Обговорення користувача:BBCWorld~ukwikibooks

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вітання! Дякую за оживлення проекту.

Ви не вважаєте, що зручніше було б якби одній книжці відповідала одна сторінка з підсторінками? Мені здається це зручніше, бо структура книги стає чіткою, і ясно як її дописувати. Хоча, це моя скромна думка, з якою ви можете і не погоджуватись. --Bunyk 19:36, 17 травня 2010 (UTC)

Дякую за допис. Але дозвольте сказати свою. Підсторінки на багато зручніше, оскільки, коли дописується книжка, то буде виходити неабияке нагромадження матеріалу. Такий матеріал більше завантажується і його довго перекручувати колесиком. Тому здається підсторінки на багато доцільніші. Чи я може не так зрозумів? Виправте, якщо щось не так, будь ласка!--BBCWorld 13:54, 18 травня 2010 (UTC)

Напевне я не так пояснив. Я хотів сказати, що написати цілу книжку про Be able to якось важко, тому краще, якби її назвали наприклад Aнглійські фразеологізми/Be able to. Ну і написали зміст та якусь інформацію на кореневій сторінці, щоб було ясно що це за книжка. Наприклад: Мова програмування Лісп. --Bunyk 21:20, 18 травня 2010 (UTC)

Ваш обліковий запис буде перейменовано[ред.]

08:40, 20 березня 2015 (UTC)

Обліковий запис перейменовано[ред.]

04:42, 17 квітня 2015 (UTC)