Обговорення користувача:Cl

Вміст сторінки не підтримується іншими мовами.
Матеріал з Вікіпідручника

Живопис. А що з тим, що слово малювати немов сприймаєш не від українського дна, бо ж у німецькій malen?

Тобто походження словотвору живопис, гадаю, що воно самозрозуміле. Проте як саме розуміти пень у слові малювати? Звідки його слововивід?

  • Слова малювати справді запозичено з німецької. Проте ще доти, як класики сучасного українського письменства стали творити живою розмовною мовою, цим словом уже були широко користувалися в усій Україні, и ніхто в народі не казав "живописати". Слово "живопись" виникло в російській мові, и його змавпували радянські "зближувачі братніх мов".Cl 12:31, 22 лютий 2006 (UTC)

категоризація[ред.]

Варто уже думати про категоризацію. Ось приклад: чому б не почати Б. Антоненка-Давидовича давати у Категорія:Як ми говоримо або Категорія:Б. Д. Антоненко-Давидович. Як ми говоримо або Категорія:Б. Д. Антоненко-Давидович або ...--Albedo 20:15, 10 червень 2006 (UTC)

Відповідь шчодо Антоненка-Давидовича: Як на мене, то не дуже треба, бо йдецця про подїляний на частини один и той самий твір. Хоча й заперечувати проти такого подїлу не стану.Cl 21:11, 10 червень 2006 (UTC)
Прошу не писати в моїй сторінці це зле вигляає. Для того є обговорення. А на питання слід давати одповідь у тому, де запитано, так краще.

Що ж до категоризації, книжка хоч одна але вікіпроект теж один і він має мати структуру, щось собою являти, а це завдання головної сторінки, порталів та категорій. Треба буде подумати. як саме будувати систему категорій/обзиавти їх підпорядковувати тощо. якщо це вам/тобі важко/нецікаво, - не засмучуйся, знайдем инший вихід, але мінімальне лице проєктові дати треба буде--Albedo 19:46, 16 червень 2006 (UTC)