовився від престолу. Потім більшовики взяли владу, вони були за мир, Паршек повернувся в село, демобілізувався, підтримував більшовиків. 7812.

2. Під час війни в 1942 році німці випробували окупованого Паршека холодом, потім 11 офіцерів спитали його, хто переможе у війні? Німці вірили Іванову, хотіли, щоб він допомагав їм. Паршек відповів їм: «Перемога буде за Сталіним». Так і здійснилось. Паршек допоміг руським у війні. 7812.

3. Перед війною Іванов доповідав Радянській владі, що Німеччина скоро нападе на Радянський Союз, його не послухали – це здійснилось у 1941 році.

4. У 1965 році Паршек писав у праці Партія про комуністичну систему, що ця система розвалиться – це здійснилось. Через декілька років країни Європи звільнилися від цієї системи, з 1989 – 1991 року Радянський Союз розвалився на незалежні держави. В останні роки в Україні заборонили компартію.

5. У 1979 році Іванов сказав, що всі люди визнають його в 1989 році – це здійснилось. Того року тисячі людей з усього світу зібрались на райському місці в Оріхівці, щоб показати своє визнання Учителя Іванова.

6. Природа сказала Іванову, що Брежнєва не стане в 1980 році. Це здійснилось із запізненням на два роки, бо люди лікували вождя хімією, екстрасенси старались зберегти вождя – це порушило природні строки.

7. У 1979 році Іванов писав, що в 1983 році буде всесвітня війна з Росією через те, що в Радянський Союз прийшов Бог Землі. 7812. Війна мала початися зі Сходу через релігії. Іванов не хотів, щоб це здійснилось. Війна не відбулась через те, що в 1983 році Іванов несподівано відійшов з життя, ніхто не очікував цього. Можливо, він зробив це свідомо, за півроку до уходу, у 1982.12, він написав, що війни не буде з Росією. Коли Іванова, як Бога, не стало в житті в Росії, тоді причини не стало для початку світової війни.

8. Це найцінніше пророцтво для всього людства. У 1981році Іванов написав, що в 1989 році еволюція прийде в люди, люди прийдуть на Чувілкін бугор, підтримають його ідею, визнають його: «68. А еволюція прийде на землю Духом Святим. Це Чувілкін бугор, це райське наше місце, чоловікові слава безсмертна, за що природа стоїть горою. Вона тепер, у цей час, не дає свою згоду на це, що воно може бути. І вказала про це діло, воно буде, 1989 року здійсниться, усе прийде на своє місце. Природа завжди скаже свою правду за мене». 1981.09:68. Учень Ош і послідовники прийшли на бугор у 1989 році, підтримали Учителя, визнали Богом. Іванов називав еволюцією новий соціально-економічний лад, який буде в суспільстві після соціалізму. Якщо еволюція буде з 1989 року – це означало, що з 1989 року соціалістична система Радянський Союз розвалиться і на зміну прийде новий лад еволюція. Це здійснилось. З 1989 до 1991 року Радянський Союз розвалився на незалежні держави, декомунізація здійснилася в Україні в останні роки. Коли соціальна формація перестає існувати, вона більше не повертається в життя за законом незворотності еволюції. Люди пережили капіталізм і соціалізм. Отже, тепер повинен існувати суспільний лад еволюція згідно закону еволюції.

9. Іванов писав, що все почнеться з 2000 року, чоловік без потреб прийде на Чувілкін бугор. Це здійснилось. З 1989 року учень Ош прийшов в Оріхівку на бугор, жив без потреб їжі, одягу, до 2000-го року виконав усе, що Учитель говорив йому. (див. Людство Ош)

10. Іванов говорив, що люди будуть без усяких потреб, не будуть вживати їжу в своєму житті. Це здійснюється, розроблюється наука автотрофності людства (ukiv8840), практична система Ош. (ukiv8845).

11. Іванов пише про Христа: «А потім у людях є таке явище: віра минулого Христа залишилась. Вони дуже сильно вірять йому, а от від них потребується виконання – вони не роблять цього діла. Вони є не оправдані люди в цьому, Дух Святий не прийме їх, як таких. Якщо це так буде, люди визнають мене бути таким, як він». 8209:52. Христос був Учителем народу, Богом Землі. Це пророцтво здійснилось. Люди віруючі не виконують заповіді Христа. А один Іванов виконав усі заповіді Христа. Він в кінці свого життя написав: «Я не жалів віддати іншому своє здоров'я. Я зробив те, що Христос говорив нам колись».8302:49. Це правда, люди бачили всі діла Іванова, вони свідчать про це. Про це докладно розкажемо далі. А раз Іванов виконав усі заповіді Христа, то люди визнали його бути таким, як Христос, тобто Учителем народу, Богом Землі. Люди дали йому назву Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі за ділом. Іванов пише: «Це Христос хотів усім, але не вийшло в людей. Вони сильно вірили йому. Але виконувати, у них не вистачило сил на це – побажати іншому те, що сам хочу мати. Жоден чоловік не зробив у себе це діло. Таке ніяк не можна виконати в житті». 8102:56. «Бога треба бачити, треба вірити йому, найголовніше, виконувати його сказані слова. А ми знаємо його, як Бога, сильно віримо йому, а не хочемо виконувати: тяжко. А ми не робимо цього, обманюємо самі себе. Ти ніколи не обдуриш природу». 8212:140.

Які заповіді виконав Іванов? Які заповіді говорив нам Христос? Христос прийшов виконати Божий закон. Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. Весь закон і пророки утверджується на цих двох заповідях». Мф 22:37. «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть. Закон і пророки є в цьому». Мф 7:12. Христос має свій закон. Христос не виконував закон Божий від Мойсея, котрий учив євреїв любити євреїв і ненавидіти ворогів, їх убивати, поступово завоювати світове панування, щоб залишились євреї та їхні раби. (Див: Второзаконня гл.7, 11, 20). Христос говорив учням, що любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте, не вбивайте. Іванов має закони Божі такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Найголовніше, Христос заповідав людям бути в житті незалежними від природи, тобто основних потреб людей: їжі, одягу, житлового дому. Бо люди втрачають здоров'я і вмирають через свою залежність. Залежність веде до смерті, а незалежність веде до продовження життя. Христос заповідав, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод. Іванов виконав це все, став у житті незалежним від природи, він не потребував одягу, їжу, ходив зимою і літом босим і без сорочки.

Христос мив учням ноги до колін холодною водою. Він учив, щоб і вони мили ноги іншому. Христос говорив: «Якщо Я є Учитель, умив ноги вам, то і ви повинні вмивати ноги іншому. Бо Я дав вам приклад, щоб і ви робили так само, як Я зробив вам». Ін13:5. Христос заповів любити всіх, вітати друзів і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка нагорода вам? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Христос заповідав поститися щотижня. Дні посту визначати через такі слова: «Весільні друзі не сумують, поки жених є з ними. Але дні настануть, коли відберуть у них жениха, і вони будуть поститися тоді». Мф 9:15. Очевидно, він говорив про себе. Христа відібрали в учнів у п'ятницю, Його розіп'яли, тіло поховали. А він вийшов із гробу в неділю, прийшов до учнів, їв рибу і мед разом із ними. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню на хліб на день. Нагодувати голодного, одягнути роздягненого, хворому допомогти.. Іванов виконав це все і навчив людей.

Христос учив усі блага суспільства розподіляти порівну між усіма людьми, зарплата має бути всім однакова. Всім робітникам зарплата один динарій в день. Багатий не ввійде в Царство небесне. Іванові пропонує всім взяти зарплату 33 рубля в місяць. Христос учить прощати людям провини, не карати в'язницею, не вбивати. Іванов пропонує звільнити всіх ув'язнених. Христос заповідав просити в ім'я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б ви не захотіли, і буде вам». Ін 15:7. Іванов говорив: «Проси мене, будеш здоровий». Христос учить не потрапляти в тюрму, не саджати людей у тюрму. Ці заповіді Христа треба виконувати кожному, щоб мати здоров'я, життя, всілякі блага від Бога. Христос учив: «Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному». Мф 7:24. «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, того назвуть найменшим у царстві небесному. А хто виконає і навчить, той назветься Великим у Царстві небесному». Мф 5:19. Порфирій Іванов виконав ці всі заповіді Христа у своєму житті, не порушив жодної найменшої. Можна назвати його послідовником Христа. Іванов узяв від вчення Христа, доповнив своїм вченням, і ввів усім людям, тому прославив Христа. Іванов виконав заповіді Христа і навчив людей, тому люди називали його Великим, мудрим у царстві Божому. Священик церкви вірить Христу, але найменші заповіді не виконує, і навчає інших віруючих цього, тому він заслуговує назву «найменший» у царстві Божому. Церква не виконує закон Христа. Мф 7:12. Іванов виражав цю заповідь так: бажай людям того, що собі хочеш. Він бажав усім щастя, здоров'я хорошого, і робив. Іванов зібрав заповіді в систему, виконав їх, навчив того людей. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він писав про прийом: «Ми прийняли чоловіка, як я приймаю всіх. А потім облили водою холодною, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці й увечері. (Ін 13:5). (Спочатку Іванов мив людям ноги до колін). 2. Вітатися з людьми всіма, не проходити жодного чоловіка. Твоє діло – сказати їм. (Мф 5:48). 3. Треба знайти чоловіка нужденного, треба дати йому 50 копійок. Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. (Мф 19:21). 4. 42 години не їж від п'ятниці до неділю до 12 години. Вийди надвір, вдихай повітря і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 1983.03:34. Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Свідоме терпіння є легке лікування. Робіть поки ви здорові. Особливо це треба всім ради майбутнього. Іванов стверджує: якщо чоловік загартовується в цьому житті, то він може не боятися загробного життя. Душа не вмирає, не має кінця. Пропонуємо людям вірити тому, кому дали назву Великий, і виконувати його заповіді. Не треба робити, як робить священик. Бо найменший священик іде в пекло, а за ним інші. Христос та Іванов свідчать про одне. Якщо двоє свідчать про одне, то їхнє свідчення за законом є істинне. Іванов є далекий від релігії і протилежний їй, віру в невидимого бога вважав неправильною. Він вважав, що Бог є живий чоловік, якого люди бачили – це Христос. Іванов вважав вчення Христа не релігією, а наукою, основою якої є любов між усіма людьми. Апокаліпсис здійснюється через Іванова. http://osh.kiev.ua/ukiv8820

12. Це найголовніше пророцтво. Іванов знав про свій відхід у житті, готував молодих людей, які будуть продовжувати його ідею. Учитель Іванов хотів побачити другого незалежного чоловіка, такого, як він. Він писав у працях, що він чекає юнака, який визнає його і його ідею. Його праці призначені для молоді, він писав, що праці є «мій подарунок молоді». Учитель Іванов пише в працях, що очікує людство: «А коли до нас появиться на арену цього всього. Бог Дух Святий, усе терплячий у житті, відійде, його не буде в житті. Проявиться й оточить сам Великий Дух, поламає все на світі в житті».7712:378. Учитель Іванов говорив про безсмертя: «Люди прийдуть з ним, вони скажуть у весь свій голос: Учителю, а коли це так буде? Він відповість нам так. Ні я, ніхто з усіх людей, ні мати наша рідна, вона із своїми ангелами не скаже нам, а тільки сам вищий за всіх за своїм розумовим розвитком. Він скаже нам усім тоді про це діло, коли здійсниться це ось наше безсмертя. Я, як Учитель, про це ось давно думаю, але сказати про це діло, як це ось буде, не скажу, не промовлю». 7804:170. Учитель Іванов пише. «Ми питали Учителя не раз: а хто буде другий чоловік? Всім хотілось знати про це. Учитель сказав так нам усім. Ні я, ніхто з нас, навіть ангели не зможуть сказати про це, крім одного вищого від усіх. Він знайде, він пришле на своє місце. Він займе і скаже: це моє місце. Я прийшов на нього не для того, щоб учити вищого від себе. Я прийшов сюди до цього чоловіка, природа прислала мене. Я буду учитися всього його слова в нього». 7806:31. Учитель Іванов чекав другого чоловіка, природа прислала йому його. Він прийшов до Іванова на прийом у 1979 році, як учень, Іванов пізнав його, написав йому нове прізвище Ош від себе в своїй праці Паршек.1981.02.с110 – 127. Він благословив учня редагувати і обнародувати його праці у друкованому вигляді, як нікому. Учень Ош визнав себе другим чоловіком у 2019 році, через 40 років практики. Іванов писав: «Бог Дух Святий введе Бога». 7812. Іванов Дух Святий відійшов, а в 2019 році людство Ош проявилось як Бог Ош, людство Ош є Великий Дух. Учитель Ош сказав, як здійсниться таке безсмертя, про яке говорив Учитель Іванов. (див. Людство Ош ukiv8845). Отже, це головне пророцтво здійснилось.

13. На початку своєї дороги Іванов прийняв жінку, яка 17 років не ходила ногами. Перед прийомом він сказав собі: «Якщо ця жінка піде ногами, то я буду ходити босим по снігу». Жінка пішла своїми ногами, а Іванов виконав своє слово – 50 років до кінця ходив босим зимою і літом, ще й сорочку скинув. Його основна робота в житті – це допомагати людям в оздоровленні. Він робив це протягом усього життя. Це здійснилось.

14. Природа має дві протилежні сторони: тепле і хороше, холодне і погане. Іванов говорив, що він природу, як таку, любив, любить, в буде любити вічно. Це здійснилось. Він холодно і погано жив у природі до останніх днів життя, переніс усі гоніння людей ради блага всіх людей і не кинув робити, за це ми всі маємо подякувати Порфирію Іванову. Виконання всіх цих пророцтв нам дає підстави вважати, що вчення Порфирія Іванова – це істина. Слава Богу Ош.

Література[ред.]

Книга життя Ош. Упорядник Ош В. О.

Посилання[ред.]