Перейти до вмісту

Розміщення реклами у Google Ads

завершено на 100%
Матеріал з Вікіпідручника

Створення стандартного рекламного оголошення в Google Ads, як правило, займає менш як 30 хвилин. Процес розміщення реклами відбувається у 8 кроків.

Крок 1: В першу чергу рекламодавцеві необхідно створити акаунт в Google Ads, для чого достатньо вказати адресу електронної пошти та пароль, які використовуються для доступу до інших сервісів Google. При відсутності таких можна зареєструвати обліковий запис Ads на будь-яку іншу адресу електронної пошти.

Крок 2: Потім рекламодавцеві пропонується вибрати цільову аудиторію шляхом вибору місця розташування (країна, регіон, місто), мови потенційних клієнтів, а також демографічних показників (вік і стать).

Крок 3: На третьому етапі необхідно вказати бюджет рекламної кампанії.

Крок 4: На четвертому встановлюється ціна за клік по рекламному повідомленню. При виборі рекомендованого варіанту «Автоматичне призначення ставок» вказується верхня межа ціни за клік, приміром, 5,56 грн, а система автоматично підбирає мінімально необхідну ціну за клік для показу рекламного оголошення на найкращій у кожному конкретному випадку позиції. При цьому фактична ціна за переходи в більшості випадків менше максимальної ціни і ніколи її не перевищує з групи, виявляючи при цьому найефективніші.

Крок 5: П'ятий етап присвячений створенню безпосередньо рекламного оголошення, для чого необхідно ввести заголовок оголошення (не більше 25 символів), коротко описати продукт (2 рядки не більш ніж з 35 символів кожен) і вказати адресу вебсторінки, на яку перейде користувач, натиснувши на контекстне оголошення. Внести зміни в текст оголошення можливо в будь-який момент.

Крок 6: На шостому етапі рекламодавцеві пропонується вибрати ключові слова, при використанні яких в пошуковому запиті користувача буде показано розміщене оголошення. Пропонований на цьому етапі інструмент добору ключових слів дозволяє підібрати ключові слова, перевірити їх популярність (кількість запитів користувачів по них) та дізнатися рівень конкуренції за даними словами серед рекламодавців.

Крок 7: Потім можна створити додаткові варіанти оголошень, з яких згодом Ads емпіричним шляхом відбере найефективніші.

Крок 8: На завершальному етапі рекламодавцеві необхідно вибрати спосіб оплати та ввести платіжні дані. Серед способів оплати є: банківський переказ, кредитні картки Visa і MasterCard, Webmoney, причому Webmoney доступний тільки для жителів України.

По завершенні перевірки оголошення модератором проводиться оплата згідно з вимогами Google Ads, і інтернет-реклама з'являється в мережі.

Див. також

[ред.]