Вікіпідручник:Категоризація: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
Немає опису редагування
Немає опису редагування
 
== Настанови ==
# Спочатку вміст, а потім зміст. (Не варто створювати порожніх, чи напівпорожніх категорій, вони розчаровують тих хто в них заходить).
# Це ж стосується книг. Підручник добре починати зі змісту, щоб інші можливі автори знали про що писати, але не варто сподіватись, що за змістом, який ви написали, хтось буде писати підручник.
# Один підручник розміщуємо на одній сторінці,сторінц та підсторінках.
# Підручник може мати свою категорію, де тримати свої ілюстрації, підсторінки, та шаблони, щоб не засмічувати більш загальні категорії.
# Якщо в підручника немає ілюстрацій та підсторінок, то й категорії йому не треба.
# Кожна сторінка повинна входити хоч в одну категорію. [[:Спеціальна:UncategorizedPages|Цей список]] повинен бути порожнім. [[:Спеціальна:Некатегоризовані_файлиНекатегоризовані файли|Список файлів теж]].
# Кожна категорія, окрім [[:Категорія:Головна|Головної]] також повинна мати хоч одну категорію, таким чином дерево категорій буде зв’язним. [[:Спеціальна:Некатегоризовані_категорії|Цей список]] повинен містити лише Головну категорію.
# Статті, щов розповідаютьяких розповідається про користування вікіпідручником, переносимо в категорію "довідка". Безбез підкатегорій, бо їх там небагато. Стараємось максимально посилатись на довідку вікіпедії, так як вона там краще проробленарозророблена. (Взагалі це як в БД - краще не зберігати дані в двох місцях, бо вони можуть змінитись.).
# Різні службові шаблони, сторінки проектів, що не стосуються написання конкретних підручників (як от оця), переносимо в категорію вікіпідручник (ну, і простір імен відповідний).
 
[[Категорія:Вікіпідручник]]
Анонімний користувач

Навігаційне меню