Рецепт:Яєчня в хлібі: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
м (виправила написання слова інгредієнти)
Немає опису редагування
<big>ЯєчняЯєшня в хлібі</big>
 
Багато хто зможе сказати "Ха-ха, а що в цьому важкого?" Я відповім, "нічого", але без точного знання мого рецепту, людина, яка готує цю страву вперше в житті, може взагалі пошкодувати про свої наміри. Приготування яєчні звичайної дуже сильно відрізняється від приготування яєчні в хлібі, бо у другому випадку з'являється багато тонкощів, які ми маємо враховувати.
#Підготувати всі необхідні інгредієнти; обов'язковими є яйця, декілька порізаних шматків хліба, олія соняшникова, за бажанням сир, м'ясо в різних його формах, та будь-що, що ваша душа може забажати.
#Далі підготуємо хліб, треба зі шматків хліба обережно вирізати м'яку середину, залишаючи лише кірку.Починаємо обсмажувати на олії вирізані шматки(на середньому вогні, час від часу перевертаючи).
#Після того як ви обсмажили центральну частину, треба зняти її зі сковороди та покласти кудись, щоб почекала (вона ще знадобиться). Далі починаємо смажити хліб з отворами, що залишився. Тут дуже важливим моментом є те, щоб це робити на слабкому вогні, бо можна спалити, зісмажившивсмаживши собі хліб при необережності з силою вогню на плиті.
#Коли хліб покриється золотою скоринкою, заливаємо туди яйця (бажано на один шматок хлібу одне яйце).
#Тут потрібно дуже обережно на слабкому вогні смажити яйця в хлібі, щоб не спалити все і не їсти потім вугілля.
5

редагувань

Навігаційне меню