Вікіпідручник:Категоризація
Зовнішній вигляд
Основна мета категоризації — користувачам має бути зручно, швидко і просто знаходити те, що треба.
Тому нам потрібне добре збалансоване дерево без зайвих розгалужень.
Настанови
[ред.]- Спочатку вміст, а потім зміст. Не варто створювати порожніх чи напівпорожніх категорій, вони розчаровують тих, хто в них заходить.
- Аналогічно щодо книг. Підручник добре починати зі змісту, щоб інші можливі автори знали про що писати, але не варто сподіватися, що за змістом, який ви написали, хтось буде писати підручник.
- Один підручник розміщуємо на одній сторінці та підсторінках.
- Підручник може мати свою категорію, де тримати свої ілюстрації, підсторінки та шаблони, щоб не засмічувати більш загальні категорії.
- Якщо в підручника немає ілюстрацій та підсторінок, то й категорія для нього зайва.
- Кожна сторінка повинна входити хоча би в одну категорію. Цей список має бути порожнім. Список файлів теж.
- Кожна категорія, окрім Головної також повинна мати хоч одну категорію, таким чином дерево категорій буде зв'язним. Цей список повинен містити лише Головну категорію.
- Статті, в яких розповідається про користування вікіпідручником, переносимо в категорію «Довідка» без підкатегорій, бо їх там небагато. Стараємося максимально посилатись на довідку Вікіпедії, бо вона там краще розророблена. (Взагалі це як у БД — краще не зберігати дані у двох місцях, бо вони можуть змінитися).
- Різні службові шаблони, сторінки проектів, що не стосуються написання конкретних підручників (як ця), переносимо в категорію Вікіпідручник (ну, і простір імен відповідний).