Перейти до вмісту

Вікіпідручник:Портал спільноти

Додати тему
Матеріал з Вікіпідручника
Найсвіжіший коментар: RamzyM (WMF) у темі «Vote now to fill vacancies of the first U4C» 6 годин тому

Оскільки дискусійних сторінок, ба, й жодних дискусій поки не проводилось, поки обговорення вестимемо тут допоки сторінка дописів не розростеться до власне Порталу.

Рецепти: питання та пропозиції.

[ред.]

Маю деякий досвід у наповненні кулінарного розділу Вікіпідручників рецептами, як тут, так і на ru-wikibooks. Хотів би обговорити з Учасниками поточну ситуацію, задати питання, які виникли під час роботи та зробити декілька пропозицій, здебільшого процедурних.

1. Рецепт — це часткова гарантія можливості аутентично відтворити цікаву (смачну, корисну, тощо) страву. Але, із плином часу та через різні обставини, рецепти могли трошки змінюватися, тобто ми можемо мати декілька варіантів нібито тієї само страви, але (трошки) різних і кожен з них по-своєму канонічний, — приклад: салат Олів'є. Щоб не було 100500 сторінок з окремими варіаціями одного й того ж, я поки що дописую їх в ту ж саму статтю. Заперечення? Пропозиції?

2. Оскільки джерелом інформації може бути як яка-небудь відома книжка, записую дані у "Примітках". Але та форма, яка наявна тут, трошки дивна: записати конкретний розділ книги можна, але він потім не відображається; номер сторінки також. Чи є в нас такий спосіб запису, щоб усе оте побачити?

3. Оскільки деяким із книг, на які посилаюся, вже значно більше 75 (а то й 100) років, чи можна тут надавати цитати з них?

3.1. Чи можна в преамбулах рецептів цитувати фрагменти з відповідних статей Вікіпедії (і в яких об'ємах)?

4. Чи раціонально було б створити категорію не тільки для самих рецептів, а для книжок, з яких вони взяті? Так, пам'ятаю про НЕКАТАЛОГ, але навіщо ж самим собі все ускладнювати на кожному кроці?

5. В укранській Вікіпедії шаблон про страву є, а для підручників подібного чомусь нема. Хто б створив?

Чекатиму на відповіді. Heffalump1974 (обговорення) 18:51, 26 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Привіт @Heffalump1974! Добре бачити тут хоч якусь актиність! 1.Загалом так можна робити, однак тут є межа, де страва настільки відрізняється, що є вже ніби взагалі зовсім іншою. 2. Бо недороблений відповідний шаблон 3. Звісно, таке взагалі ідеально навіть, бо книги вже у суспільному надбанні й не треба хвилюватись за авторське право 3.1 Так можна, зазвичай кілька речень максимум. 4. Не розумію як це спростить роботу 5.Дійсно треба, часу не дуже є Renvoy (обговорення) 22:27, 26 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний @Renvoy!
Відносно п. 4., про категорію для книжок. Я мав на увазі щось приблизно ось таке. Іноді виходить швидше створити, як експеримент, отаке "простирадло", щоб потім на його прикладі пояснювати.
Як же воно спростить роботу? Особисто мені, знаючи, що деякі перевірені часом рецепти вже занесені мною до Підручників, буде легше переглядати зміст цієї книги, щоб прикинути, за який наступний взятися.
Інші Учасники (особливо якщо в "Джерелах" давати, де доречно, посилання на цю статтю), зможуть більш легким способом не тільки дізнатися, що "десь, колись, в якійсь країні" існувала профільна книга настільки цікава, що рецепти з неї вносять до Підручників, а й ознайомитися з її змістом тут і зараз, "без смс та реєстрації". Особливо, маючи на увазі не надто багату насиченість Вікіджерел книгами з кулінарії.
Хотілося б дізнатися Вашу думку, а також думки інших Авторів відносно доречності подібної пропозиції для цього розділу. Heffalump1974 (обговорення) 03:50, 26 січня 2024 (UTC)Відповісти

Do you use Wikidata in Wikimedia sibling projects? Tell us about your experiences

[ред.]

Note: Apologies for cross-posting and sending in English.

Hello, the Wikidata for Wikimedia Projects team at Wikimedia Deutschland would like to hear about your experiences using Wikidata in the sibling projects. If you are interested in sharing your opinion and insights, please consider signing up for an interview with us in this Registration form.
Currently, we are only able to conduct interviews in English.

The front page of the form has more details about what the conversation will be like, including how we would compensate you for your time.

For more information, visit our project issue page where you can also share your experiences in written form, without an interview.
We look forward to speaking with you, Danny Benjafield (WMDE) (talk) 08:53, 5 January 2024 (UTC)

Reusing references: Can we look over your shoulder?

[ред.]

Apologies for writing in English.

The Technical Wishes team at Wikimedia Deutschland is planning to make reusing references easier. For our research, we are looking for wiki contributors willing to show us how they are interacting with references.

  • The format will be a 1-hour video call, where you would share your screen. More information here.
  • Interviews can be conducted in English, German or Dutch.
  • Compensation is available.
  • Sessions will be held in January and February.
  • Sign up here if you are interested.
  • Please note that we probably won’t be able to have sessions with everyone who is interested. Our UX researcher will try to create a good balance of wiki contributors, e.g. in terms of wiki experience, tech experience, editing preferences, gender, disability and more. If you’re a fit, she will reach out to you to schedule an appointment.

We’re looking forward to seeing you, Thereza Mengs (WMDE)

Голосування за Хартію Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки

[ред.]
Ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами на Мета-вікі. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Привіт усім,

Я звертаюся до вас сьогодні, щоб повідомити, що розпочався період голосування за Хартію Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки (U4C). Члени спільноти можуть віддати свій голос і надати коментарі щодо цієї хартії через SecurePoll зараз і до 2 лютого 2024. Для тих із вас, хто висловлював свою думку під час розробки Настанов із правозастосування УКП, цей процес знайомий.

Поточна версія хартії Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки знаходиться на Мета-вікі з доступними перекладами.

Прочитайте цю хартію, проголосуйте і поділіться цією заміткою з іншими у вашій спільноті. Я можу з упевненістю сказати, що Комітет із заснування U4C з нетерпінням чекає на вашу участь.

Від імені Команди проєкту УКП

RamzyM (WMF) 18:07, 19 січня 2024 (UTC)Відповісти

Останні дні для голосування за Хартію Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки

[ред.]
Ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами на Мета-вікі. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Привіт усім,

Я звертаюся до вас сьогодні, щоб нагадати, що період голосування за хартію Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки (U4C) закінчується 2 лютого 2024. Члени спільноти можуть віддати свій голос і надати коментарі щодо статуту через SecurePoll. Для тих із вас, хто висловлював свою думку під час розробки Настанов із правозастосування УКП, цей процес знайомий.

Поточна версія хартії Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки знаходиться на Мета-вікі з доступними перекладами.

Прочитайте цю хартію, проголосуйте і поділіться цією заміткою з іншими у вашій спільноті. Я можу з упевненістю сказати, що Комітет із заснування U4C з нетерпінням чекає на вашу участь.

Від імені Команди проєкту УКП

RamzyM (WMF) 17:00, 31 січня 2024 (UTC)Відповісти

Announcing the results of the UCoC Coordinating Committee Charter ratification vote

[ред.]
You can find this message translated into additional languages on Meta-wiki. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Dear all,

Thank you everyone for following the progress of the Universal Code of Conduct. I am writing to you today to announce the outcome of the ratification vote on the Universal Code of Conduct Coordinating Committee Charter. 1746 contributors voted in this ratification vote with 1249 voters supporting the Charter and 420 voters not. The ratification vote process allowed for voters to provide comments about the Charter.

A report of voting statistics and a summary of voter comments will be published on Meta-wiki in the coming weeks.

Please look forward to hearing about the next steps soon.

On behalf of the UCoC Project team,

RamzyM (WMF) 18:23, 12 лютого 2024 (UTC)Відповісти

Звіт про ратифікацію Хартії U4C та запрошення кандидатів до U4C вже доступні

[ред.]
На Мета-вікі ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Привіт усім,

Звертаюся до вас сьогодні з двома важливими повідомленнями. По-перше, тепер доступний звіт із коментарями щодо ратифікації Хартії Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки (U4C). По-друге, до 1 квітня 2024 року відкрито набір кандидатів у члени Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки (U4C).

Координаційний комітет Універсального кодексу поведінки (U4C) — це глобальна група, покликана забезпечити справедливе та послідовне впровадження УКП. Члени спільноти запрошуються подавати свої заявки для участі в роботі U4C. Для отримання додаткової інформації та обов'язків U4C, будь ласка, перегляньте Хартію U4C.

Згідно з хартією, в U4C є 16 місць: вісім місць від спільноти в цілому та вісім регіональних місць, щоб упевнитися, що U4C представляє різноманітність руху.

Прочитайте більше та подайте свою заявку на Мета-вікі.

Від імені Команди проєкту УКП

RamzyM (WMF) 16:25, 5 березня 2024 (UTC)Відповісти

Відбір до Ради повірених Фонду Вікімедіа 2024

[ред.]
Ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами на Мета-вікі.

Привіт усім,

Цього року добігає кінця термін повноважень 4 (чотирьох) обраних спільнотою та афіліатами повірених в Раді повірених Фонду Вікімедіа [1]. Рада запрошує весь рух взяти участь у цьогорічному процесі відбору та проголосувати за заповнення цих місць.

Виборчий комітет наглядатиме за цим процесом за підтримки співробітників Фонду [2]. Комітет з урядування Ради створив Робочу групу з відбору членів Ради з числа повірених, які не можуть бути кандидатами в процесі відбору членів Правління, обраних спільнотами та афілійованими особами у 2024 році, до складу якої увійшли Даріуш Ємельняк, Наталія Тимків, Езра Аль-Шафей, Кеті Коллінз та Шані Евенштейн Сігалов [3]. Завданням групи є забезпечення нагляду з боку Ради за процесом відбору повірених у 2024 році та інформування Ради про його перебіг. Детальніше про ролі Виборчого комітету, Ради, а також штатних працівників дізнайтеся тут [4].

Ось основні заплановані дати:

  • Травень 2024 року: оголошення конкурсу кандидатів та приймання запитань
  • Червень 2024 року: голосування афіліатів для відбору до короткого списку із 12 кандидатів (якщо подадуть заявки 15 або менше кандидатів, такий список не формується) [5].
  • Червень-серпень 2024 року: період передвиборчої кампанії
  • Кінець серпня / початок вересня 2024 року: двотижневий період голосування у спільноті
  • Жовтень-листопад 2024 року: перевірка на основі біографій відібраних кандидатів
  • Засідання Ради в грудні 2024: за участі нових повірених

Дізнайтеся більше про процес відбору 2024 року — включаючи детальний календарний план, процес висування кандидатів, правила проведення кампанії та критерії для учасників виборів — на цій сторінці Мета-вікі та складіть свій план.

Волонтери на виборах

Ще один спосіб долучитися до процесу відбору 2024 року — стати волонтером на виборах. Волонтери на виборах є сполучною ланкою між Виборчим комітетом та відповідною спільнотою. Вони допомагають забезпечити представництво своєї спільноти та мобілізують її до участі у голосуванні. Дізнайтеся більше про цю програму та як долучитися до неї на цій сторінці Мета-вікі.

З найкращими побажаннями,

Даріуш Ємельняк (голова Комітету з урядування, Робоча група з відбору членів Ради)

[1] https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections/2021/Results#Elected

[2] https://foundation.wikimedia.org/wiki/Committee:Elections_Committee_Charter

[3] https://foundation.wikimedia.org/wiki/Minutes:2023-08-15#Governance_Committee

[4] https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_Foundation_elections_committee/Roles

Попри те, що ідеальною кількістю є 12 кандидатів на 4 вакантні місця, процес відбору буде розпочато, якщо буде понад 15 кандидатів, оскільки 1-3 кандидати, які будуть виключені, можуть відчути себе вигнанцями, а для афіліатів буде дуже складно провести процес відбору, щоб виключити лише 1-3 кандидатів зі списку кандидатів.

MPossoupe_(WMF)19:56, 12 березня 2024 (UTC)Відповісти

Ваша вікі скоро перейде в режим лише для читання

[ред.]

Trizek (WMF), 00:01, 15 березня 2024 (UTC)Відповісти

Проголосуйте зараз, щоб обрати членів першого U4C

[ред.]
Ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами на Мета-вікі. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Привіт усім,

Пишу вам, щоб повідомити, що до 9 травня 2024 року відкрито період голосування для обрання до Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки (U4C). Ознайомтеся з інформацією на сторінці голосування на Мета-вікі, щоб дізнатися більше про голосування та право голосу.

Координаційний комітет Універсального кодексу поведінки (U4C) — це глобальна група, покликана забезпечити справедливе і послідовне впровадження УКП. Членів спільноти було запрошено подавати свої заявки до U4C. Для отримання додаткової інформації та обов'язків U4C, будь ласка, перегляньте Хартію U4C.

Будь ласка, поділіться цим повідомленням з членами вашої спільноти, щоб вони також могли взяти участь.

Від імені Команди проєкту УКП,

RamzyM (WMF) 20:20, 25 квітня 2024 (UTC)Відповісти

Запишіться на зустріч мовної спільноти 31 травня о 16:00 UTC

[ред.]

Привіт усім!

Наступна зустріч мовної спільноти запланована на 31 травня о 16:00 UTC. Якщо вас це цікавить, ви можете записатися на цій вікісторінці.

Це зустріч, де головними є її учасники: ми ділимося мовноспецифічними новинами, пов'язаними з різними проєктами, спільно обговорюємо технічні питання, пов'язані з мовними вікі, і разом працюємо над пошуком можливих рішень. Наприклад, темами обговорення на останній зустрічі були машинний переклад з допомогою MinT та мови і моделі, які ним наразі підтримуються, потуги з локалізації від команди Kiwix, а також технічні виклики при нумерованому сортуванні у файлах, що використовуються в бенгальських Вікіджерелах.

Можливо, ви маєте технічні новини, пов'язані з вашим проєктом, якими ви можете поділитися? Якісь проблеми, обговорення яких ви хотіли б підняти на зустрічі? Чи потрібна вам підтримка перекладача з англійської або іншої мови? Напишіть мені, будь ласка, на ssethi(__AT__)wikimedia.org і додавайте свої пропозиції до порядку денного ось тут.

Чекаємо на вашу участь!


MediaWiki message delivery 21:22, 14 травня 2024 (UTC)Відповісти

Feedback invited on Procedure for Sibling Project Lifecycle

[ред.]
You can find this message translated into additional languages on Meta-wiki. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Dear community members,

The Community Affairs Committee (CAC) of the Wikimedia Foundation Board of Trustees invites you to give feedback on a draft Procedure for Sibling Project Lifecycle. This draft Procedure outlines proposed steps and requirements for opening and closing Wikimedia Sibling Projects, and aims to ensure any newly approved projects are set up for success. This is separate from the procedures for opening or closing language versions of projects, which is handled by the Language Committee or closing projects policy.

You can find the details on this page, as well as the ways to give your feedback from today until the end of the day on June 23, 2024, anywhere on Earth.

You can also share information about this with the interested project communities you work with or support, and you can also help us translate the procedure into more languages, so people can join the discussions in their own language.

On behalf of the CAC,

RamzyM (WMF) 02:25, 22 травня 2024 (UTC)Відповісти

Оголошення першого складу Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки

[ред.]
Ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами на Мета-вікі. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Привіт!

Перевірку результатів голосування завершено. Ми повідомляємо про остаточні результати перших виборів Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки.

Ми раді оголосити, що регіональними членами комітету на дворічний термін будуть такі люди:

  • Північна Америка (США і Канада)
  • Північна та Західна Європа
  • Латинська Америка і Карибський басейн
  • Центральна та Східна Європа (ЦСЄ)
  • Субсахарська Африка
  • Близький Схід і Північна Африка
  • Східна, Південно-Східна Азія та Тихий океан (СПСАТ)
  • Південна Азія

Членами комітету від спільноти загалом на однорічний термін обрані такі люди:

Ще раз дякуємо усім за участь у цьому процесі, а кандидатам — за ваше лідерство і відданість рухові Вікімедіа і спільноті.

Упродовж наступних кількох тижнів Координаційний комітет УКП почне зустрічі і планування роботи на 2024—25 рік з підтримки впровадження і перегляду УКП і Настанов з правозастосування. За його роботою можна стежити на Мета-вікі.

Від імені Команди проєкту УКП

RamzyM (WMF) 08:14, 3 червня 2024 (UTC)Відповісти

Остаточний текст Хартії руху Вікімедіа тепер доступний на Мета

[ред.]
На Мета-вікі ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Усім привіт,

Остаточний текст Хартії руху Вікімедіа тепер на Мета-вікі доступний вам для ознайомлення більш ніж 20 мовами.

Що таке Хартія руху Вікімедіа?

Хартія руху Вікімедіа — це запропонований документ, що визначає ролі та обов'язки всіх членів і суб'єктів руху Вікімедіа, включаючи створення нового органу для управління рухом — Глобальної ради.

Приєднайтеся до «Стартової вечірки» Хартії руху Вікімедіа

Приєднуйтесь до «Стартової вечірки» 20 червня 2024 о 14.00-15.00 UTC (за вашим місцевим часом). Під час цього коференц-дзвінка ми відсвяткуємо випуск фінальної версії Хартії та представимо її вміст. Приєднуйтесь та дізнайтеся про Хартію перед тим, як віддати свій голос.

Голосування за ратифікацію Хартії Руху

Голосування розпочнеться на SecurePoll 25 червня 2024 о 00:01 UTC і завершиться 9 липня 2024 о 23:59 UTC. Ви можете прочитати більше про процес голосування, кваліфікаційні критерії та інші деталі на Мета.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, залиште коментар на сторінці обговорення Мета або напишіть Редакційному комітету Хартії руху (РКХР) на адресу mcdc@wikimedia.org.

Від імені РКХР,

RamzyM (WMF) 08:44, 11 червня 2024 (UTC)Відповісти

Голосування за ратифікацію Хартії руху Вікімедіа відкрито — проголосуйте

[ред.]
На Мета-вікі ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Привіт усім,

Голосування за ратифікацію Хартії руху Вікімедіа відкрито. Хартія руху Вікімедіа — це документ, що визначає ролі та обов'язки всіх членів та суб'єктів руху Вікімедіа, включаючи створення нового органу для управління рухом — Глобальної ради.

Остаточна версія Хартії руху Вікімедіа доступна на Мета різними мовами для ознайомлення.

Голосування розпочнеться на SecurePoll 25 червня 2024 о 00:01 UTC і завершиться 9 липня 2024 о 23:59 UTC. Будь ласка, ознайомтеся детальніше з інформацією для учасників голосування та деталями кваліфікаційних вимог.

Після ознайомлення з Хартією, будь ласка, проголосуйте тут та поширюйте цю замітку далі.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо голосування за ратифікацію, будь ласка, зв'яжіться з Виборчою комісією Хартії за адресою cec@wikimedia.org.

Від імені CEC,

RamzyM (WMF) 10:51, 25 червня 2024 (UTC)Відповісти

Вилучення підсторінок користувача

[ред.]

Добрий день! Хотів подати запит на Вилучення підсторінок користувача:

Дякую! -- Kyrylosh (обговорення) 12:08, 5 липня 2024 (UTC)Відповісти

Голосування за ратифікацію Хартії руху Вікімедіа незабаром завершується

[ред.]
Ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами на Мета-вікі. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Привіт усім,

Це дружнє нагадування, що період голосування за ратифікацію Хартії руху Вікімедіа завершиться 9 липня 2024 о 23:59 UTC.

Якщо ви ще не проголосували, будь ласка, проголосуйте на SecurePoll.

Від імені Виборчої комісії Хартії,

RamzyM (WMF) 03:45, 8 липня 2024 (UTC)Відповісти

U4C Special Election - Call for Candidates

[ред.]
You can find this message translated into additional languages on Meta-wiki. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Hello all,

A special election has been called to fill additional vacancies on the U4C. The call for candidates phase is open from now through July 19, 2024.

The Universal Code of Conduct Coordinating Committee (U4C) is a global group dedicated to providing an equitable and consistent implementation of the UCoC. Community members are invited to submit their applications in the special election for the U4C. For more information and the responsibilities of the U4C, please review the U4C Charter.

In this special election, according to chapter 2 of the U4C charter, there are 9 seats available on the U4C: four community-at-large seats and five regional seats to ensure the U4C represents the diversity of the movement. No more than two members of the U4C can be elected from the same home wiki. Therefore, candidates must not have English Wikipedia, German Wikipedia, or Italian Wikipedia as their home wiki.

Read more and submit your application on Meta-wiki.

In cooperation with the U4C,

-- Keegan (WMF) (talk) 00:02, 10 липня 2024 (UTC)Відповісти

Wikimedia Movement Charter ratification voting results

[ред.]
You can find this message translated into additional languages on Meta-wiki. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Hello everyone,

After carefully tallying both individual and affiliate votes, the Charter Electoral Commission is pleased to announce the final results of the Wikimedia Movement Charter voting.  

As communicated by the Charter Electoral Commission, we reached the quorum for both Affiliate and individual votes by the time the vote closed on July 9, 23:59 UTC. We thank all 2,451 individuals and 129 Affiliate representatives who voted in the ratification process. Your votes and comments are invaluable for the future steps in Movement Strategy.

The final results of the Wikimedia Movement Charter ratification voting held between 25 June and 9 July 2024 are as follows:

Individual vote:

Out of 2,451 individuals who voted as of July 9 23:59 (UTC), 2,446 have been accepted as valid votes. Among these, 1,710 voted “yes”; 623 voted “no”; and 113 selected “–” (neutral). Because the neutral votes don’t count towards the total number of votes cast, 73.30% voted to approve the Charter (1710/2333), while 26.70% voted to reject the Charter (623/2333).

Affiliates vote:

Out of 129 Affiliates designated voters who voted as of July 9 23:59 (UTC), 129 votes are confirmed as valid votes. Among these, 93 voted “yes”; 18 voted “no”; and 18 selected “–” (neutral). Because the neutral votes don’t count towards the total number of votes cast, 83.78% voted to approve the Charter (93/111), while 16.22% voted to reject the Charter (18/111).

Board of Trustees of the Wikimedia Foundation:

The Wikimedia Foundation Board of Trustees voted not to ratify the proposed Charter during their special Board meeting on July 8, 2024. The Chair of the Wikimedia Foundation Board of Trustees, Nataliia Tymkiv, shared the result of the vote, the resolution, meeting minutes and proposed next steps.  

With this, the Wikimedia Movement Charter in its current revision is not ratified.

We thank you for your participation in this important moment in our movement’s governance.

The Charter Electoral Commission,

Abhinav619, Borschts, Iwuala Lucy, Tochiprecious, Der-Wir-Ing

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:52, 18 липня 2024 (UTC)Відповісти

Vote now to fill vacancies of the first U4C

[ред.]
You can find this message translated into additional languages on Meta-wiki. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Dear all,

I am writing to you to let you know the voting period for the Universal Code of Conduct Coordinating Committee (U4C) is open now through August 10, 2024. Read the information on the voting page on Meta-wiki to learn more about voting and voter eligibility.

The Universal Code of Conduct Coordinating Committee (U4C) is a global group dedicated to providing an equitable and consistent implementation of the UCoC. Community members were invited to submit their applications for the U4C. For more information and the responsibilities of the U4C, please review the U4C Charter.

Please share this message with members of your community so they can participate as well.

In cooperation with the U4C,

RamzyM (WMF) 02:46, 27 липня 2024 (UTC)Відповісти