Вікіпідручник:Авторські права

Матеріал з Вікіпідручника

Усі матеріали, розміщені у Вікіпідручнику, доступні на умовах ліцензій GNU Free Documentation License (GFDL) та Creative Commons Attribution/Share-Alike (CC BY-SA). Тобто статті Вікіпедії можуть копіюватись, модифікуватись та розповсюджуватись обов'язково за умови, що на їхні копії, чи нові версії, поширюється така ж свобода використання та розповсюдження, як і на оригінали, й у кожному випадку зазначається автор запозиченої з Вікіпедії статті (пряме посилання на статтю з Вікіпедії задовольняє даній вимозі щодо визнання авторських прав).

Кожен має право копіювати, розповсюджувати та вносити зміни до даного документу на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike та GNU Free Documentation License, Версії 1.2 або будь-якої наступної версії, опублікованої Free Software Foundation; документ не містить Незмінних розділів та не має Текстів титульної та зворотної обкладинок.
Копію ліцензії GFDL включено в розділ з заголовком «GNU Free Documentation License».
На всі матеріали, розміщені у Вікіпедії, діють Гарантійні застереження.

Умови ліцензії, які мають юридичну силу, закріплено виключно в автентичних текстах ліцензій англійською мовою, які Ви можете прочитати тут (для GDFL) та тут (для CC BY-SA); це правило містить лише інтерпретацію цих ліцензій в сенсі прав і обов'язків користувачів та дописувачів Вікіпідручника.

Дії учасників українсього Вікіпідручника у галузі дотримання авторських прав мають бути узгоджені з Умовами використання, визначеними Фондом Вікімедіа та чинним законодавством про авторське право у США, де розташовані сервери українськоо Вікіпідручника.

За порушення авторських прав правилами Вікіпідручника передбачено адміністративні заходи впливу, аж до повної заборони порушнику доступу до сайту.

Поза Вікіпідручником за порушення авторських прав передбачено заходи адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності.