Вікіпідручник:Що таке Вікіпідручник: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Вікіпідручник — не паперовий підручник. Це означає, що число тем, які ми в змозі охопити, і загальний обсяг підручників не обмежені ніякими практичними міркуваннями, крім критерію можливості перевірки фактів і інших принципів, викладених на цій сторінці.
 
У той же час є певна ''розумна межа'' довжини окремих підручників, яка визначається обсягом завантаження сторінки для наших читачів, які користуються [[w:КомутованийКомутована доступлінія зв'язку|dial-up'ом]], а також загальними міркуваннями зручності читання (див. [[w:Вікіпедія:Розмір статей|Вікіпедія:Розмір статей]]). З якогось моменту збільшення обсягу підручника призводить до природної необхідності [[Вікіпідручник:До поділу|поділу]] підручника на кілька окремих глав.
 
Деякі теми в друкованих підручниках висвітлені короткими, сухими матеріалами в статичному викладі, але оскільки Вікіпідручник не вимагає економії паперу, то ми можемо більш детально висвітлити будь-які теми, додати будь-які значущі посилання, регулярно оновлювати зміст підручника тощо.
652

редагування

Навігаційне меню