Перейти до вмісту

RattleCAD

завершено на 0%
Матеріал з Вікіпідручника
Логотип rattleCAD
Логотип rattleCAD

rattleCAD — це прорамне забезпечення для конструювання велосипедів.

rattleCAD є вільним програмним забезпеченням. rattleCAD підтримує створення велосипедних рам з використанням повністю параметричного задання геометрії. rattleCAD спрямовує користувача через процес визначення базової геометрії перед підгонокою власне самої велосипедної рами. Спираючись на ці дані rattleCAD створює робочі креслення включно з шаблонами відрізання округлих труб та методів з'єднань. rattleCAD також надає набір компонентів для створення макетного моделювання велосипеда та підтримує експорт у різні формати для друку й повторного використання креслень згенерованих всередині rattleCAD.

rattleCAD використовує формат файлів XML для зберігання інформації проєкту, а також формат файлів SVG для представлення окремих компонентів для макетів велосипеда. Ця бібліотека компонентів може бути розширена для ваших власних потреб.

rattleCAD можна завантажити з sourceforge.net.
rattleCAD є вільним програмним забезпеченням Tcl/Tk завдяки чому доступне для багатьох платформ, включно, але не обмежуючись Microsoft Windows, Apple Mac OSX та Linux.


Зміст[ред.]

 1. Перші кроки
  1. Завантаження rattleCAD
  2. Архітектура
  3. Встановлення і налаштування
 2. З чого почати
  1. Ідея
  2. Стратегія
 3. Інтерфейс rattleCAD
  1. Загальний
  2. Панель меню
  3. Панель іконок
  4. Панель конфігурації
  5. Робоча область
  6. Інформація
 4. Можливості rattleCAD
  1. Експорт
   1. html
   2. pdf
   3. ps
   4. svg
   5. dxf