По-еволюційному/Система

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Система здоров'я[ред.]

Система здоров'я – це система запобігання будь-якому захворюванню за наукою Іванова. Це п'ять заповідей Іванова, практична частина його вчення. Як безплатно запобігти грипу, серцевим, онкологічним, вірусним захворюванням. Тиск120/80. Здоровий спосіб життя, наука загартування.

Запобігти коронавірусу[ред.]

Медицина говорить, що на сьогодні заходів профілактики коронавірусу немає – вакцина не розроблена. Коронавірус мутує, швидко поширюється. Ми рекомендуємо всім людям запобігати коронавірусу, грипу народним перевіреним методом. Народний метод профілактики коронавіруса

Головне, нам усім зараз потрібно підсилювати свій імунітет, для цього нам треба тренувати імунітет. Так само, як м’язи тренуються при навантаженнях, імунітет тренується від контактів з мікроорганізмами, бактеріями, вірусами, котрі є в природі завжди. Для цього нам усім треба дружити з повітрям, водою, землею: водою обливатися, по землі ходити босим. При цьому в нас поступово відбувається природне щеплення від усяких вірусів, подібне до штучного. Через загартування-тренування ми запобігаємо також грипу, гострому респіраторному захворюванню. Для оздоровлення ми рекомендуємо всім виконувати заповіді Ісуса Христа і науку загартування Порфирія Іванова.

Христос заповідав, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод. 1.Христос учив, щоб учні мили ноги іншим. Він говорив: «Якщо Я є Учитель, умив ноги вам, то і ви повинні вмивати ноги іншому». Ін13:5. 2. Христос заповів любити всіх, і ворогів також, вітати друзів і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка нагорода вам? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. 3. Христос заповідав допомагати бідним, хворим, нужденним, дати милостиню на хліб на день, нагодувати голодного, одягнути роздягненого. 4. Христос заповідав поститися щотижня: «Весільні друзі не сумують, поки жених є з ними. Але дні настануть, коли в них відберуть жениха, і тоді вони будуть поститися». Мф 9:15. Очевидно, він говорив у притчі про себе. Христа відібрали в учнів у п'ятницю, його розіп'яли, тіло поховали. А він вийшов із гробу в неділю, прийшов до учнів, їв рибу і мед разом із ними. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Христос заповідав просити в ім'я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б ви не захотіли, і буде вам». Ін 15:7. Христос учив любити людей, як самого себе. Бажати і робити людям те, що собі хочеш. Зарплата має бути всім однакова. Багатий не ввійде в Царство небесне. Прощати людям провини, не карати в'язницею, не вбивати. «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, того назвуть найменшим у Царстві небесному. А хто виконає і навчить, той назветься Великим у Царстві небесному». Мф 5:19.

У наш час Іванов Порфирій Корнійович виконав заповіді Христа і навчив людей, тому люди назвали його Великим, мудрим у Царстві Божому, Учителем народу. Просимо визнати Порфирія Іванова і його вчення, що робити, щоб не застуджуватися і не хворіти. Іванов зібрав заповіді Христа в систему, сам виконав їх, навчив людей. Іванов допомагав людям у здоров’ї. Він зробив те, що колись говорив нам Христос. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив, і давав таке вчення, що робити. 1. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці й увечері, мити ноги до колін. (Ін 13:5) 2. Вітатися з людьми всіма, не проходити жодного чоловіка. Твоє діло – сказати їм. (Мф 5:48). 3. Треба знайти нужденну людину, треба дати 50 копійок. Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. (Мф 19:21). 4. 42 години не їж від п'ятниці до неділю до 12 годин. О 12 годині вийди надвір, вдихай повітря з висоти і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 1983.03:34. Це зірка здоров’я. Зараз треба давати нужденному 10 гривень. Не можна вживати наркотики. Коли ми не вживаємо їжу і воду 42 години, організм сам очищається від токсинів, залишків обміну речовин, вірусів. Пропонуємо людям вірити тому, кому дали назву Великий, і виконувати його заповіді. Христос та Іванов свідчать про одне. Якщо двоє свідчать про одне, то їхнє свідчення за законом є істинне. Загартування – це є наука всіх людей усього світу. Учитель Ош має досвід 40 років, бажає всім щастя, здоров’я. 2020.03.25. Докладніше на сайті www.osh.kiev.ua

Теорія діалектика. Три закони[ред.]

Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі . Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес завершується переходом до двох нових протилежних сторін. Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність , бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність завершується.

Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів. Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.

Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Приклад. Еволюційна послідовність. № 2. (Вікіпедія. Діалектика).

Суспільство з медичним лікуванням[ред.]

Перша протилежна сторона[ред.]

Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле і погане, холодне. Медичне лікування робить усе, щоб людям було добре і тепло. Лікарі є люди вчені, їм доводиться вчитися на це багато років, пізнавати ці хвороби. Вони є люди технічні, їм треба знати точно будь-яке захворювання, діагноз. Вони мають рецепти на ліки, стандарт. Є таблетки, є шприц для уколу або хірургічний ніж. Хвороба у людини не щезає, ліки не допомагають їй. Лікар є адміністратор цього всього діла. Він наказує своїм підлеглим, а їхнє діло – слухатись. Люди купують і продають здоров'я. Великі гроші витрачають на ці нужди. Медицина лікувальна не запобігає будь-якому захворюванню, це є велика помилка її. Техніка, хімія не допомагає живому природному тілу. Лікарі є безсилі в цьому ділі, вони є в природі технічні люди. Медицина оголосила себе наукою в цьому ділі. Вона будує лікарні, школи для цього діла. Інститути випускають лікарів. Армія людей вийшла цьому горю допомагати. Наша медична наука народу не допомагає. Людина вмирає не сьогодні, так завтра. Лікар сам стоїть на черзі захворіти сьогодні. Медицина і влада створили психіатричну лікарню, у неї кладуть за ідею людей, які не погоджуються з владою і медициною.

Друга протилежна сторона[ред.]

Природа сама посилає людям погане. Дві протилежні сторони є в природі: хороше і погане. Природа сама творить людям такі дії, які дають погане почуття за прийняте погане. Це – хвороби, незадоволення, ненависть, смерть. Лікування не дає здоров'я при великих матеріальних витратах, воно повністю задовольняє людину. Хвороби знову повертаються, не ті, так інші. Лікувальна медицина допомагає хворобі, вона не щезає. Медицина не задовольнила своїм. Лікарня веде до смерті. Люди є залежні в природі. Медицина не сприяє біологічній і соціальній еволюції людини. Суперечність є між протилежними сторонами. Люди хочуть мати життя, і люди не отримують життя від лікувальної медицини.

Суспільство із запобіганням захворювання[ред.]

Перша нова протилежна сторона[ред.]

Дві протилежні сторони є в природі: хороше і погане. Люди свідомо приймають в природі погане, і вони дістають від природи хороше. Люди запобігають захворюванню через дружбу з природою, через холодне і погане. Жити треба разом із близькими друзями – це повітря, вода, земля. Люди люблять і приймають протилежні сторони однаково: холодне, погане і хороше, тепле. Де Іванов узяв ці слова?

Іванов пише в праці 1972.92:103: «Він ввів людські слова, щоб наші люди це робили. Вони повинні мити ноги холодною водою по коліна, щоб пробуджуватися. Вранці встав – мий. Це буде твій енергійний догляд за собою. Друге. Чоловік будь-який іде по дорозі. Ти не чекай від нього ввічливості, щоб він сам представив її тобі. Ти повинен представити її сам йому або їй, поклонитися своєю голівкою з душею і серцем, і сказати їй або йому: «Здрастуй». Твоє діло – сказати, а вони нехай, як хочуть. Третє. Ти повинен знайти бідного, нужденного чоловіка. Йому треба допомогти, дати йому хоч 50 копійок. Сказати собі, що даєш за те, щоб не хворіти ніде ніяк. Четверте. Потрібно терпіти без їжі 42 години від п'ятниці до неділі до 12 годині. Перед тим як сідати за стіл, треба надворі підняти обличчя догори і вдихами повітря через гортань, і просити Учителя, щоб він дав здоров'я. Учитель навчає всіх не красти, не вбивати, не сміятися, не засуджувати, а бути перед усіма ввічливими. Це будеш робити щосуботи, як свято. П'яте. Не харкати, не плювати, не пити вино і не палити тютюн. Це є людські слова, вони знайшли самі в природі, і вони передали їх. Бог зібрав їх у систему і учить цим ось за законом своєї ідеї. в'язниця і лікарня не буде потрібна їм». Отже, ця система заповідей перевірена на практиці багатьма людьми.

Заповіді Іванова і Христа

Порфирій Іванов написав: «Я не жалів віддати своє здоров'я іншому. Я зробив те, що Христос говорив нам колись». 8302:49. Які заповіді говорив нам Христос? Христос прийшов виконати Божий закон. Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. Весь закон і пророки утверджується на цих двох заповідях». Мф 22:37. «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть. Закон і пророки є в цьому». Мф 7:12. Христос має свій закон, він не такий, як закон від Мойсея. Христос не виконував закон Божий від Мойсея, котрий учив євреїв любити євреїв і ненавидіти ворогів, їх убивати, поступово завоювати світове панування, щоб залишились євреї та їхні раби. (Див: Второзаконня гл.7, 11, 20). Христос говорив учням, що любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте, не вбивайте. Іванов має закони Божі такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Найголовніше, Христос заповідав людям бути в житті незалежними від природи, тобто основних потреб людей: їжі, одягу, житлового дому. Бо люди втрачають здоров'я і вмирають через свою залежність. Залежність веде до смерті, а незалежність веде до продовження життя. Христос заповідав, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод. Іванов виконав, став у житті незалежним від природи.

Христос мив учням ноги до колін холодною водою. Він учив, щоб і вони мили ноги іншому. Христос говорив: «Якщо Я є Учитель, умив ноги вам, то і ви повинні вмивати ноги іншому. Бо Я дав вам приклад, щоб і ви робили так само, як Я зробив вам». Ін13:5. Христос заповів любити всіх, вітати друзів і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка нагорода вам? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Христос заповідав поститися щотижня. Дні посту визначати через такі слова: «Весільні друзі не сумують, поки жених є з ними. Але дні настануть, коли відберуть у них жениха, і вони будуть поститися тоді». Мф 9:15. Очевидно, він говорив про себе. Христа відібрали в учнів у п'ятницю, Його розіп'яли, тіло поховали. А він вийшов із гробу в неділю, прийшов до учнів, їв рибу і мед разом із ними. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню на хліб на день. Нагодувати голодного, одягнути роздягненого. Він учив усі блага суспільства розподіляти порівну між усіма людьми, зарплата має бути всім однакова. Багатий не ввійде в Царство небесне. Прощати людям провини, не карати в'язницею, не вбивати. Христос заповідав просити в ім'я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б ви не захотіли, і буде вам». Ін 15:7. Христос учить не потрапляти в тюрму. Ці заповіді Христа треба виконувати кожному, щоб мати здоров'я, життя, всілякі блага від Бога. Христос учив: «Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному». Мф 7:24.

«Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, того назвуть найменшим у царстві небесному. А хто виконає і навчить, той назветься Великим у Царстві небесному». Мф 5:19. Порфирій Іванов виконав ці всі заповіді Христа у своєму житті, не порушив жодної найменшої. Можна назвати його послідовником Христа. Іванов узяв від вчення Христа, доповнив своїм вченням, і ввів усім людям, тому прославив Христа. Іванов виконав заповіді Христа і навчив людей, тому називали його Великим, мудрим у царстві Божому. Священик церкви вірить Христу, але найменші заповіді не виконує, і навчає інших віруючих цього, тому він заслуговує назву «найменший» у царстві Божому. Церква не виконує закон Христа: «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть». Мф 7:12. Іванов виражав цю заповідь так: бажай людям того, що собі хочеш. Він бажав усім щастя, здоров'я хорошого, і робив. Іванов зібрав заповіді в систему, виконав їх, навчив того людей. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він писав про прийом: «Ми прийняли чоловіка, як я приймаю всіх. А потім облили водою холодною, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці й увечері. (Ін 13:5) 2. Вітатися з людьми всіма, не проходити жодного чоловіка. Твоє діло є сказати їм. (Мф 5:48). 3. Треба знайти чоловіка нужденного, треба дати йому 50 копійок. Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. (Мф 19:21). 4. 42 години не їж від п'ятниці до неділю до 12 годині. Вийди надвір, вдихай повітря і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 1983.03:34. Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Свідоме терпіння є легке лікування. Робіть поки ви здорові. Особливо це треба всім заради майбутнього. Іванов стверджує: якщо чоловік загартовується в цьому житті, то він не боятися загробного життя. Душа не вмирає, не має кінця. Пропонуємо людям вірити тому, кому дали назву Великий, і виконувати його заповіді. Не треба робити, як робить священик. Бо найменший священик іде в пекло, а за ним інші. Христос і Іванов свідчать про одне. Якщо двоє свідчать про одне, то їхнє свідчення за законом є істинне.

Прийом

Здоров'я треба передавати іншим людям бажаючим. Іванов довів практично. Коли здоровий загартований чоловік, котрий не хворіє багато років, торкається руками до другого хворого чоловіка, то проходить через руки струм. Він включає еволюційний процес у кожній клітині нездорового організму, вони оздоровлюються, починають діяти автоматично. Аналогічно серце запускається з допомогою електричного розряду, коли воно зупинилося. Так здоров'я передається від здорового чоловіка до хворого. Метод прийому Іванова хворого чоловіка базується на цьому. Учитель кладе хворого на спину, він оточує тіло його своїми руками\ Він бере, правою рукою за великі пальці ніг, ліву кладе на лоб. Потім він говорить, щоб хворий дивився на серце, легені, живіт, потім тягне за кожен палець ніг і рук, потім робити вдих і видих. Потім він ставить на ноги, бере своїми руками за руки, говорить, щоб дивитися на органи, потім вдихати. Потім він обливає холодною водою, потім дає усно пораду, що робити вдома, це п'ять заповідей. Цілує, прийом закінчується. Поцілунок з любов'ю знімає хворобу найкраще. Бажано заняття не припиняти після прийому, бо це подібно до зупинки серця. Учні Іванова, котрі навчені приймати, котрі не простуджуються і не хворіють, приймають початківців. Всі люди просять Учителя Іванова: «Учителю, дай мені здоров'я».

Електрика. Щоб оздоровлювати іншого струмом рук, треба в природі електризуватися, тобто накопичувати електричний заряд. Електрика накопичується у кожного під час обсихання тіла після обливання всього тіла холодною водою. При цьому електричний струм проходить через тіло, електризація тіла відбувається в процесі загартування. «Учу вас, що треба робити в природі, щоб не хворіти. А хвороба ваша щезає сама. І починаю з ними займатись, як з усіма. Кладу на ліжко, щоб руки були по швах. 8. Сам беру рукою за пальці ніг, а другою беру за голову, за лоб. Моє тіло робить свої органічні сили по його тілу. Вони роблять так, щоб прогнати цю біль. Це дійсна правда. А потім розумом усно дивитись на серце своє й на легені, а слідом за цим дивитися у живіт, з боку на бік повертай. Учитель тягне за пальці рук і ніг. Після цього ставить на ноги й просить, щоб хворий робив. Рухати пальцями в ногах, у руках, на серце дивитись і на легені, рухати животом, потім вдихати і видихати три рази. А тепер купатись надворі, відро води холодної вилити на тіло». Іванов. 1977.07:7. «Здоров'я не продається, не купляється, а з любов'ю дається. Я цілую всіх, я не гидую своєї роботи, я люблю». Іванов. 7712:86.

Дитинка. Іванов був під домашнім арештом у 1982 році. Влада заборонила йому приймати хворих людей, тому він написав заповіді молоді й усім людям, в яких немає можливості прийнятись, щоб вони зміцнювали здоров’я. «Дитинко! .Купайся в холодній воді два рази в день, вранці і ввечері щоб тобі було добре. Купайся в озері, річці, ванні, приймай душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним. Перед купанням стань босими ногами на землю, а зимою на сніг хоча б на 1 – 2 хвилини. Вдихни через рот декілька раз повітря й побажай собі й усім людям здоров’я. 2. Здоровайся з усіма всюди, особливо з людьми похилого віку. Якщо хочеш мати в себе здоров’я, здоровайся з усіма. 3. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідному, хворому, ображеному, нужденному. Роби це з радістю. Відгукнись на його нужду душею і серцем. Ти придбаєш у ньому друга і допоможеш ділу миру. 4. Старайся хоч раз в тиждень обходитися без їжі й води з п’ятниці 18 – 20 годин до неділі 12 годин. Це твої заслуги і спокій. Якщо тобі трудно, то терпи протягом доби. Вийди на природу у неділю босим і декілька раз подихай, як написано вище. Це свято твоєї справи. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається. 5. Люби природу, яка оточує тебе, не плюй на землю, не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього, це твоє здоров’я. Не вживай алкоголь і не кури. Перемагай у себе жадність, лінь, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Вір людям і люби їх. Не говори про них несправедливо. Не приймай близько до серця недобрих думок про них. Звільни свою голову від думки про хворобу, недомагання, смерть. Це твоя перемога. Думку не відділяй від діла. Прочитав – добре, а найголовніше, виконуй. Досвід цього діла розказуй і передай, але не хвались, не вивищуйся в цьому, будь скромним». Іванов. 8211:106. Учителя треба просити, як Бога: «Учителю, дай мені здоров'я». Учитель учив, щоб самі учні приймали всіх бажаючих. Як зараз починати загартовуватися? За вченням Учителя Іванова, початківці мають починати загартування після прийому, як учив Учитель. Учитель усіх до одного приймав. Перед відходом Учитель заповів своїм учням через учня Ош, щоб вони приймали всіх бажаючих руками, як показав Учитель, давали усно 5 заповідей. Кожен має просити Учителя Іванова: «Учителю, дай мені здоров'я». Для цього треба знайти будь-якого здорового послідовника, який не застуджується і не хворіє, його просити, щоб він прийняв.

Концентрація. Іванов говорить про себе. «Не кидав одного дня, щоб не пройти від головного мозку, а потім по всіх нитках спускаюся вниз по хребту до самих ніг, по всім окремим пальчикам, і великим, і маленьким. А потім піднімаюся до серця, до легень і до плеч, та вниз по руках до самих пальчиків. І знову доходжу до самої місцевої системи, яка укладається в життя мозку». Іванов. 6602:22:129. «А сам думаю про хворого. Починаю з голови спускатися вниз по хребту до самих ніг, до пальчиків. А потім повертаюся назад, і піднімаюся до центра, до мозку. А потім спускаюся до рук, до пальців. А потім звертаюся до серця, до легень, до живота. Це все розсікати. Каже: буде перемагати в природі не зброя, а природність доведе правоту, яка стане на своєму місці, і буде творити своє. 92. А Іванов заочно по ньому проходить. Він починає від самого мозку від центральної частини, і по хребту спускається до самих ніг, до пальців. А потім піднімається до самих рук, теж до пальців. 93. А потім іде в груди до серця, і до легені, а потім у живіт. Це робиться для пробудження людського будь-якого тіла». Іванов. 7010.07:73.

Друга нова протилежна сторона[ред.]

Що дає природа людям через запобігання хворобі? Дві протилежні сторони є в природі: тепле, добре, холодне, погане. Люди отримують від природи тепле і хороше за прийняте погане. Це є здоров'я, щастя, задоволення в житті, життя вічне, природа не карає, люди без потреби, продовження життя, природне щеплення проти всякого захворювання, райське життя на землі, мир між народами, відсутність війни, зброї. Люди стають Богами, виборюють безсмертя. Людина не попадає у в'язницю і лікарню. Еволюція біологічна і соціальна відбувається.

Пропозиція для медичного обслуговування[ред.]

Новий метод охорони здоров'я. Його суть є в догляді кожного за собою, щоб запобігати будь-якому захворюванню. Ми з вами, всі люди до одного чоловіка, свідомо, добровільно при сприянні всього суспільства і медицини загартовуємося за системою Учителя Порфирія Іванова, щоб не застуджуватися і не хворіти, запобігати будь-якому захворюванню. Іванов говорить про роль медицини в оздоровленні всіх людей: «Ми повинні цього навчитися самі лікарі, щоб не застуджуватися і не хворіти. А потім навчити інших хворих цього, що робить у природі сам лікар». 6607:87.

Гімн Порфирія Іванова. Тут вся його ідея, співаємо його завжди. Люди вірили Господу, як Богу. А він прийшов сам до нас на землю. Смерть як таку вижене, А життя у славу введе. Де люди візьмуться? На цьому бугрі. Вони гучно скажуть слово. Це є наше райське місце. Чоловікові слава безсмертна.

Цитати Іванова[ред.]

5804:74. «Перше. Встав – помив ноги, і лягаєш – помий. Лягай у ліжко з митими ногами. Друге. Ідеш по дорозі. Людина старша від тебе зустрінеться з тобою. Він чи вона. Ти зовсім не знаєш його. А твоє діло – треба низько вклонитися головою, і сказати йому: «Здрастуйте». Дідусь чи бабуся, чи дядько з тіткою. Третє. Особливо бідні є у нас, вони живуть дуже погано. Можливо, ти будеш жити гірше завтра. Але ти живеш добре зараз. Допоможи йому, щоб задовольнити його. Не кожен чоловік має здоров'я у нас. Здоров'я є у нас різне. Один дає його, ніхто не відмовляється від нього. А якщо нездоров'я пробирається в тіло твоє, то буде прогресувати, як завжди. Гроші дають за працю, а ти даєш їх за своє хороше, щоб не хворіти. Четверте. Не вживай їжі й води 42 години від п'ятниці до неділі, до 12 годин. А коли потрібно сідати, то потрібно обов'язково вдихати три рази повітря через гортань і сказати: «Учителю мій, дай здоров'я». П'яте. Не плювати, не харкати, не курити, не пити алкогольне».

5902:6. «Природна профілактика, пробудження центральної нервової системи, щоб ми знали про це діло, що воно нам дає реальне і хороше в своєму тілі здоров'я. Це продовження життя. Що зробити людині, щоб було енергійне пробудження завжди? 1. Мити ноги до колін холодною джерельною водою вранці й увечері, два рази. Встав – помив, і лягаєш – помив. 2. Здороватися з людьми. З дідусем і бабусею, з дядьком і тіткою. 3. Шукати бідного, знайти, довідатися нужду його, і допомогти йому. Сказати собі, що даєш для доброго здоров'я. 4. Не їсти і не пити води 42 години від п'ятниці до неділі, до 12 годин. Треба сідати їсти о 12 годині в обід. Ти вийдеш надвір. І піднімеш голову в атмосферу обличчям, і вдихай до відмови повітря. Сам говори, тобто проси. Не рекомендується харкати і плювати на землю, легше і краще буде проковтнути через гортань. Свідомість нас оточить усіх, ми зробимось ввічливими. Цей учинок нам допоможе легко кинути палити і горілочку пити». 6011. «Потерпи без усякої їжі, без води 42 години в тиждень. А коли треба їсти, то треба вдихати повітря з висоти для поповнення в шлунку окису з повітря. 151. Якщо віриш моїм силам, що вони тебе вчать, проси: «Учителю, дай мені здоров'я» в цей час. Будеш робити щотижня. Харкати, плювати нікому не рекомендується. А треба буде тільки проковтнути, як їжу. Спробуй зробитися таким, як зробився я».

6201:129. « Час приходить, треба лягати в ліжко спати. А ти мий свої ноги холодною водою по коліна, тоді твоє тіло буде розмовляти з тобою своєю мовою. Вже твій мозок буде сіяти свою думку про це діло.170. Друге. Ти йдеш, а старші від тебе люди зустрічаються з тобою. Дідусь з бабусею, чи дядько з тіткою. Ти вияви їм свою шану, вклонися головою своєю, зробися між ними нижче їх, і свої слова скажи їм: «Здрастуйте». Дідусеві, чи бабусі, чи дядькові з тіткою. Це ти вимолив, ти стаєш небувалий чоловік між ними. Ніхто не скаже про тебе про це слова поганого, а завжди позаздрять такому вчинку. І скажуть свої слова: ось молодий чоловік, він один з усіх є ввічливий. 39. Знайди такого нужденного чоловіка, щоб він дійсно потребував твої 50 копійок. Треба віддати їх йому. Сам собі скажи, що даєш ці гроші цій людині за те, щоб було в житті своєму добре. І віддай. Не їж 42 години щотижня від п'ятниці до неділі до обіду. Треба буде їсти о 12 годині дня. Вийди надвір перед їжею, і піднімай своє обличчя ротом вгору. Вдихай повітря з висоти через гортань до відмови. У тебе народяться сили не такі, як були до цього, а сили здорові. І проси Учителя. Ворог здається, відступає від твого тіла, і йде геть подалі. Харкати, плювати на землю нікому права не давалося. 40. Не пити вино, і не палити тютюн. Про це все розповідати, всім передавати один одному, щоб люди знали, і робили все, що треба для свого здоров'я. Ось тоді-то ми всі будемо здорові люди цим ділом займатися. Природа зробить нас близькими, ми зробимося друзі, і не будемо ніколи ворогувати, а зародиться між нами любов. Ми будемо допомагати один одному, вчити цьому».

6205:23. «Мий ноги вранці і ввечері, доглядай за ними щодня. Здоровайся завжди. Кланяйся головою людям для того, щоб вони бачили тебе, і чули від тебе. Стань нижче на соломинку від іншого свого близького, допомагай потопаючому завжди. Ти терпи, не їж свідомо і не пий 42 години підряд щотижня. Я не їм, не п'ю систематично. 24. Проси мене особисто: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Проси те, що треба. Багатства вистачить у мене в природі. Не плюй на землю, не харкай. Горілку не пий, а тютюн не кури»..

6206:55. «Вставати треба миттєво. А лягати з думкою, щоб нічого не робити, нічого не отримувати за це. А коли спав свій час, то потрібно ставати на ноги. Ти, як чоловік, інший зовсім, повинен любити сам себе. Треба пробуджувати ноги. Людина має мити ноги холодною водою до колін вранці і ввечері. Це твій особистий догляд за собою. Друге. Коли ти йдеш по дорозі, то дорослі люди зустрічаються з тобою, люди старі, бабусі, і дядько з тіткою. Ти, як чоловік, повинен поклонитися їм своєю головою, і сказати їм: «Здрастуйте». Дідусь, бабуся, дядько з тіткою. Твоє діло – сказати. А вони як хочуть. Люби іншого, допомагай йому чим-небудь. Це є заслуги твої в цьому. 42 години на тиждень терпи без їжі для свого здоров'я. Це твоє розвантаження. Але це робиться за допомогою Учителя, хто учить. Кому цікаво бути здоровим, він просить Учителя, як ініціатора цієї справи. Коли протерпів цей час, треба сідати їсти. 59. То перед тобою вся природа, особливо атмосфера, ніким не розпочата. Це вище твоєї голови. Ти поверни, і поглинай повітря через горло вдихом і видихом. Воно заповнить твою жадібність, буде завжди легко для твого шлунку. Сам вдихай це повітря і говори слова: «Учителю, дай мені здоров'я». Роби це з душею. Плювати або харкати нікому не рекомендується. І не пити вина, і не палити тютюн».

6207.16:15. «Спершу треба визнати Іванова за Учителя, що він учить нас хорошого. Мити ноги свої по коліна холодною водою щодня двічі. Лягаєш спати – мий ноги. Встаєш з ліжка – теж мий. І йди, куди тобі треба. Друге. Ти йдеш по доріжці, зустрічаються старі, дорослі люди, з ними здоровайся: «Здрастуйте». Дідусь, або бабуся, дядько з тіткою. Твоє серце повинно бути до них з любов'ю. 17. Третє. Шукай найбіднішого чоловіка, який потребує чого-небудь, і треба допомогти йому. Коли будеш допомагати, сам собі скажи, що даєш для того, щоб тобі було добре. І віддай без осуду. Четверте. Не вживай їжу і воду 42 години щотижня від п'ятниці до неділі до обіду. Треба сідати їсти в неділю о 12 годині. Вийди надвір, і вдихай повітря до відмови три рази. Віриш Учителеві, що це він знайшов. Вір йому, і проси його, як Учителя: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Скажеш три рази і зробиш вдих. Все життя це будеш робити. П'яте. Не плювати, і не харкати, не пити, не курити. Наше діло одне – любити і берегти природу».

6209.27:50. «А треба навчитися жити в природі за рахунок свого організму, за рахунок тіла свого. Тоді-то відпадає від людини весь хитрий закон. Міліція, дружина, прокурорський нагляд, суддя не буде потрібна. Немає, за що судити. Тюрма повалиться, і лікарні не буде. Це все зробить еволюційна сторона, свідомість, наука загартування-тренування. Вона доб'ється від природи, природа допоможе зробити все. 51. Немає політики, і немає економіки в новому законі. Вона не потрібна загартуванню. 73. Вона лізе на чоловіка, як ворог. І ставить свої сили, а здорові жене з тіла. Але в тілі є сили, нитки мозкові, які залежать від очей від зору. Коли людина охоплює своїми очима думкою це місце, де турбує, то це місце відновлюється цими силами. 74. Особливо тоді, коли людина вдихає через гортань з висоти повітря, де робиться енергійна кров. Вона проштовхується швидко, і потрапляє в клапани серця. А серце постачає мозок якісною продукцією. Особливо користуватися повітрям при терпінні без їжі. 75. Природа дуже сильно допомагає в цей час, щоб ворог ішов з тіла, це хвороба. А здоров'я приходило назад, що і потрібно чоловікові в його житті. Людина сама запобігає своїми наявними силами, і хвороба не прогресує більше, ця біль. 76. Тільки інші людські руки треба, щоб вони були здорового тіла. Вони передають людині свої розумові сили, які є у кожної людини. 77. І примушують самі себе, щоб були здоровими в тілі. А раз тіло буде здорове, то буде і дух здоровий. Людина навчилася сама себе лікувати». Один приклад. Якщо дивитися в очі, і робити вдих і видих, то при цьому оздоровлюються і відновлюються очі. Таким методом Учитель відновлював очі незрячим, і вони бачили своїми очима білий світ. Допомога при болі живота. 6603:37. «Не я буду допомагати тобі, а ти сам собі. Я кажу йому. Я тільки це зроблю, у мене є на це сили. Примушую його дивитися всередину своєю думкою уважно, невідривно в саму біль, і зосередитися добре туди. А потім тягни повітря туди. Мінерали, такі корисні речовини є в повітрі в будь-якому місці, які це діло розтинають. Секретар зрозумів, йому дійшло, і те, чого я його вчив, він став робити сам. А у нього вийшло вдало, добре. Я ввів йому свідому голодовку. Користь вийшла».

6506:150. «Починай мити ноги добре холодною водою по коліна до самого пробудження, до самого тепла. Вони після миття горять, як жар. А в тілі вже здоров'я. А якщо нога буде в здоров'ї, то більше не треба нічого. Треба зберігати її роззутою. Друге. Ти будеш ходити між людьми, тобто перебувати. Люди є різного характеру: старі, ровесники, молоді. Ти будь з ними, як з рідними. Не вважай, що вони чужі. Близько роби і зі своїми словами, ввічливо їх представляй. Низько кланяйся своєю головою, говори сам. Ти повинен сказати вголос: «Здрастуй». Дідусь, чи бабуся, дядько з тіткою, і молода людина. Це без усякого сміху, з істиною. 151. Третє. Люди є нужденні у нас. Допомога потрібна їм у житті. А перш ніж допомогти, треба дізнатися, чи справді він потребує. А коли дізнаєшся, обов'язково треба допомогти. Скажи собі, що даєш, щоб тобі в житті було добре. Четверте. Це свідомість терпіти без їжі й води 42 години. Це час один для всіх, від п'ятниці до неділі до 12 годин. Перед їдою на чистому повітрі роби вдих і видих. Якщо віриш моєму вченню, проси, благай мої сили. Говори: «Учителю, дай здоров'я». П'яте. Не плюй на землю слину і не харкай, і не кури, не пий вина. Будеш гарантований у природі від в'язниці та лікарні. Якщо не будеш робити, не будеш мати гарантії».

6511:88. «Мийте ноги холодною водою до колін щодня вранці й увечері. Краще було б обливати все тіло. Ми зустрічаємо старих, дорослих і малих наших людей, треба здороватися з ними. 89. Не вважай їх чужими, а вважай близькими рідними своїми. Буде добре обом сторонам. Імущий, сильний чоловік має шукати бідного. Треба добре пізнати, чи потребує він допомоги, і якої допомоги. Якщо він потребує, треба дати йому зі словами, гроші не роздають даремно. Скажи собі, що даєш ці гроші для того, щоб більше не хворів. І віддай йому без усякого. Ніколи не пройде даремно, а тільки отримаєш хороше. 90. Четверте. 42 години не їсти і не пити, свідоме терпіння від п'ятницю до неділі до 12 годин. Перед їдою треба вдихати через гортань з висоти і просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Це твоє свято в кожну суботу, будеш робити раз в тиждень. П'яте. На землю не плювати і не харкати, не пити ніякого вина, і не палити тютюн. Це все заслуги людини між нами і природою.. 91. Війна, боротьба з природою не буде ніколи через це. Здоров'я не купують за гроші».

6602:26. «Коли встав з ліжка, не берись ні за що, крім води холодної. Мий ноги свої по коліна. Це пробудження твоє в теплу сторону. Коли лягаєш спати, теж мий ноги холодною водою по коліна. Енергійне тепло ногам. Мий два рази, мий з любов'ю, не лінуйся. Це робота твоя для себе одна з усіх у природі. Треба проявити у себе ввічливість до всіх, щоб ніхто з оточуючих не ображався на нас ніде ніяк. 35. Треба кланятися низько своєю головою раніше від чоловіка, що зустрічається. Сказати треба йому: «Здрастуй». Дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, і молодій людині. Це наша така дружба, любов між собою в природі. Ти отримаєш тільки хороше у житті за твоє хороше. Знай добре, що ти живеш між людьми, які потребують чого-небудь. А треба знайти їх самому, і узнати, чого вони потребують, чому вони живуть так погано. 36. В одного є, а в іншого немає, тому ненависть смітить між нами. Ми є люди хворі цим, ідемо від людей неімущих. Ми маємо шукати їх, і допомагати їм за можливістю, щоб вони не жили так погано. Тоді природа не образить нас з вами ніколи. Ми не будемо отримувати хворобу чи застуду через цей весь учинок. Залежить від самих нас. Четверте. Не їсти 42 години підряд».

6604.07:31. «Перше. Ноги треба мити холодною водою до колін щодня вранці і ввечері. Бажано довести себе до обливання всього. Живе пробудження це є. Друге. Ти повинен поспішити сказати свої слова. Йому треба сказати: «Здрастуйте». 32. Дідусь або бабуся, дядько з тіткою і молода людина. Твоє діло – сказати, а він як хоче. Третє. Ти повинен знаходити чоловіка, якому треба обов'язково допомогти, бо він потребує. Не давати без слів. А якщо намітиш своєю душею і серцем йому допомогти, ти дай зі своїми словами. 33. Скажи, що даєш за те, щоб ніяк ніде не хворіти. Віддай без жодної задньої думки. Четверте. Це стосується твого прагнення. Ти намічаєш свідомо терпіти свій час, не їсте і не пити води 42 години. Ти повинен не вживати заради свого здоров'я всю суботу до обіду неділі. Коли треба буде сідати їсти, треба вдихати чисте повітря, треба просити Учителя під час цієї дії. Вдихай повітря, а сам говори: «Учителю, дай мені здоров'я». 34. Три рази скажи, сідай їж. Це будеш робити щотижня. Субота – це свято твоє. П'яте. Не плюйся слиною і не харкай на землю. Тютюн не кури, і вина ніякого не пий».

6604.24:92. «Як тільки треба буде вставати на ноги, щоб на них ходити, зараз же треба мити їх холодною водою по коліна. 93. Ноги пробудив, а потім треба ходити по землі у цьому. Ноги треба мити перед сном. Ти йдеш, а люди зустрічаються з тобою. Треба обов'язково здороватися з ними, як з близькими і своїми для того, щоб не робитися чужими і шкідливими через це. Але не викидай ніколи з голови про бідних, хворих, забутих усіма. А їм треба в цьому ділі допомогти. Ти повинен узнати про їхню хворобу і запитати, що заважає в житті? Коли дізнаєшся, і зможеш допомогти, скажи, що допомагаєш через те, щоб тобі було добре. 94. І віддай з душею і серцем. Це буде твоя заслуга. 42 години підряд не їж, води не пий».

6605.20:19. «Вранці біжу під кран, швидше мию ноги по коліна. Холодно, і сильно холодно. Якщо взявся за гуж, не говори, що не дужий. Коли лягаю в ліжко, теж мию. Зате я отримую задоволення. Мої ноги горять від тепла, і мені приємно. А коли я йду по дорозі, зі мною зустрічаються люди, що йдуть назустріч. Я не проходжу будь-кого мовчки. Головою вклоняюся їм низько, кажу слова: «Здрастуй». Так Учитель навчає нас. 20. Знайомий або незнайомий, а ввічливість. Душа і серце потрібна. Треба шукати нужденного. Не давати тому, хто просить, він професіонал. А треба дати тому, хто не просить, а живе погано. Його треба знайти, і обов'язково допомогти зі словами, що даєш ці гроші для того, щоб було добре. Віддай без усякого осуду, це теж треба. Не їсти 42 години від п'ятницю до неділі до 12 годин. Їсти не поспішаю так, а виходжу надвір. Вдихаю повітря через гортань. 21. Поповнюю внутрішні умови для того, щоб продукт не впливав. І прошу Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Три рази роблю. А потім сідаю їсти. Це роблю на тиждень один раз, як свято, з душею і серцем. Харкати, плювати на землю не рекомендується. Пити вино не можна, також курити тютюн не можна».

6610.21:147. «Мити ноги щодня вранці і ввечері. Друге. Треба буде зустрічатися з дорослими людьми, кланятися головою їм, говорити слова свої: «Здрастуйте». Не пропускай ніколи. Це твоє щастя, заслуги в цьому. Третє. Сам шукай чоловіка, який потребує. Якщо потребує, треба допомогти йому. Не давати без усякого діла, дається з метою. 149. Добре узнай, а потім дай зі словами. Скажи собі, що даєш, щоб не хворіти, було завжди добре через це діло. Четверте. Поїж у п'ятницю о 6 годині вечора, а потім лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Коли будеш сідати, виходь надвір, поверни вгору обличчя і вдихай зверху три рази. Це найголовніше. Кому віриш, проси з душею і серцем, якщо це правда. Субота – це твоє свято. Будеш робити щотижня. П'яте. Не плювати слину, не харкати на землю, не курити тютюн і не пити вино. 150. Це п'ятикутна зірка». 6703.24:77. «Шановний, раз лікарі не допомагають, так бери моє і роби моє. Коли будеш виконувати, ніколи не будеш хворіти ніякою хворобою. Пам'ятай завжди, живи разом з Учителем. Він твій помічник вічно всюди зі своїм ділом. Без нього нічого не роби».

6710:39. «Моя Перемога. Я є самородок, за ділом. А джерело є загартування. Я один труджуся для блага всього людства, навчаюся в природі, хвалюся перед світом. Хочу сказати правду про самозбереження моєї клітини. Серце моє молоде, здорове, загартоване є 25-річної людини. Вихід мій є у світлі. Я не боюся ворога, не боюся нічого, навіть смерті. Якби цього не було у мене, я помер би давно. Я є чоловік землі, я дихаю дуже сильно. А говорю різко не про якесь чудо, а про природу, про фізичне, практичне явище. Про чисте повітря, вдих і видих, снігове пробудження, миттєве одужання, про нервову центральну частину мозку. Я люблю і вболіваю, але не забуваю ніколи про хворого, забутого нами всіма. Знаю душу його, хочу допомогти йому або їй. Це не слова нам кажуть, а робиться все ділом. Рука моя пише владика. Ніколи про це не забути, дуже справедливе. А просьба яка? Мене, як діяча, треба просити, будеш здоровий. Кому це буде не треба, нашому юнакові молодому? Ні, шановні ви. Це має світове значення. Треба знати нашу природу, і треба її любити, як матір. Не мовчати про це діло, а треба говорити правду. Не хвороба відіграє ролі над людиною. Нам треба говорити про людину, яка відіграє ролі над хворобою. Нам треба вчитися вчення Іванова, щоб не потрапляти у в'язницю, і не лягати нам у лікарню. Жити вільно, не лізти на рожен. Яка слава буде нам любити самих себе! Ввічливо своєю головою низько кланяйся старим. Дідусеві, бабусі, дядькові і тітці, ровеснику і молодій людині свою ввічливість представляти. Ех, і життя моє важке для всіх! Зрозумійте моє терпіння, для цього серце своє загартуйте. Милі мої люди, ви гляньте на сонце, ви побачите правду, своє одужання. Бути завжди таким, як я, Переможець природи і Учитель народу».

6712.21:103. «Перше початкове в житті – це ноги треба мити водою холодною вранці і ввечері. Устав – мий, лягаєш спати – теж мий. Це система чоловіка. Він повинен робити з душею і серцем. Друге. Чоловік чоловікові є друг у житті, товариш. Якщо він буде йти по дорозі, хто б він не був у своєму житті. Дідусь, бабуся, дядько, тітка, або ровесник тобі, чи молода людина. Не чекай милості від нього, а поспішай сам пробудити його, йому сказати свої слова: «Здрастуй». Він чи відповість, це нам не треба, лише б ти сказав. 105. Третє. Треба буде навчитися знаходити бідного, і треба узнавати, чого він потребує. Якщо є, чим допомогти, обов'язково треба вміло допомогти, щоб він залишився задоволений вашою допомогою. Ти скажи, що даєш цій людині за те, щоб тобі в цьому ділі було добре. І віддай без усякого осуду. Четверте. Ти повинен нічого не їсти всю суботу до самої неділі, до 12 годин. Ти повинен вийти надвір, і там підняти обличчя вгору, вдихати чисте повітря з висоти, просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Потім сідай їж. Це буде велике свято у тебе, ти не забувай про нього ніколи. Це твоє особисте здоров'я одне з усіх, будеш робити завжди. 107. П'яте. Не пий алкогольне, не кури, і не плюй, не харкай на землю». 6902:61. «До мене звернулася жінка доросла, 40 років мочилася (хвороба нетримання сечі). Вона живе в Луганській області, Ольга. Вона стала моїм вченням займатися, здоров'я стало у неї».

6904:24. «Ноги мити до колін два рази на день. Система така. 25. Здороватися з дідусем і бабусею, дядьком і тіткою, і молодою людиною. Це буде твоя ввічливість. Бідного в цьому знайди, нужденного, допоможи йому. Коли будеш давати, скажи собі, що даєш для того, щоб на користь твого здоров'я. 42 години не їсти від п'ятниці до неділі до обіду. А потім сідай їсти. Без повітря не треба, а потрібно вийти надвір у природу, вдихати три рази повітря з висоти, і просити Учителя, якому ви вірите. Не харкати і не плювати на землю, не палити і не пити. 129. Люди робляться друзями в природі. Самі себе звільняють від вічно вмираючої залежності».

6902.16:182. «Перше. Ноги мити до колін холодною водою вранці для того, щоб тіло пробуджувати, і тілу давати доступ до повітря. Коли лягаєш у ліжко, теж ноги помий холодною водою. Це система вироблена людьми всіма в процесі всього загартованого життя. Це повинні любити і робити. Друге. Не забувати про свою ввічливість. Ми, молодь, повинні сказати старим і дорослим: «Здрастуйте». Це така свідомість буде наша перед ними. Не очікувати, поки вони скажуть, а треба сказати самим. 183. А вони як хочуть. Але ми повинні їх примушувати, щоб вони знали нас таких, і з нами віталися. Третє. Шукати бідного, нужденного чоловіка між собою, якому треба допомогти від душі і серця. Сам собі скажи, що даєш цій людині для того, щоб не хворіти, добре, легко жити. І без усякого такого віддай. Четверте. 42 години не їсти від п'ятниці до неділі, о 12-й треба буде їсти. Ти повинен вдихати повітря з висоти і просити Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Попроси три рази, вдихни повітря три рази.184. П'яте. Не треба харкати на землю, не плювати, вино не пити і не палити. Все наше погане відпаде саме, а народиться в природі на людині хороше через погане і холодне в природі».

6911:88. «Щоб не застуджуватися і не хворіти, вчення практичне Іванова треба. Доглядати за своїми ногами, мити холодною водою два рази в день. Коли встав з ліжка, ноги мий. Коли лягаєш у ліжко, теж мий. Це твій милий труд для того, щоб тебе носили енергійно ноги. 89. Твій перший внесок любов твоя до себе, пробуджувати повинен ти в природі. А коли ти йдеш по дорозі, люди зустрічаються з тобою усякого порядку, старі, ровесники і молоді. Ти не забувай їх пробудити своїм словом. Вклонися низько головою, і скажи «здрастуй» дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою і молодій людині. Не чекай їхню таку милість від них, ти роби сама або сам. Це буде твоє все для всіх. Ти не забувай шукати нужденного чоловіка, він потребував чого-небудь, треба допомогти йому. Якщо ти можеш, допомагай. Не треба давати без слова. Сам скажи, що даєш цій людині за те, щоб не хворіти нічим ніяк ніколи. Віддай цій людині з душею і серцем. Четверте. 42 години терпи без їжі і не пий. Поїж у п'ятницю ввечері о шостій, а будеш сідати обідати у неділю о 12 годині. Перед цим виходь надвір, піднімай голову, вдихай повітря з висоти і проси Учителя, хто тебе учить. Вдихай повітря через гортань і говори: «Учителю, дай мені здоров'я». П'яте. Не плювати і не харкати на землю, і не пити ні горілки, ні вина, ні пива, і не курити. Ось це ми повинні в себе усно знати, і вчити цьому всьому нашу молодь».

7005:86. «Перше. Ноги мий до колін холодною водою вранці і ввечері. Це є пробудження твоє, органічний догляд твій за ногами. Друге. Ти йдеш по дорозі своїй, а люди різного характеру зустрічаються з тобою. Чи знаєш ти, чи не знаєш, твоє діло одне – вклонися їм головою в пояс, і скажи вголос їм: «Здрастуйте». Дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, або молодій людині. Це заслуги твої улюблені в природі від людей. Ці люди не будуть забувати тебе ніколи. Вони виправдають твій учинок у будь-якому місці. Ти не будеш ображений ніким ніде ніколи за твою здібність. Третє. Люди живуть бідно між людьми. Буде краще для тебе, якщо ти знайдеш сам цього чоловіка. Дізнайся, чим він хворіє. Що треба йому в його житті? Ти допоможи йому словом і ділом. Природа не буде забувати тебе за це твоє діло ніколи. Вона обдарує тебе своїми небаченими дарами. Якщо ти допоможеш цій людині своїм умінням, то і ти отримаєш хороше за це в будь-якому місці твого життя від природи, від людей. Дай зі словами, що даєш для того, щоб тобі було добре. І віддай. 89. Четверте. 42 години потрібно протерпіти, не їсти свідомо для свого здоров'я. Поїж у п'ятницю ввечері, а до неділі до 12 годин дня не їсти і не пити воду. Ти повинен поїсти о 12 годині. Ти вийди надвір, підведи обличчя, і вдихай повітря з висоти через гортань до відмови. Сам або сама проси Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Це буде дано тобі, ти ж просиш у природі у переможця її. Це будеш зберігати щотижня, як свято твоє. П'яте. Не плюй на землю, не харкай, не кури тютюн і не пий вина». 7010:139. «Якщо хочеш жити, так треба буде робити. Не лежати в ліжку в цих умовах. Треба на ногах, і по кімнаті ходити. Міняти цю атмосферу. Побула на подвір'ї на морозі – заходь у будинок, тут побудь». 7012:159. «Не хворіти і не застуджуватись треба нам. Особливо нашій молоді, яка займається цим у спорті. І вони горять скоро без усякої користі. Якщо молодь зрозуміє Бога, піде по його дорозі». 7101:43. «Ми живемо в природі для того, щоб нам було добре і тепло від цього діла, чим ми і програємо в цьому самі. Він веде себе до того, щоб не воювати, любити природу друга свого. Помирати не будеш через це. І коли всі люди зробляться через це, не буде ніякого злочинця, ніякої хвороби. Навіщо тоді в'язниця, лікарня, якщо люди жити будуть у природі в любові».

7102:12. «Миття ніг холодною водою виділяє в тілі тепло. Це вже починає робитися здоров'я в людині через це все. Перше. Це людина робить догляд за собою, система щодня з душею і серцем. Вранці встав – помив. Лягаєш – теж мий. Це одне є твоє пробудження. Не лінуйся, а роби. Друге. Коли ти йдеш по дорозі, і люди зустрічаються з тобою. Ти не чекай милості від них, щоб вони поклонилися тобі в цьому. Це буде твій програш. Ти повинен поставитися з душею і серцем, і вклонитися своєю головою їм низько. Скажи слова вголос: «Здрастуйте, дідусю». «Здрастуйте, бабуся». «Здрастуй, дядько». Здрастуй, тітка». «Здрастуй, молодий чоловік». Це виграш буде твій перед усіма. Третє. Шукай розумом своїм між людьми бідного, нужденного чоловіка, хто живе в природі бідно, важко. Ти дізнайся, чого він потребує. Якщо це маєш сам. Не треба йому багато. Ти дай йому 50 копійок зі словами. Коли давати будеш, скажи (про себе), що даєш ці гроші лише тому, щоб не хворіти нічим. І віддай з душею і з серцем. Четверте. Розвантаження треба провести у себе. Не їж від п'ятниці до неділі до обіду. Треба сідати о 12 годині. Ти дочекався час. Іди надвір, підведи вгору обличчя, і вдихай повітря з висоти до відмови. І проси в цьому Учителя: «Учителю, дай здоров'я». Це буде твоє свято, про яке ти не повинен забувати. Це буде твоє здоров'я. П'яте. Ти не повинен на землю плювати і харкати, не пити, не курити. Найкраще в житті. Злочинець і хвора людина не буде в нас з вами через це все зроблене. Якщо ми зробимося на всій нашій землі люди, то ворог зникне у нас, не буде всередині нас його, і не буде його ззовні. Сама режимна система зміниться в законі. Учитель прийшов на землю для того, щоб учити одному. Вірити йому, вченню. Найголовніше, Учитель просить весь народ виконувати його вчення. Це має світове значення. 15. Війська всі внутрішні не будуть потрібні, також не будуть потрібні і зовнішні війська. Вся медична інтелігенція не буде треба через це вчення. 52. Бог – це чоловік зі своїми заслугами. Природа дала йому всі свої можливості володіти цим, допомагати чоловікові хворому. 53. Люди перестануть робитися злочинцями через свою чесність, зроблену ними. 148. Що може бути краще від цього всього в житті в природі. Ми всі виходимо серця цим, вони будуть у нас загартовані, здорові, молоді 25-річної людини. Це наше буде здорове життя в природі, чим ми роззброїмо в'язницю і лікарню. 169. Я є Бог недарма. Я несу ім'я його у ділі його. А випущу всіх з в'язниці, з лікарні.

7112 «64. Я, як Бог, прийшов на землю для того, щоб підняти нашого бідного, хворого чоловіка, звільнити ув'язненого і божевільного. Щоб не було в'язниці та лікарні. 111. Вона почула про нього, а сама не бачить своїми очима. Ось що вона зробила. Назвала його: «Учитель, дай ти мені зір». Я, як Учитель, описую їй своє вчення практичне, щоб вона зрозуміла мене, що треба зробити їй для цього всього. Вона повинна мити свої ноги холодною водою вранці і ввечері. Пробуджувати себе, Учитель учить цьому небувало на людях. Клонися низько людям, говори їм вголос: «Здрастуйте». Бабусі або дідусеві, дядькові з тіткою або молодій людині. Твоя душа з серцем відірвала у них задуману думку. Він повернув головку, як на незнайомого, каже йому: «Не знаєш мене, а вітаєшся». Він або вона каже, я вчення Учителя прославляю. Роблю для того, щоб ворог мій забрався від мене, тобто я не хворіла. Третє. Треба самому шукати нужденного, хворого в природі. Вибачитися перед ним, і треба допомогти йому в житті. А коли дізнаєшся, що він потребує, треба сказати, що даєш цю допомогу для того, щоб ніяк ніде не хворіти. І віддай без усякого. Треба терпіти без їжі та води від п'ятниці вечора до неділі 12 годин. Треба їсти в обід. Ти виходь у природу, через гортань вдихай повітря всередину до відмови три рази. Якщо віриш цьому Учителеві, то проси: «Учителю, дай мені здоров'я». 113. Треба не харкати на землю і не плювати, не пити, не курити. Це старенька пише на мою адресу лист. Я, як Бог, отримав його, читаю, сам не вірю цим словам. Вона мені дякує: «Ти мій Бог, відкрив очі». 8209:44. «Читайте, розумійте, і, найголовніше, робіть. Не одному робити це діло, а всім людям, що живуть на білому світі. Треба дружити з холодною водою, людей не забувати, свою ввічливість представляти».

Цитати Іванова про рак[ред.]

Головне, знати причину ракового захворювання. Причина захворювання на рак – це природа, вона заважає людині, щоб він не робив своє діло в житті по-залежному. Будь-яка хвороба – це природа карає нас за наше залежне діло в природі. Іванов переміг ракове захворювання у себе своїм методом, рак зник. Після цього Іванов став допомагати багатьом людям виганяти рак.

Іванов говорить: 6701.07:147. Ракове захворювання є на чоловікові, на якого довелося віроломно накинутися. І треба нападати за наше таке діло, яке ми робимо. Ми помиляємося в ньому сильно. А природа карає нас за це. Ми отримуємо це захворювання від природи в цьому ділі, яке ми робимо весь час. Воно не допомагає нам, а заважає. Треба жити в природі, а природа не полюбила такий вчинок, таке діло, і не захотіла, щоб людина жила далі.

6703:79. Каже Анна. Це хвороба рак. А ми, всі люди, не зможемо вилікувати, крім одного Учителя. 80. Він з холодом близький, і живе гірше від усіх. Він є без усяких прикрас. Він любить природу, не йде ні від якої хвороби, відчуває в природі всі захворювання своїм тілом. Коли болить у людини, він кладе всі свої сили цій людині допомогти. Я прошу, благаю всіх людей, що живуть на землі! Не чекай час той, коли захворієш. Він учить, просить усіх нас. Сам не бере нічого за це все, а всім допомагає в цьому ділі. Хто має можливість, допомагають йому, він не відмовляється від цього, якщо є, за що. Не давайте йому так. Коли отримаєш здоров'я, тоді обов'язково. Не будеш хворіти, як я добилася. Учитель є помічник один у мене. Я вірю йому і надіюсь, прошу його. Хвороба зникла у мене, немає тієї, яка була. Рак зникнув.

6207:24. Коли ми доб'ємося цього, чого Іванов добився від природи, рак не буде ворогом над людиною, і рак не буде впливати на людину. 25. Усі хвороби підуть від людини через діло самої природи. 6703.24:95. Ви знаєте, що він робив моїй губі? Масажував руками після всяких розмов. Як робилося від цього мені приємно, краще не може бути. Після чого зжив. Потім став учити своїми словами. 6702.24:10. Природа ввела цю хворобу в життя, і вона прогресує на людині зараз. Лише б хвороба вчепилася за тіло своєю виразкою, то тоді тіло не має сил, щоб дати відсіч цьому ворогові. Бо ця хвороба природна, вона починається з початку, а кінчається кінцем життя. Думка не народжувалася у людини будь-якої на це діло, а живий факт вийшов. Якби наша наука медична не боролася з цією хворобою, то, могло бути, і раку не було. 12. Рак, що розвиває себе на людині – це теж не штучне, а природне. Він не зупиниться ніколи, а буде розвиватися на людині, як хвороба. Вона народжена для того, щоб заважати людині. Людина має один напрямок, а хвороба інший. Роль відіграє не людина в природі щодо цього, а роль відіграє сама хвороба. Лише б вона приклала свої сили для людини, вона робить свою неприємність. Тіло пов'язує, і не пропускає кров, серце зупиняється, а мозок не мислить, приходить не до життя. Тіло людини заслуговує це, воно не робить те, що треба. 13. Це багатство не допомагає йому в житті, а сильно заважає. Бо він отримує всі наявні хвороби в цьому багатстві. Особливо це рак поширився на людині в даний час. Якщо чоловік не буде робити це діло, то не буде отримувати від природи. Не буде вживати на собі, не буде хворіти. Треба буде обов'язково відмовитися від усього, від праці, щоб не працювати ніяк ніде. Ось це буде найкраще з усіх. Одне для всіх, щоб ніякий продукт не отримувати від природи, ніяку їжу зроблену. А коли чоловік не буде їсти, тоді він не буде одягатися. А якщо він не одягається, він не їсть, то йому і дім житловий не треба.

6511.29:128. Ця тверда квасоля не давала ніякого болю. А коли я став турбувати своїми руками, став тиснути цю тверду квасолю сильно, щоб її зняти, біль стала відчуватися мені. І біль стала робитися сильною. 129. Довелося запросити другого чоловіка на допомогу, який не курить, сильного в цьому ділі. І дав йому право тиснути цього ворога, скільки є сили. Це рак, він пустив свої сили в хід, хотів довести останнім запаленням. Вода допомагала у мене це запалення тушити. Він рвався в хід вісім днів, ми тиснули його. Водянка утворилася із цього всього, і вийшла як гній звідти за 15 днів. Ця хвороба отримала вже безсилля. 130. Моє практичне пробудження є спосіб і задоволення цьому всьому. Особливо всі свої наявні нестатки лікувати через ноги по холодних умовах, по снігу, по морозу. Будь-яке захворювання йде як ніколи. Це я перевіряв на собі та інших. Біль всякого роду видаляється тільки цим страшним природним пробудженням.

6602.22:128. Я переніс його на своєму тілі, він прогресував на мені два рази. Був всередині на правій руці, і ззовні на нозі, правій стороні. Вся ця дія робилася за 15 днів. Було дуже боляче, і дуже лякало в житті. 129. Я робив сам, знаходив засоби у природі. А вони були в природі в умовах. А я знаходив їх, користувався правами сам один, без участі техніки, на очах лікаря. Що тільки не робив. Сподівався більше на силу природи, повітря, воду і землю. А розум не кидав своєї думкою, і не кидаю все думати, як я вступив у ці умови. Я робив так щодня. Іду від головного мозку, а потім спускаюся вниз по всіх ниткам по хребту до самих ніг, по всім окремим пальчикам, і великим, і маленьким. А потім піднімаюся до серця, до легень і до плеч, та вниз по руках до самих пальчиків. І знову доходжу до самої місцевої системи, яка укладається в життя мозку.

6708:106. Ми робимо тілу шкідливе. Людина не отримує легкого через це захворювання. Ми шукаємо таємницю людського життя в природі, і хочемо знайти її в повітрі, у воді і землі. І так ми не знайшли того, що слід. А таємниця є в людині, це її здоров'я. Здорове тіло загартоване. Треба загартовуватися в природі, не боятися в природі, близько стояти, і розмовляти з нею стосовно всієї цієї історії. Вона вчить людину бути в природі незалежним ні від кого ніде ніяк, як навчився Іванов Порфирій Корнійович бути в природі. 187. Наші вчені стараються вирізати його хірургічним шляхом або випалити. По-моєму, це все не є полегшення. Ворог відновлює свої фокуси, повертається, і повторює свої сили, людина не живе довго від цього. 6904.26:36. Цю пухлину вирізали йому на язику, зробилося добре хворому. Що можна сказати? Тільки хороше. А коли стала рости знову, то хворий сказав: «Я не вірю нікому». І віра пішла далеко. Іванов Учитель взявся за це. Він брався своїми руками до цього прогресу, прибрав, зовсім немає. Одна чистота залишилася. 6912.31:121. Можна позбутися від цієї страшної хвороби тільки тоді, якщо постійно користуватися моєю порадою. Люди є, які страждали пухлинами раковими, але твердо взялися за самолікування природними багатствами за моєю порадою, і не відчували ніякої пухлини. 122. Хімія не робить будь-якої користі для хворого. Єдиний і правильний вихід хворого від своїх мук – це природне самолікування. Повітря, вода є найголовніше. Хворий відчуває себе легко навіть з перших днів роботи над собою, і не буде від цього шкоди ніякої. Тільки користь, і швидке повернення до праці. Я провів дуже багато експериментів з різними захворюваннями, і можу сказати з гордістю, що ефект від цієї поради величезний. Можна позбутися від будь-якої хвороби, тільки потрібно працювати самому над собою. Природа є багата своїми якостями, потрібно їх у неї взяти, щоб не хворіти і не застуджуватись.

7102:178. Я не лікую який-небудь рак. Хвороба будь-яка є для мене, вона є ворог на людині. Ніхто не має права зняти її з людини. А я це зроблю з допомогою повітря, води, землі. Людина позбавиться від цієї хвороби. 7112.06:158. Допоміг Олексію Сироватці, грибок на бороді. Він звернувся до Бога, він вирішив за один прийом цей конфлікт, убив цей грибок. 186. Учитель розповідає йому, а сам працює руками. Він оточив цю ранку своїм великим пальцем і тримає, він тримав доти, поки йому довелося почути через своє і його таке з'єднання. Мій струм є сильніший його струму, він убив ворога. Учитель просить його тепер, щоб він обріс, щоб люди посміялися з нього, як небувалого чоловіка.

7202.12:178. Як ти виліковуєш рак? Для цього є природа, повітря, вода і земля. Вони є друзі в ділі моєму, я люблю їх. Я прошу природу, вона ж допомагає мені. Вона є струм, електрика, магнето. Вона чи він отримає свої природні сили через мої сили. 180. Так сама людина відіграє ролі в цьому над цією хворобою. Якщо він є ранній, тільки показав свою форму, буде легко з ним справитися. 7309:58. Ракове захворювання на людині є від природи. Вона садить його на тіло. Ніхто з людей не може прогнати його в житті, крім Іванова. 75. Людина хвора на рак треба йому, він передає сили свої їй. Вона отримає ці сили від Іванова, тоді людина не буде хворіти і застуджуватися. А коли буде займатися вченням, рак сам розійдеться у хворого в цьому процесі. 77. Рак виліковується шляхом вчення Іванова. Це ідея є не людська, а Бога. Він лікує рак природою. Людина, хвора на рак, вилікувалася засобом Іванова. 82. Кричу про це на весь світ. Тільки я зроблю це, я вилікую рак сам. 83. Найголовніше в житті – це запобігти будь-якому захворюванню. Ось яке вчення є, Іванов вносить нам. 86. Не штучне, а природа допомагає в цьому. Повітря, вода і земля.

7412.20:40. Ніхто не має права лікувати рак як такий. А от пробудити. Це сама природа, вона посадила грибок, вона і зняла його через мої руки. 56. Ніхто не має права лікувати таку хворобу. Немає засобів на це, і людини немає, щоб вилікувати цей рак. Повітря є, вода є, земля є. Ці тіла три, вони стали мати у себе в природі таку хворобу. Вона може напасти на будь-яку людину. А Бог знайшов засоби. Якщо хочеш не захворіти, не застудитися, ця дорога є тобі не одному. Вона приведе до життя, що вічно не вмирає, через холодне і погане, чим Бог сам займається. Він не захоплює місце. 7702:36. Чоловік треба мені, я приймаю його як такого, сили свої ввожу йому, а потім його тіло пробуджую. Він робиться після цього всередині теплим, енергійним. Наявні хвороби щезають, а нові, що йдуть, напасти не в силах. 7712:64. Будь-хто з усіх лікувати рак права не має. Його посадила на тіло сама природа, а ми, учені люди, не знайшли засобів і нема в нас чоловіка для цього, щоб він навчився допомагати не раку, а чоловікові. Треба навчитись чоловікові, щоб природою: повітрям, водою, землею допомагати не одному чоловікові від раку, а багатьом людям із своїми захворюваннями.

Бажаємо всім щастя, здоров'я.