Обговорення користувача:DEngine

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вітаю Вас В Вікіпідручнику! :) Будьте рішучими і продовжуйте свою роботу яку очевидно робите з добрими намірами.

Тільки зроблю кілька зауважень (бо я вже раніше думав над тим що ви почали робити, і чомусь не почав :( ) :

  1. Ось хтось вже переклав книжку "Про Git"
  2. Переклад її краще викладати в репозиторій на github, тому що тоді він з’явиться на офіційному сайті.

А ще мене цікавить що ви думаєте про Вікіпідручник:Категоризація? Може внесете туди якісь свої пропозиції?

З дружнім побажанням успіхів в подальшій роботі в цьому проекті. --Bunyk (обговорення) 23:01, 29 квітня 2014 (UTC)

Вітаю Вас!
Я в принципі й почав з намірами викласти на GitHUB (при бажанні долучатися можна тут, буду тільки радий, або тут різниці не бачу, хоча першочергово роблю для "оригіналу") тут в "паралелі викидаю", гадаю що це не завадить. За той переклад не знав, дякую, - візьму на примітку, але свою роботу продовжу, бо там не вказано, за якою ліцензією викладено, а значить апріорі не можна використовувати без згоди автора, на відміну я хочу викласту на засадах GNU.
Бачив, але поки думок не маю, - як будуть постараюсь чимось допомогти. Сподіваюсь, що вдало скінчу цей проект, сам чиз чиєюсь допомогою, й можливо він буде не єдиним.
В мене до Вас зустрічне прохання: як є можливість, можна мені якось відкрити доступ до завантаження файлів саме на цей проект Вікі, бо на ВікіМедіа в мене вже повидаляли файли до книги із-за ліцензії, хоча двічі пояснював, що вони розповсюджуються за ліцензією "Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0". Завчасно вдячний Вам.
Вдячний Вам за увагу до мене й побажання. DEngine86 (обговорення) 17:35, 30 квітня 2014 (UTC)
Не знаю завдяки Вам (щиро вдячний) чи ні, але файли завантажуються. Das ist gut! =) DEngine86 (обговорення) 13:33, 3 травня 2014 (UTC)

Pro Git[ред.]

Привіт. Щось я забув вам відписати того року. Перепрошую за це. А тут от знову натрапив на цей підручник, тому відпишу зараз. :)

Файли можна завантажувати, якщо ви автопідтверджений користувач, тобто через 4 дні після реєстрації.

Щодо ліцензії GNU, то якщо ви робите переклад чогось що є під цією ліцензією, ви її теж повинні викласти. Тому на тому сайті люди цю ліцензію порушили. Хоча це вже не актуально, бо сайт кудись зник.

Підручник Pro Git на офіційному сайті перекладений вже більше ніж тут. Ось сторінка проекту: https://github.com/progit/progit2-uk

Тому в мене пропозиція просто закрити проект тут, тому що це створює дублювання, може розпорошити зусилля редакторів, і для оформлення його тут потрібні додаткові зусилля. Наприклад до кожної ілюстрації потрібно додавати ліцензію. Тому сподіваюсь ви будете не проти якщо я видалю цей проект, просто залишивши посилання на https://git-scm.com/book/uk/v2 та https://github.com/progit/progit2-uk ? --Bunyk (обговорення) 08:59, 5 жовтня 2015 (UTC)

Доброго дня, шановний!
Дякую за відповідь й надану інформацію. Життя дивна штука й не завше воно складається так, як хочеться, на жаль. Мої потуги тут, як і в іншій частині Wiki були закинуті під впливом обставин. Я вважаю, Ваші дії дуже доцільними: я й збирався потім викласти мій переклад на офф. сайт, а так хтось зробив це більш вдало, й це добре! --DEngine86 (обговорення) 12:26, 15 травня 2016 (UTC)