Інструкції по додаванню нових статей

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 1. Стаття повинна стосуватися однієї з підкатегорій.
 2. Назва статті повинна коротко інформувати користувача про конкретний ресурс електронної держави, або її основну можливість.
 3. Необхідно подивитися всі статті з підкатегорій, можливо така стаття вже є, і потрібно просто внести нову інформацію.
 4. Якщо все ж такої статті не знайшлося, то ввівши в рядку пошуку назву нової статті і натиснувши на посилання "Створити", відкрити сторінку додавання нової статті.
 5. У статті коротко викласти основні можливості і в кінці вказати підкатегорію, до якої буде ставитися ця стаття.
 6. Англійська мова є еталоном в системі, на цій мові стаття повинна мати саму останню версію, і починати додавати нову інформацію слід з неї. Потім змінюються всі переклади, які можливі.
 7. Після того, як стаття створена, необхідно перевірити її на відсутність друкарських помилок. А також додати перехресне посилання на цю ж статтю на іншій мові з лівого меню (вкладка "Мови").
 8. Слід додавати різні параметри в статтю, що стосуються кожного ресурсу, наприклад: на яких мовах він надає інформацію, чи є RSS, кабінет користувача, пошук тощо. Багато різних параметрів можна додати, якими кожен веб-сервіс відрізняється від іншого, і які можуть бути важливі користувачам.
 9. Рекомендовано використовувати різноманітні шаблони для статей як це є в вікіпедії. Наприклад, на кожній сторінці можна вивести інформаційні блоки внизу - в які категорії входить сторінка, у вигляді ієрархії. І додати інформаційний блок на сторінки із відомостями, щоб це підключалось через шаблон і редагувалось одноразово в одному місці.
 10. Не варто в статті описувати як щось зробити, оформити паспорт або подати заявку тощо. Це буде занадто багато зайвої роботи. Треба залишити тільки можливості які надає той чи інший сайт. А як ними скористатися варто описувати в окремих статтях підручника, прив'язаними до основної статті веб-ресурсу з його конкретним описом, тому що така інформація може часто змінюватися, тому вона повинна бути окремо.
 11. Для більш зручного оновлення інформації в статтях, а також для додавання нових статей розділу "Електронний уряд", створено статті-списки сайтів, що надають інформацію про нові можливості електронного уряду. У них наведено всі актуальні джерела, пов'язані з електронним урядом. Їх можна використовувати, а також додавати нові джерела в список.