Перейти до вмісту

Розширення для Google Chrome

Матеріал з Вікіпідручника

Розширення(Browser extensions) для перевірки посилань(URL)

[ред.]

Link Checker - просте розширення для перевірки посилання, яке працює, використовуючи колірні коди. Розширення Chrome з зображенням у вигляді розірваного намиста (у випадку, коли говоримо про іконку) виконує колірне кодування посилання. Невеликий лічильник відсотку показує стадії завершення. Помилки відображається червоним кольором, успішні посилання показані зеленим, тайм-аут (затримка) посилання виділений синім, і помилкові посилання “підсвічені” червоним. Розширення не завжди повертає відмінні результати, але посилання, які потребують повторної перевірки, відображаються червоним кольором.

[ред.]

Check My Links - розширення Chrome для перевірки посилання,яке працює за принципом колірних кодів. У ньому підкреслюються непрацюючі посилання червоним кольором, а помилки відображається поруч з ними. Статус посилання відображається, як показано на скріншоті. Посилання Mailto і JavaScript ігноруються. Кількість не перевірених та помилкових посилань публікується в звіті Link Check з кольоровими мітками.

[ред.]

WGTools Link Checker - розширення для перевірки посилань. Перевіряє правильність посилання з різних файлообмінних сайтів, наприклад Rapidshare, і відображає підсумковий звіт. Працює з панелі інструментів, а також з контекстного меню правої кнопки миші. Це ярлик, який приводить для перевірки посилання на сайт WGTools.

[ред.]

RapidShare Link Validator - перевірка Rapidshare діє автоматично при потраплянні на сторінку, яка містить посилання на веб-сайт обміну файлами. Іконка в адресному рядку змінює колір, коли виявляється сторінка з посиланням на Rapidshare. Дійсне посилання відображається зеленим значком. При проведенні над непрацюючим посиланням значок відобразиться червоним кольором.

Nope

[ред.]

Nope - це розширення автоматично виявляє оману посилання, яке намагається перенаправити вас до іншої області, ніж та, яка зазначена на текстові посилання. Попередження може допомогти захистити браузер від фішинг-атак та інших шкідливих веб-сайтів.

[ред.]

SafeLinks FREE – розширення яке забезпечує захист від небезпечних посилань. Працює на поточній веб-сторінці або посиланні, якщо його явно вибрати. Розширення використовує зворотний зв'язок з рейтингом веб-безпеки на таких сайтах, як McAfee, Нортон, Trend Micro і повертає результати про безпечні або небезпечні сторінки. Зворотний зв'язок від трьох вище перелічених сервісів на деяких веб-сторінках працює повільно.

Chrome Remote Desktop

[ред.]

Chrome Remote Desktop - розширення,яке дозволяє дистанційно керувати іншим комп'ютером. Розширення сумісне з операційними системами Windows, Mac OS і Linux, а також з Google Chrome OS, яка працює на "хромбуках". Функція розширення безкоштовна, дозволяє швидко з'єднатися з віддаленою машиною і отримати надійний і захищений доступ до робочого столу. Бета-версія Chrome Remote Desktop використовує одноразові аутентифікаційні коди, що дозволяють надати доступ тільки одній людині і на один раз, при цьому сесія повністю шифрується.

Посилання

[ред.]

6 Chrome extensions catching latest news headlines