Рецепт:Попкорн

Матеріал з Вікіпідручника

Попко́рн — закуска, кукурудзяні зерна, що під час смаження розриваються зсередини.

Логотип Вікіпедії
Логотип Вікіпедії
Вікіпедія має пов'язану з цією темою інформацію на сторінці Попкорн

Інгредієнти:[ред.]


- Якісна кукурудза для попкорну
- Рослинна олія
- Каструля від 2 літрів
- Апетит
- Улюблений фільм, що чекає перегляду =)

Кукурудза для попкорну[ред.]

По-перше, пам'ятайте, що не всяка кукурудза створена для попкорну, особливо сьогодні, коли селекціонери тільки тим і займаються, що розведенням нових унікальних сортів. Зерна кукурудзи для попкорну відрізняються одне від одного і перед тим як стати готовими до вживання повинні пройти спеціальну обробку. Внаслідок цієї обробки зернятка простіше розкриваються, зберігаються набагато довше, ніж свіже зерно кукурудзи і не втрачають корисних властивостей.

Приготування на вогні[ред.]

Беремо каструлю, бажано, щоб її кришка була з дірочкою для відводу пари. Наливаємо рослинну олію (ні в якому разі не використовуйте вершкове масло !!!), 1 / 3 частину від обсягу зерна, нагріваємо до 204-238 градусів (для того, щоб знати чи готове масло киньте дві-три зернини. Якщо розкриються - пора засипати все). Насипаємо кукурудзу для попкорну на дно каструлі так, щоб зерно, покривало його. Закриваємо кришкою і обережно трясемо її для того, щоб зернятка вкрилися олією повністю. Чекаємо. Далі в каструлі починається "світова війна зерняток", ми зможемо дізнатися про її початок через характерний тріск. Відкрию секрет - за цим страшенно цікаво спостерігати через скляну кришку))) Через хвилину вимикаємо газ і чекаємо поки він не припиниться. Розігріта олія розкриє зернятка, що залишились.

Приготування в мікрохвильовій печі[ред.]

Для цього необхідно: - скляний посуд для мікрохвильової печі; - зерно для попкорну; - масло рослинне або розтоплене вершкове (тут вершкове масло допустиме, воно додає попкорну особливого смаку).

В скляний посуд потрібно насипати кукурудзу для попкорну одним шаром, вилити туди розтоплене масло, перемішати і незабути накрити кришкою. Якщо забудете, доведеться збирати попкорн і масло зі стін мікрохвильовки =). Далі, ставимо мікрохвильовку на 100% потужності. Як тільки удари стануть рідшати - попкорн готовий.

Приправи - солоні або солодкі - додаються за смаком. Смачного!

використана література[ред.]

http://faq.ub.ua/faq/1095-kak-prigotovit-vkusnyy-popkorn/