Історія Червоної Орди/Червона Орда і Сонце Правди

Матеріал з Вікіпідручника

Історія Червоної Орди[ред.]

З давніх давен віру в Бога-Спасителя і його Боже Слово і Діло, віру в Вічне Життя, Добро і Правду люди пов'язували з поняттями Правди, Свободи, Спасіння і Світла.

Так вже в старозавітні часи в книзі пророка Малахії, яка згодом увійшла до книг Святого Письма подається пророцтво про майбутнє чудесне народження Бога-Спасителя і його земні подвиги у якому Він називається Сонцем Правди і передбачається Його Схід.

Образ Вранішнього Сонця на Сході з давніх давен був знайомий людям Степу Безкрайнього - безкрайніх степів Євразії. Ще в дохристиянські часи у Сонці бачили ікону Вічного Божества, Бога-Спасителя, Світла і Отця Світла. Як нам відомо, біблійне розуміння Бога початково здобуло поширення у середовищі людей Степу, які проживали у степах Близького Сходу.

Так само образ Сонця Правди ми знаходимо і у християнському пасхальному каноні, де Воскреслий Бог-Спаситель прямо називається Сонцем Красним - Вранішнім Сонцем на Сході, Сонцем Червоним і одночасно Сонцем Чудесним.

З давніх давен образ земного сонця нагадував людям про віру в Бога. Немає нічого дивного, що з поширенням християнства і його системи понять образ Сонця Правди об'явився у народному світогляду людей в самих різних частинах світу, зокрема на тих землях, які згодом називатимуть Європою і Скіфією, Тартарією та Росією.

Так само немає нічого дивного, що з давніх давен червоний колір і червоні прапори стали ототожнюватися з Вранішнім Сонцем на Сході, Сонцем Правди і отже Богом-Спасителем. Так само люди, коли хотіли показати, що вони захищають Правду Божу, належать до Вічного Божого Війська, Божої Орди, Війська Сонця Правди могли в якості відзнаки піднімати червоний прапор, прапор кольору вранішнього східного сонця.

Тому немає нічого дивного і навпаки досить символічно, що люди Європи і Росії, вихованці і представники робоче-християнської цивілізації Євразії, які у 19-20 ст. піднімали червоні прапори як символ революційної боротьби, яку вони бачили як боротьбу за правду у якості своїх прапорів теж обрали древні прапори Сонця Правди, можливо самі не підозрюючи, наскільки глибокий і пророчий смисл вони у собі таять.

Таким чином Червоне Військо-Орда, Військо під червоними прапорами внаслідок цього символізує собою Військо Сонця Правди, Вічну Божу Орду, про яку з давніх-давен розповідали повчальні казки на землях Степу Безкрайнього.