Перейти до вмісту

Розширення для Mozilla Firefox

Матеріал з Вікіпідручника

Розширення (add-ons)для Mozilla Firefox

Одними з найбільших можливостей і потужностей веб-браузер Firefox є його розширення, через які він отримує підтримку від спільноти Firefox. Користувачі знаходять тисячі різних доповнень практично для будь-яких цілей в галереї офіційних розширень Mozilla. Список доповнень орієнтується на безпеку, а не на приватність, хоча вони пов'язані між собою. У список включені розширення, які сумісні принаймні з Firefox 4.

NoScript

[ред.]

NoScript – захист від більшості шкідливих програм і атак, які використовують сценарії (скрипти) на основі Інтернету. Якщо сценарій не може працювати, то він не може атакувати комп'ютер. NoScript робить саме це. Він блокує запуск всіх скриптів на всіх сторінках і сайтах в Інтернеті. Можливе створення білого списку сценаріїв для сесії або постійного. Альтернативою є YesScript, який навпаки дозволяє всі сценарії і дає можливість відключити лише обрані вами.

LastPass Password Manager

[ред.]

LastPass Password Manager - це менеджер паролів, який належить до доповнень, пов'язаних з безпекою. Він зберігає паролі онлайн, а це означає, що можна отримати до них доступ з будь-якого комп'ютера, на якому встановлений LastPass при умові наявності підключення до Інтернету на цьому комп'ютері. Він має безпечний генератор паролів, заповнювач форм і заміток поряд з такими звичайними варіантами, як автоматична реєстрація на веб-сайтах або використання екранної клавіатури. Компанія нещодавно створила інструмент під назвою LastPassSecurityChallenge, який переглядає збережені паролі, щоб оцінити їх окремо і в цілому.

BrowserProtect

[ред.]

BrowserProtect - захищає налаштування браузера і параметри від несанкціонованих змін. Деякі програми, які встановлені на комп'ютері, змінюють налаштування Firefox або автоматично, або у вікні встановлення. BrowserProtect є щитом для браузера Firefox при моніторингу конфігурації браузера. Це, наприклад, ефективно проти викрадення домашньої сторінки або зміни пошукового двигуна постачальника.

HTTPS Finder

[ред.]

HTTPS Finder – протокол,який захищає інформацію від Snooping в мережі та інших можливих форм нападу. HTTPS Finder проінформує, якщо сайт підтримує HTTPS, з можливістю автоматичного перемикання на протокол HTTPS. Аналогічна функція є в NoScript.

Master Password+

[ред.]

Master Password+ - паролі, які зберігаються за замовчуванням менеджером паролів Firefox, не забезпечують захист для всіх за умовчуванням. Будь-хто, хто має доступ до комп'ютера, може отримати доступ до імен користувачів і паролів для всіх сайтів. Master Password+ є способом захисту списку паролів в Firefox. Master Password+ покращує цю функцію, наприклад, шляхом запиту майстер-пароля в браузері при запуску системи або показує замок у вікні браузера, якщо майстер-пароль відсутній.

Whois Lookup

[ред.]

За допомогою Whois Lookup можна дізнатися хто володіє і управляє веб-сайтом. Whois Lookup запускається вручну на багатьох Whois-сайтах в Інтернеті, або в напівавтоматичному режимі з розширенням Firefox Whois Lookup.

Host Permissions

[ред.]

Host Permissions - дозволяє відключити дозволи для окремих хостів. Дозволи включають зображення, перенаправлення, плагіни, JavaScript і фрейми.

FEBE

[ред.]

FEBE - розширення для резервного копіювання навколишнього середовища Firefox, яке дозволяє створювати резервні копії даних Firefox, в тому числі розширень, тем, параметрів, паролів і cookies на регулярній основі.

Perspectives

[ред.]

Perspectives - допомагає користувачам Firefox надійно ідентифікувати інтернет-сервери з перевіркою сертифікатів за допомогою колекції мережевих нотаріусів.

NoRedirect

[ред.]

NoRedirect - дає контроль над HTTP-перенаправленнями. Багато провайдерів сьогодні перенаправляють на свою сторінку пошуку, неправильному введенні веб-адреси у браузері. Додаток NoRedirect пропонує попередній перегляд для скороченої URL-адреси і зупиняє перенаправлення на смарт-сторінку помилок.

Search Engine Security

[ред.]

Search Engine Security - зміна реферера при відвідуванні веб-сторінки з пошукових систем для захисту від деяких форм шкідливих перенаправлень.

Посилання

[ред.]

The best Firefox security add-ons