Державний реєстр потенційно небезпечних об'єктів України

Матеріал з Вікіпідручника
Веб-портал Державного реєстру потенційно
небезпечних об'єктів України
Мультимовність українська мова,
англійська мова,
російська мова
Мобільна версія Немає
RSS Немає
Підписка Немає
Обліковий запис Немає
Пошук Присутній
Соц. мережі Немає
Офіційний сайт:
http://sfd.archives.gov.ua/RUS/page4.html

У Державному реєстрі крім потенційно небезпечних об'єктів знаходиться перелік нормативно-правової документації, а також перелік об'єктів, які вилучені з державного реєстру потенційно небезпечних об'єктів.

Вся інформація знаходиться у відкритому доступі. Реєстрація не потрібна.

Відкриті дані[ред.]

Державний реєстр потенційно небезпечних об'єктів України є автоматизованою інформаційно-довідкову систему для запису і обробки інформації про потенційно небезпечних об'єктах.

Сьогодні Державний реєстр містить детальну інформацію про більш ніж 23 тисяч об'єктів, в тому числі промислових підприємствах, шахтах, кар'єрах, магістральних газо-, нафто- трубопроводах, гідротехнічних споруд, вузлових залізничних станціях, мостах, тунелях, сховищах і відходах промислових сміттєзвалищ, місцях зберігання небезпечних речовин і т. д.

База даних реєстру постійно оновлюється. Програмне забезпечення Державного реєстру дозволяє здійснювати автоматичний пошук і вибір інформації по більш ніж 40 параметрам, які включають назву об'єкта, місце розташування, категорію об'єкта, вид діяльності, техніко-економічні характеристики, тип і категорії небезпеки, назви і кількості небезпечних речовин і матеріалів і т. д., а також комбінаціями або окремими частинами цих параметрів.