Обговорення користувача:Dmytro h

Матеріал з Вікіпідручника
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вітаю. Чудово коли тут з'являються експерти у чому-небудь. Постараюсь вам допомогти якщо я вірно зрозумів ваше запитання про сторінки.

Найперша порада: на сторінках обговорення щоб було зрозуміло хто задав питання пишуть такі символи: --~~~~ (вставляються кнопкою з олівчиком), що дасть нам щось таке: --Bunyk 18:55, 12 січня 2011 (UTC)

Дуже дякую за пораду! Я планую далі викладати свої лекції, як можу, але сподіваюся, що хтось із досвідченіших вікіпедистів зможе потім усе підправити, як треба... --Dmytro h 10:41, 13 січня 2011 (UTC)

Та все і так майже нормально. Є сторінка Методологія медіа-досліджень яка грає роль обкладинки і змісту. Можна там поставити якусь анотацію, ілюстрацію, інформацію про автора, і так далі, але основне зміст. Зі змісту йдуть посилання на всі сторінки книжки, які мають вигляд Методологія медіа-досліджень/назва сторінки. Ну, а вже кожна сторінка має свої розділи, форматування, посилання на наступні і попередні, і так далі... Ну і бажано, щоб всі стрінки однієї книги, мали схоже оформлення (наприклад всі нові терміни курсивом, внизу посилання на наступну, і т.д.).

І ще одне. Я там окрім оформлення записав два питання. Наприклад що таке магічне мислення? Вони правда в коментарях, і видимі лише під час редагування. --Bunyk 12:33, 13 січня 2011 (UTC)

Чудово! Я далі намагатимусь діяти за шаблоном. На питання відповім. --Dmytro h 12:35, 13 січня 2011 (UTC)

Додав таблиці. Сподіваюсь правильно. Думаю, може ще транслітерацію грецьких слів замінити на слова грецькою абеткою? Чи не варто? --Bunyk 17:25, 20 січня 2011 (UTC)

Думаю також було б добре додати на обкладинку якусь анотацію, і додаткову інформацію:

  • Для студентів яких напрямків цей курс призначений?
  • На якому курсі варто викладати?
  • Що потрібно знати перед тим як починати читати цей курс? (prerequisites) (Я от думав прочитати, виправити опечатки оформлення, і задати купу питань, але вперся в купу незрозумілих слів. Видно це трохи не мій профіль.)
  • Посилання на автора + можете додати якусь інформацію про себе на свою сторінку. З одного боку анонімність це добре (наприклад анонімна критика об'єктивніша (хоча й не завжди конструктивна), з іншого боку в людей буде більша довіра до тексту, якщо вони знатимуть що його писала не купка анонімних IP, а конкретний пан Дмитро. Крім того, згадка імені Академії має бути корисною для Академії. (Це ж не тільки ваші студенти будуть читати).

Хоча це звичайно тільки побажання. --Bunyk 17:25, 20 січня 2011 (UTC)

Думаю зараз ще трохи поекспериментувати з оформленням, і буде зразковий підручник. До якого треба буде дотягувати інші. --Bunyk 19:47, 20 січня 2011 (UTC)

Дуже дякую! Справді, грецькі слова можна було б набрати грецькою, але я нею, на жаль, не володію :) Зараз додам анотацію та поекспериментую зі своїм профілем. --Dmytro h 15:45, 21 січня 2011 (UTC)