Життя у світі Вікі: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
А найголовніше - ви можете спілкуватись з автором. Це майже як читати [[w:Гаррі Поттер і таємна кімната|щоденник Тома Редла]].
 
== Спілкування кажете? ==
Якщо ви більш-менш досвідчений користувач інтернету, ви напевне вже мали досвід спілкування в ньому. Через різні месенджери, в чатах, на форумах, поштою звичайно. Вікі трохи відрізняються від чатів та форумів. Як?
 
Сторінку обговорення вікі, можна собі уявляти як великий листок паперу вгорі якого ви залишаєте свою записку. Інший користувач читає її, і нижче дописує свою. Крім того, він навіть може виправити вашу записку.
 
Щоправда виправляти чужі повідомлення можна не у всіх випадках. Можна виправити якусь описку. Змінювати зміст чужого повідомлення - серйозний злочин, і карається законом.
 
Ще розказати про:
*Підпис
*Відступи, і дерево діалогів.
 
== Закони Вікі ==
Вікіпедійне суспільство, як і будь-яке інше живе за своїми законами. Тут вони називаються правилами. Є щось схоже на конституцію, називається "П'ять основ". Вона містить п'ять коротких пунктів, яким мають відповідати всі інші правила. Є влада, яка може слідкувати за дотриманням законів, і карати їх порушників. Основним покаранням на Вікі є блокування, які відрізняються термінами. Найстрашніше звісно довічне блокування, та його можна отримати дуже вже цього захотівши.
 
== Вікіпідручник ==
3153

редагування

Навігаційне меню